Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana TV - 42 -46 cali - plasma czy lcd


creasy

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeprowadzce do nowego domku mój Sony 32cale jakoś zginął w całkiem sporym salonie (wymiar ok 5*8 metrów)

Stąd decyzja o wyborze nowego TV - krótko do czego ma służyć - programy TV z Cyfry,jestem kinomaniakiem,więc często korzystam z zestawu kina Denon +Wharfedale,do divix-ów mam niezawodnego Pioneera.Odległość TV od miejsca gdzie siedzimy - około 4 metrów

Chciałem na tą inwestycję przeznaczyć około 3,5 tys,proszę o poradę w jaki deseń uderzyć - bo trudno mi się zdecydować między plazmą a LCD,nie mówiąc już o konkretnym modelu

Proszę o poradę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zmieniam mój wysłużony LCD 37' na plazmę 46' (Panasonic 46py8 full hd), mieścisz się dokładnie w budżecie

obecnie oczywiście technologia LCD poszła do przodu ale nadal nie do końca to jest to... zbyt jaskrawe kolory, zwłaszcza jak oglądasz w nocy, płynność prawie idealna ale nadal "prawie" robi różnicę... jakbym miał miejsce to rozważyłbym jeszcze większego Samsunga 50A551

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,na projektor raczej nie ma szans,z żoną tego nie przewalczę:)

Ten proponowany Panasonic - niezły,muszę looknąć ile w Media kosztuje

Jeszcze dodatkowe zapytanko - w momencie zakupu zestawu kd Denon +głośniki Wharfedala odpuściłem temat suba - i widzę że mocno tego brakuje - czy w tym temacie moglibyście rzec słówko - nie chciałbym inwestować sporej kwoty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co koledzy, ja kupiłam Panasa 42 cale i oglądam z 4 metrów, to zdaje egzamin tylko przez tydzień, następny koniecznie ponad 50 cali - tym bardziej jeśli lubisz filmy , zaręczam po tygodniu jego rozmiar na pewno Cię nie będzie przerażał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również doradzam autorowi wątku zakup do tak dużego salonu tv o przekątnej 50 cali,sam od roku jestem właścicielem telewizora o takiej wielkości i po krótkim okresie fascynacji taką wielkością ekranu,zaczęło do mnie docierać że spokojnie zmieściłby się i jeszcze większy telewizor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej dozbierac do 60 cali napewno nie bedziesz zalowal,

moj 42 panasonic wydawal sie duzy na poczatku teraz drastycamie zmalal

nastepny tv jaki kupie to min 60 cali, a ty masz naprawde dyzy salon wiec ........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

creasy->Mało tego,jeżeli masz możliwość wypożyczenia projektora to zrób to,ustaw 100 calową przekątną i jestem przekonany że już zostanie u Ciebie.Ja co prawda kupowałem projektor w ciemno ale nie żałuję tego kroku,obecnie mój Panas poszedł w odstawkę i do oglądania filmów używam tylko projektora,jest to po prostu w porównaniu do telewizora zupełnie inna bajka,jeszcze raz podkreślam do takiego metrażu oczywiście według mnie to w pierwszej kolejności projektor a następnie minimum telewizor 50 cali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ponawiam apel - usadź żone przed stroną internetową forum i daj poczytać - może sie przekona:) Albo lepiej zaprowadź na jakąś prezentację

Proj nie musi szpecić pomieszczenia, a zapewni nieporównywalne doznania z tym co może zaoferować 46 cali. I to w porównywalnej cenie. Nie rób tego błędu inwestycyjnego - niejeden z nas tutaj to uczynił - po co powielać chybienia?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety może kilka faktów nie dopisałem - w ciągu dnia najczęściej z tego TV korzystać będzie synek,na jakieś kanały dziecięce z cyfry,niestety,podkreślam niestety,salon musi pozostać salonem,a nie salą kinową:/

Tego niestety nie przewalczę:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek może oglądać z kocyka posadowionego 2,5 metra od obecnego tv - dzieciaki lubią oglądać z poziomu kocyka!:) Walcz!!!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

 

32" dla synka, rozwijany ekran do zasłonięcia TV i zrobienia kina...

 

Doświadczenia żonatych użytkowników projektorów są takie, że małżonki po obejrzeniu pierwszych filmów już nie myślą o oglądaniu ich w TV... ;)

 

Jedyny problem, to ten pierwszy krok i przekonanie Władcy Portfela... Ale co tam, na Mt Everest ludzie pieszo wchodzą, to i Tobie się uda przekonać Szanowną... ;) :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takiego pokoju minimum 50"

Ja w 6.1 x 4,2 mam 50" od 7 lat i wcale nie jest duży ;)

 

Telewizor, najlepiej plazmę panasonica.

Projektor- tak, jeśli głownie ogląda się wieczorami filmy.

Mimo wszytko TV jest bardziej uniwersalny.

 

Na Twoim miejscu zainwestowałbym w porządny TV, co najmniej 60cali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W środę zakupiłem takowy tv i na początku byłem pod wrażeniem - kolory, głębia, wyrazistość są super.

 

Jednak po dłuższym oglądaniu niestety widać efekt płynności jaki sie obserwuje na LCDkach (plazmy tego efektu nie mają) czyli obraz w ruchu jest lekko rozmazany dopóki nie stanie. No i jeszcze wkurzająca rzec - matryca jest dodatkowo podświetlana by uzyskać lepszy kontrast - jest super ale przy czarnym obrazie i wieczorem jak jest ceimno w pokoju w 3 rogach widać białe, jaśniejsze plamki rozszerzające się do środka ekrenu wielkośći ok 5,6 cm.

 

No i wg mnie najistotniejsza wada. Do kompletu kupiłem DVD Onkyo 406 i wszystko śmiga oprócz filmów w divx i poprzez kabel HDMI _ GŁOŚ SIE TNIE - RAZ JEST , RAZ GO NIE MA. Zaznaczę że wczoraj udałem się do SOny Centre by przetestować inny egzemplarz tego samego tv (DVD jest na 100% dobre bo sprawdziłem na innym tv samsunga poprzez HDMI i na divx głos jest czysty i wyraźny - wogóle sie nie tnie). Na innym egazempalrzy było dokładnie to samo pomimo zmiany kilku kabli HDMI. Na koniec testów podłączyliśmy DVD pod TV 40Z4500 i o dziwo tu głos z divx także był normalny - czysty i wyraźny. W salonie stwierdzili że jest najprawdopodobniej soft skopany pod divx -pomyślcie w nowym tv!!! W poniedziałek jadę oddać te telewizor i zastanawiam się czy nie wziąść tego 200Hz 40Z4500 czy może Plazmę Panasonica 40G10.

 

A jeszcze jedno jak podłączę DVD kablami analogowymi (EURO LUB CZINCZE) TO GŁOS JEST NORMALNY. ale kto będzie oglądał po zwykłych kablach divx jak się ma wejścia HDMI w obu sprzętach.

 

 

 

TAK WIĘC ODRADZAM KUPNO MODELU 40W5500!!! LCD

 

Plazma będzie lepsza - miałem wcześniej PZ85 i był super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

A więc postanowiłem dalej zgłębić wątek odtwarzania filmów w formacie divx tym razem z pamięci USB(telewizor jest zaopatrzony w takowe wejście z boku po lewej stronie) Wrzuciłem dwa różne filmy na pena i co się okazało - ten sam problem - głos się tnie, dodatkowo miałem zdjęcia na pamięci i podobno można by było je zobaczyć na tv - niestety kolejne rozczarowanie - telewizor widzi tylko katalogi - więc zapodałem zdjęcia do katalogu i niestety dalej niewidoczne i nie można ich w jakikolwiek sposób zobaczyć.

 

Kolejnym jak dla mnie minusem jest widoczny efekt smużenia i niedoskonałości obrazu ruchomego (szybkie zmiany). Jeśli miałbym zmieniać TV a tak na pewno będzie (jeszcze ze 3,4 dni potestuję Soniaka 40W5500 100Hz ) to zmienię go na albo 200Hz 40 calowego lub ewentualnie 46 cali albo pożegnam się z LCD i wrócę do Plazmy.

 

Wcześniej miałem (tylko przez dwa dni) 42-PZ85 Panasonica. Miałbym go do dzisiaj tylko po jakimś czasie zauważyłem rysę na matrycy i go oddałem. Trzy kolejne miały jakieś mankamenty powstałe w transporcie (zaznaczam że kupowałem TV w autoryzowanym salonie Panasonica i na moje pytanie czt to jakieś buble z zachodu to mi powiedzieli że nie odpowiadają za wady powstałe podczas transportu), czwarty jaki oglądałem miałcentralnego czarnego piksela na środku i po tym fakcie dałem sobie spokój z serią PZ85 - czekam na nowe serie G10 lub GW10.

 

 

 

Wracając do 40W5500 to jedynie jestem zadowolony z jakości kolorów (żywe i mocne) oraz jak podbije się kolor czarny i biały to jest naprawdę fajny efekt. Z ustawianiem redukcji zakłóceń radzę nie przesadzać - przy maksymalnych ustawieniach jest gorzej na na poziomie średnim.

 

No i jeszcze jedna wada jak dla mnie (chyba juz o tym pisałem ale efekt lekko się powiększył) chodzi o doświetlenie obrazy - przy ciemnym , czarnym tle widać było białe chmurki w 3 rogach - teraz zauważyłem że już nie są to rogi a całe pionowe pasy tak na ok 10-14 cm po obu stronach ekranu - zaznaczam że widoczne to jest na ciemnych scenach lyb na czarnym tle. Jakoś nie mogę się do tego przyzwyczaić.

 

Podsumowując: Jak miałbym raz jeszcze skusić się na ten TV - to za żadne skarby - no chyba że byłby to suwenir.

 

Zaznaczę że podłączyłem jeszcze te samo DVD tv Samsunga 23 cali i tam także głos szedł czysto i wyraźnie no i nie zanikał tak jak w soniaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5x8 metrów Opór miejsca.

Miałeś LCD kup plazmę. Nie podam typu, wybierz sobie sam.

Samoloty w powietrzy tankują więc i żonę można przekonać do zakupu projektora.

Ekranik zwijany ele3ktryczny koniecznie, kobiety lubią wygodę.

Nie żałuj kasy na sprzęt. Nie ważne ile wydasz. Poziom skarcenia i potępienia zawsze jest ten sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maracz, 25 Mar 2009, 16:10

 

>Również doradzam autorowi wątku zakup do tak dużego salonu tv o przekątnej 50 cali<

 

Proszę, nie dawaj się nabierać na takie teksty. Z odległości 4 metrów wystarczy 42 calowa plazma.

Ja posiadam 37" i oglądam z odległości 3-3,5 metra i uważam,że jest super. Teksty o znikaniu obrazu to bzdura. Po prostu przyzwyczajasz się do tej wielkości i już. Szok jest przez pierwszy tydzień. Według mnie pisanie o znikaniu obrazu to wyłącznie naciąganie branży TV na zakup droższego sprzętu.

 

Jednakże jeśli chcesz TV zawiesić na ścianie a nie postawić na stoliku to wówczas faktycznie dodaj jeden rozmiar więcej, bo na ścianie znika i potrzeba "oczko" wyżej.

 

Oglądanie w wyższej rozdzielczości faktycznie troche "zmniejsza" obraz, ale spokojnie i tak świetnie widać. Więc jeśli masz kasy w nadmiarze kup sobie i z 70 cali, a jeśli jesteś "budżetowcem" 42" spokojnie z tej odległosci wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kasy więcej nie chcę wykładać,bo po przeprowadzce do nowego domu inwestycji mam w brud,a że globalny kryzys finansowy,każdy grosz trzeba oglądać 2 razy:)

TV będzie na stoliku - a powiedz mi jaki TV Ty wybrałeś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam prawie od roku Panasonic TH-37PX80B. Jest to odpowiednik naszego Panasonic TH-37PY80.

 

Naprawdę 4 metry od ekranu swobodnie wystarczy 42". Jest to naprawdę dużo. Poza tym gdy będziesz miał większa przekątną zaczną się kłopoty z jakością obrazu, gdyż nie okłamujmy się jakość sygnału dawanego z kabla nie jest najlepsza. Choć Panasoniki i tak świetnie sobie radzą z sygnałem SD. Dlatego 42" będzie w sam raz. Ja przerzuciłem się z 32" Sonego CTR i uwierz mi różnica była ogromna.

I po tylu miesiącach nie mam zapędów na wiekszy oraz. nadal jest OK.

 

Poza tym TV nie ma być ołtarzem w domu a jedynie przyjemnym dodatkiem. Co do jakości obrazu nie muszę zachwalać. LCD jest masakrowane. Obraz w plazmie jest plastyczny, stonowany, a w dzień też spokojnie sobie radzi. Wystarczy włączyć tryb ECO i jasność obrazu sama będzie się dostosowywać do otoczenia. W tym ustawieniu też jest bardziej oszczędny. Dlatego szukaj modelu 80. Nowe Panasoniki z nową matrycą są tylko cieńsze i niby są oszczędniejsze w zużyciu prądu. Jednakże jest to tylko 10W :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam cos z innego wątku. moje spostrzeżenia po kilkunastu miesiącach uzywania...

 

posiadam około 1 roku TV Panasonic TH-37PX80B.

 

Po takim czasie moge stwierdzić jednoznacznie:

1. obraz HD z kabla ma świetny.

2. odtwarzane filmy z DVD dzięki wbudowanym skalerom w TV sa bardzo dobre. W połączeniu z moim dvd obraz z dvd a nawet z divx są krystaliczne (szok jesli chodzi o divx). Obraz z 1080p powala i nie pozwala zapomniec to co się widziało.

3. z wypalaniem poświat czy czegoś tam nie miałem żadnego kłopotu. Nie bawiłem się w docieranie plazmy ani nie stosowałem jakiś cudownych technik .

4. jedyną wadą w tym TV jest dźwięk. Jest słaby, jednakże jeśli stosuje się zewnętrzny wzmacniacz nie ma to najmniejszego znaczenie. Obraz z modeli 8,80,800 jest identyczny.

5. zwróć uwagę na obecność gniazda CI, gdzie wepniesz dekoder MPEG-4. Bo jak sobie przypominam niektóre modele (tak jak mój) ma wbudowany DVB-T na MPEG-2. W RP może być kłopot. Model 80 ma 3 gniazda HDMI, model 8 ma ich 2. Oceń ile sprzętów podłączysz i ile będzie Ci potrzebnych.

6. po około roku czasu wcale mi nie zwiekszyły sie rachunki za prąd, więc teksty o zżeraniu prądu są przesadzone

7. najwyższy model 800 ma wbudowane głośniki niskotonowe i wyłącznie tym sie rózni od 80 i 8-ki.

 

Generalnie jest to świetny telewizor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Jak sprawdzić czas pracy i ilość włączeń w telewizorze Panasonic 46G15E (plazma)?

 

z góry dziękuję za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do menu serwisowego u mnie w py8 można się dostać w ten sposób:

===

wciskasz i trzymasz pierwsze dwa przyciski ("F" i "+/-AV") z lewej pod klapką tv a następnie trzymając je naciskasz z pilota 3x AV

==

tam znajdziesz czas pracy i ilość włączeń tv (nie jest to napisane wprost że to jest to, ale się domyślisz)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zadziałało - pokazała sie ramka do zmiany parametró (blokada kanałów i poziomu głośności w trybach hotelowych i inne rzeczy ale nic nie ma o czasie i ilości załączeń_ - może ktoś wie -- proszę o info w dalszym ciągu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pomyliłem kombinację z trybem hotelowym (tu przy okazji można ustawić wybór sygnału po włączeniu tv, bo domyślnie zawsze jest sygnał telewizyjny)

w takim razie wejście do menu serwisowego to musi być ta sama kombinacja tylko zamiast "AV" wciskaj "0"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie tyle , że 3 razy z pilota przyciskiem OK.Czas pracy pojawił się w dolnym , prawym rogu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety i ta próba nic nie dała - wyświetlił sie obraz szary na cały ekran i nie można było z iego wyjść - dopiero załącz/ wyłącz pomogło. N atym obracie nic nie było tylko jakieś kody. Proszę o pomoc w dalszym ciągu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.