Skocz do zawartości
IGNORED

Sposoby na drugą młodość.


sav

Rekomendowane odpowiedzi

Romans z nastolatką?

Jakaś działalność polityka czy coś w tym stylu rzucić się w taki wir?

Zbudować sobie jacht i popłynąć gdzieś?

Może jakieś nowe hobby?

Może jakiś wyjazd. Ale nie zwykła wyciczka gdzieśtam tylko pełna przygód wyprawa.

Kiedyś czas płynął tak wolno. Człowiek zawsze na cos czekał.

Czy was tez nie ogarnia czasem takie uczucie? Jak sobie z nim radzicie? Jak zachowujecie młodosć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Faktycznie, kiedyś ten czas znacznie wolniej płynął.

- nastolatka? hmm, albo kieszeń nie wytrzyma, albo serce,

- polityka? i co być do końca życia opluwanym,

- zbudować jacht? łatwiej wypożyczyć kajak,

- nowe hobby? sporo jest pomysłów, a od takiego myślenia głowa tylko może rozboleć,

- wyjazd, wycieczka pełna wrażeń? na kolanach odbyć pielgrzymkę do Częstochowy, wrażenia z podroży gwarantowane

 

sb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"- nastolatka? hmm, albo kieszeń nie wytrzyma, albo serce,"

 

A przede wszystkim smarkate są nudne.

 

"- polityka? i co być do końca życia opluwanym,"

 

W tym się teraz zaczyna od przedszkola. Nie mamy szans.

 

"- zbudować jacht? łatwiej wypożyczyć kajak,"

 

Hmm... Zbudować w naszym wieku to męczące. Może raczej kupić na raty?

 

"- nowe hobby? sporo jest pomysłów, a od takiego myślenia głowa tylko może rozboleć,"

 

A nie lepiej wrócić do jakiegoś starego hobby? To chyba lepiej odmłodzi.

 

"- wyjazd, wycieczka pełna wrażeń? na kolanach odbyć pielgrzymkę do Częstochowy, wrażenia z podroży gwarantowane"

 

Albo dla oszczędności czasu na kolankach po schodach wieżowca na 10 piętro i z powrotem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, ze to Ten Swiat się postarzał.

Nawet tzw. "młodzi ludzie" wydają się być starzy.

Moze zostawić Ten Swiat i przenieść się na Tamten ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziule jak was czytam to jestescie chyba w takim wieku i stanie ze zdejmujac spodnie i patrzac w dół to sie zastanawiacie : aaa cio to to mi tu wisi i po cio tooo,bo juz czasy dawno mineły...poczytajcie o kirku daglasie co on robi w wieku 92 lat i po konkretnym wylewie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na inne brakuje mi czasu buchchchaaachaaaaaaaa. spedzaj czas z ludzmi naprawde starszymi ktorzy nie jedno widzieli i przezyli oni maja duzo pomysłów co by tu porobić a jedyne co im przeszkadza to ból w kosciach.

a najgorzej no mnie wnerwia biadolenie i ciagłe powtarzanie - oooo jeeessssuuuu jak mi ciezko i posapywanie "starych" młodych, ktorym brakuje juz podniet w życiu.

a idz do hospicjum i opiekuj sie tymi co juz i tego powiedziec nie mogą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczolem biegac na powaznie, i po 2 latach treningu czuje sie o 20 lat mlodziej. Poza tym to najtanszy sposob na zdrowie i sylwetke, viagre tez wyrzucilem do kosza :-) . Ruszcie dupska ze swoich wygodnych audiofilskich foteli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze rowerem codziennie nie pomijam dni w ktore pada wieje lub lezy snieg.moja żona identycznie.mamy awersje do auta-jedziemy jesli koniecznie musimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Wielu biegaczy asfaltowych ma niewystarczająco wykształcone mięśnie stabilizujące staw skokowy. Bieganie po twardej nawierzchni nie wymaga umiejętności uważnego stawiania nóg i wykształcenia mocnych mięśni przez co staw ten jest bardziej narażony na skręcenia, uszkodzenia wiązadeł okalających stopę czy skręceń uszkadzających chrząstkę wewnątrz stawu.''

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkohol wcale

papierosy wcale

TV wcale

Bocznica 10min/day

inne Forum wcale

polityczne dysputy wcale

jakis sport wprowadzic/udoskonalic

hobby zaplanowac w zime i wiosna wprowadzic

 

(praktykuje od ponad roku i czuje sie o 5 lat mlodszy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te szumi - jak żeś taki sportowiec to weź skocz przynieś mi fajki i flaszke bo mi sie kończą a nie chce mi się dupy sprzed TV ruszać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lat mam około 40. Biegam jakieś 15 km tyg/ 2 razy na tydzień+ mocna rozgrzewka. nie biegam na czas , bo jestem na to za stary. początki były tragiczne -miałem problem przebiec 500 m, ale powoli ,powoli było coraz lepiej. teraz mój cel to półmaraton.najciekawsze w bieganiu jest, to że ma większy wpływ na umysł niż na ciało. bieg wycisza, uspokaja skołatane nerwy i pozwala oderwać się od

problemów codzienności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chick, 22 Mar 2009, 21:05

 

najciekawsze w bieganiu jest, to że ma

>większy wpływ na umysł niż na ciało. bieg wycisza, uspokaja skołatane nerwy i pozwala oderwać się od problemów codzienności.

 

Chłopie, znam setkę lepszych sposobów na osiągnięcie takich efektów bez latania jak głupek po polach! Seks czy poobiednia drzemka to pierwsze z brzegu. No, tyle że do pierwszego trzeba mieć erekcję, a do drugiego wolny czas. Jedno i drugie to dla spóźnionych w rozwoju nastolatków niedostepny luksus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieganie nie jest zle na kondycje ale trzeba miec czas. Od 4 lat codziennie robie 10-12 minut sportu:

 

30 (prawdziwych) pompek

30 przysiadow

30 machniec hantlami po 10 kg w kazdej lapie

 

moze dla prawdziwych sportowcow smiechu warte ale skutki widac.

Ten maly sport to jak mycie zebow-"musowe" wykonanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 34

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.