Skocz do zawartości
IGNORED

Przedwzmacniacz MPP206 + MAA 406 ??


horak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W przyszłym tygodniu wracam z Francji i mam możliwość kupienia tam tego sprzętu nowego od znajomego ojca za 3000 pln.

Mam kolumny Monitor Audio rs6 i pokój 16 m2 który wreszcie prawie odpowiednio udało mi się wytłumić. Nie wiem jak to będzie grało na RS6 bo kolega mówił, że ma jakieś Fokale więc typowy odsłuch z moim sprzętem odpada.

 

Proszę napiszcie czy za te pieniądze warto kupić ten przedwzmacniacz i końcówkę?? Czy słuchał ktoś tego sprzętu?? W Polsce kosztuje 5000 pln, ja miałbym go za 3000 więc proszę o opinie czy w kategorii sprzętu do 3000 pln jest wart uwagi ?? Nie interesuje mnie sprzęt używany. Więcej kasy nie mogę przeznaczyć na zasilanie bo zbieram kasę na odtwarzacz cd.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj ten zestaw Advance Acoustic - Nie wiem jak gra z rs6 bo dopieo w przyszłym tygodniu wracam do kraju. Gdy po rozpakowaniu podłączyłem go do gniazdka sieciowego to zwróciło moją uwagę to że w trybie stand by dioda na przedwzmacniaczu świeci się sporo jaśniej niż ta na końcówce mocy. Po włączeniu jednak obie świecą się tak samo mocno na niebiesko. Wiecie może czy to normalne ?? Czy też może jakaś żaróweczka jest niesprawna. Zaznaczam, że dioda na końcówce mocy świeci się tylko sporo ciemniej niż na przedwzmacniaczu. Proszę jeśli wiecie powiedzcie czy to normalne w tym sprzęcie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.