Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze nabytki do diy


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tematu o takiej tematyce przez szukajkę, więc zakładam go.

 

W tym temacie prezentujemy i omawiamy nabytki powiązane z wszelkim diy. Chyba nie ma sensu pokazywać tu rezystorów i kondensatorów, ale jak ktoś czuje taką potrzebę pochwalić się przed współbraćmi wyznawcami diy, to nie widzę przeszkód.

 

Zacznę ja od nowo nabytego wzmacniacza samochodowego marki sansui model sm-x500.

Jako, że nie znam się na wzmacniaczach samochodowych nie jestem świadom czy to jest dwu czy czterokanałowa konstrukcja, ale obstawiam, że dwu wnioskując po napisie stereo amp.

 

Kupiłem go "na obudowę" bo niesamowicie spodobały mi się radiatory. Jeżeli postanowię wykonać gainclona, to będzie kłopot z głowy. Wymiary wewnętrzne to 50x200x140mm chyba wystarczy?

Nie wiem, czy bebechy są sprawne, ale nic nie wygląda na uszkodzone, poza jedną elną, która jest delikatnie wybrzuszona.

Załączam fotki z pytaniem, czy elementy wewnątrz pozwalają założyć, że jest to dobra konstrukcja? Elny i sankeny to chyba szanowane towarzystwo. Jak będę miał okazję to zrobię jakiś odsłuch o ile odpali.

 

A może szkoda go rozszabrowywać? Chętnie się dowiem coś więcej o tym sprzęcie. Nie mogłem znaleźć żadnej noty technicznej w sieci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.