Skocz do zawartości
IGNORED

gramofony prawda czy mit


grzybek-6

Rekomendowane odpowiedzi

Śledząc ceny na Allegro doszedłem do wniosku i chyba nie tylko ja że marne i przereklamowane marki gramofonów trafiają w ręce szczęśliwych nabywców,za ceny które windują handlarze.Obecnie na forum poczytałem o gramofonach tengencjalnych których mnogość może posiadać wielu handlowców i nie cieszą się one zbytem.Gdyby były takie rewelacyjne i niezawodne produkowane by były do dziś dnia.Często zapominamy iż podstawą gramofonu jest wkładka z igłą oraz talerz,trzeba też określić jaki ma być napęd.Dobre firmy nie potrzebują reklamy,nie będę cytował nazw ale technics bd-3 to bubel,Fonika robiła lepsze,to moja prywatna opinia.Dobrze by było aby ktoś kto zna się na gramofonach wyszczególnił marki i typy w zależności od zasobności portfela i delikatnie uzasadnił za i przeciw t.z wady-zalety a nie na zasadzie mam 10 tyś i kupiłem to i to.Myślę że takiej informacji poszukuje większa ilość odwiedzających a nie informacji o tym iż kup model Denona za 7,999zł to ci zagra.Skromność portfeli ogranicza w większości wybór ale rady nic nie kosztują,a więc licze na wyrozumiałość kolegów i opracowanie takiego wątku. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>wyszczególnił marki i typy w zależności od zasobności portfela i delikatnie uzasadnił za i przeciw

>t.z wady-zalety

 

to zbyt ambitne zamierzenie, przede wszystkim to wszystko bardzo zależy od wielu czynników - obiektywnych i subiektywnych

 

ale przy okazji - mnie zafrapowała taka opinia:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

>With record players, cheaper ones with built-in equalizers tend to have more straightforward and

>better sounds than expensive ones.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem mam Technicsa SL-23A i napewnonie jest to bubel zapewniam Cie !

 

Broni sie przy duzo powazniejszych gramofonach z lepszymi ramionami a obroty ma poprostu perfekcyjne stabilizowane prawie natychmiast co niezmiernie mi sie podoba.

 

Reaguje na wkladki don aplikowane i wyczuje zla jak swinia trufle co jest potwierdzeniem solidnosci.

 

Dlatego nie generalizowalbym ze ta czy inna marka to szajs bojak wiadomo sa wyjatki od reguly.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>grzybek-6,

A czemu nie skorzystać z klasyfikacji gramofonów? Jest w poniższym wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Proszę sobie spojrzeć do mojego wpisu z dnia 28 listopada 2007 r., gdzie tę klasyfikację poprawiłem i uzupełniłem. Jej zaletą jest osobna ocena możliwości dźwiękowych gramofonów i ich stosunku cena/jakość.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ale są to grajki niedostępne dla zwykłego zjadacza chlebka,a może tak tabekla tych niby najgorszych które nie grają ale o dziwo cieszą się popularnością

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc ceny na Allegro doszedłem do wniosku i chyba nie tylko ja że marne i przereklamowane marki gramofonów trafiają w ręce szczęśliwych nabywców,za ceny które windują handlarze.Obecnie na forum poczytałem o gramofonach tengencjalnych których mnogość może posiadać wielu handlowców i nie cieszą się one zbytem.Gdyby były takie rewelacyjne i niezawodne produkowane by były do dziś dnia.Często zapominamy iż podstawą gramofonu jest wkładka z igłą oraz talerz,trzeba też określić jaki ma być napęd.Dobre firmy nie potrzebują reklamy,nie będę cytował nazw ale technics bd-3 to bubel,Fonika robiła lepsze,to moja prywatna opinia.Dobrze by było aby ktoś kto zna się na gramofonach wyszczególnił marki i typy w zależności od zasobności portfela i delikatnie uzasadnił za i przeciw t.z wady-zalety a nie na zasadzie mam 10 tyś i kupiłem to i to.Myślę że takiej informacji poszukuje większa ilość odwiedzających a nie informacji o tym iż kup model Denona za 7,999zł to ci zagra.Skromność portfeli ogranicza w większości wybór ale rady nic nie kosztują,a więc licze na wyrozumiałość kolegów i opracowanie takiego wątku. Pozdrawiam

 

 

DROGI KOLEGO

 

Od pewnego czasu odwiedza mnie kominiarz; pyta się mnie czy jest mój mąż ja mu mówię, że nie ON wchodzi, robi swoje (mimo, że mamy centralne ogrzewanie) I ja w ogóle nie wiem co on chce od mojego męża.

 

Jak ci jakaś agencja reklamowa zleciła "udawanie" klienta to spadaj stąd.

A jak chcesz gramofon to poczytaj wątki.

10 tyś zł to widziałeś w internecie więc nie ściemniaj.

A przy okazji nie "myśl" bo ci to wyraźnie szkodzi.

Koledzy - typowy spam olejcie tego typu wpisy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nerwów.

Bardzo ciężko jest kupić dobry gramofon,

szczególnie z Allegro.Przeważnie sprzedają

pseudofachowcy wciskający chłam i podpisujący hi-end.

Przecież od razu widać jak wygląda ramię,talerz czy plinta.

Gorzej z napędem-tego nigdy nie wiadomo.

Wkładkę zawsze można kupić nową,w zależności od

zasobności portfela.

W przytoczonym rankigu mamy do czynienia z produktami

nowymi,ale chyba nie o to chodziło autorowi wątku :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramofon najlepiej kupic od kolegi z forum lub innego poleconego audiofila.ja kupiłem na ebayu od goscia ktory zmienial system na lepszy.gramofon mialem juz utawiony.problem byl tylko z ciezkoscia wkładki.sprzet w super stanie,dopiero co odlaczony z systemu.sprawdzany u niego w domu.kupujac w ciemno na allegro lub na ebay od przypadkowych ludzi(handlarzy),narazamy sie tylko na nieprzyjemnosci i koszta.kupujac po znajomosci wyeliminujemy takze sztucznie pompowanie cen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Yul

Lista z wątku jest listą z okładek czasopism ci co chwalą te wynalaski bawią się tymi zabawkami zbyt krótko aby ocenic je realnie.

 

Chodzi oto aby stworzyć realną liste gramofonów dla zwykłego zjadacza chleba taki przewodnik dla początkujących.

Trzeba polować na rodzynki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był dopiero rodzynek:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>vinylec

 

Był i jest, bo nie został sprzedany. Dokładnie na czymś takim słucham od 2 lat i wydaje się, że takie combo jest warte swej ceny.

 

Wiem, wiem, ktoś powie: teraz jest moda na 125tki, 160tki, 320tki (nie mówiąc o 124-ce i Garrardach). Jasne, ale ta moda trwa już wystarczająco długo, żeby ludzie zdążyli przejrzeć na uszy i stwierdzić "to nie jest warte wiecej niż 500 zł." - znajdą się tacy, ale większość powie co innego. Ktoś powie: sprzedawcy na ebay sztucznie windują ceny. Nie jest to proste - ceny są jakie są, kreuje je rynek: za to ludzie dają tyle, a za tamto tyle.

 

No to koniec tych banałów :)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>synromka

Ceny na dobre zabawki były zawsze wysokie

i ludzie wiedzą co się ceni,

ale większość sprzedających szuka jelenia

na gramofony,które nie zasługują na to

by na nim położyć najbardziej zdartą płytę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym napędzaczem firmowym i sam nabyłem sl-bd3,cóż to za rewelacja gdzie talerzyk waży 20dkg i bije jak rowerowa ósemka,szukam coś niedrogiego a zarazem wmiare godnego lecz ceny w oczy kolą.Poluję na telefunkena,denona lub onkyo.Nie ubliżam technicsowi modele 1200.1300 i w górę są nawet bardzo ciekawe aleza tą cenę postoję wole tańsze lenko lub sansui bądż jvs do tego lepsza igła i słucham muzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było i nie ma:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>grzybek-6,

Na Twoim miejscu nie robiłbym sobie większych nadziei na to, że zamieniając Technicsa na podobnego cenowo i wiekowo Denona, Onkyo, JVC, Lenco, Telefunkena, Yamahę czy Pioneera, cokolwiek radykalnie zmienisz. Będzie plus/minus tak samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowei co to jest gramofon?

1.Dobrze wyważony talerz o wysokiej wadze.

2.Silnik + dobre łożysko.

3.Precyzyjnie wykonane ramie z dobrym okablowaniem + wkładka.

Reszta to dodatki.

Idąc dalej każdy producent robi sprzęt drogi i tani, solidny i taki który najlepiej od razu wywalić do kosza.Tak było jest i będzie.

Gramofony z lat 80-tych sprzedawane na allegro które teraz można nabyć za 400-700zł.kosztowały tyle co nowy Fiat 126 czyli kosmos dla zwykłego zjadacza chleba.

Dziś jest tak samo, zmieniła się tylko technologia wykonania ale ceny kosmiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>vinylec

 

Każdy chce jak najwięcej kasy wydrzeć - to oczywiste. Na ingorancji się zarabia, szczególnie widać to na allegro - tu rynek jest nieco dziki (w poprzednim wpisie miałem na myśli przede wszystkim ebay - tam często dobry sprzęt sprzed lat jest droższy niż na allegro), bo obecnie w Polsce mamy wielu winylowych (i nie tylko) nowicjuszy. Dlatego przed kupnem danego modelu, proponuję przeszperać zakończone aukcje na ebay, aby zobaczyć ile dają za dany model na Zachodzie: niejednokrotnie Yamaszki, które na allegro chodzą po np. 150 zł., na angielskim ebayu można dostać za 30-50 zł (czyli za jakieś 10 funtów, a nie muszę dodawać, że dla brytyjczyka 10 funtów nie jest tyle warte ile dla nas). Czyli sprzęty z niższej półki (w przeciwieństwie do tych z wyższej) są u nas sporo droższe niż na Zachodzie.

 

Parę przykładów (poświęciłem na ich wyszukanie parę minut i nie są to przykłady spektakularne):

 

1:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

2:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

3:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i ten sam Technics:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kupujemy na ebay de, czyścimy, polerujemy i wystawiamy na alle :)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:

 

Ten Technics to dobry przykład jak zarabia się na niewiedzy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Cena kup teraz to 449 zł. (czasem ktoś za tyle taki model kupuje) Brak regulacji antiskatingu, nacisk ustawiony fabrycznie, mocowienie wkładki T4P.

 

Za tę cenę można dostać np. dużo lepszego Technicsa sl-q2, czy stare fajne Pionki z dużo cięższymi talerzami i lepszymi ramionamia z normalnym mocowaniem wkładki; a za 500 zł. można czasem ustrzelić thorensa 160tkę z odsprzęganym chassis i z prawie w pełni ustawialnym ramieniem, ktore łatwo w przyszłości zmienić na inne.

 

Dlatego polecam sprawdzanie cen na ebay: tyle ten Technics mniej więcej wart, ile tam za niego dali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Panie i Panowie wracamy do punktu wyjścia czy ktoś chce czy nie to jak na początku wspomniałem bd3 to lipa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestes z okolicy to tu masz tanie i na test z analogiem wystarczy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo już mam jedno badziewie Technics sl-bd3 drugie nie jest mi potrzebne jeśli bym miał kupić coś taniego to jest Telefunken hs660 za 49 zł,dzięki za zainteresowanie niemam nic przeciwko mp3 ale jak już tego słuchasz to ze słuchem jest krucho zostaw se ten gramofon bo za jakiś czas okaże się że tęsknisz za normalnością. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rada dla tych co chcą się bawić w analog:

-jak nastwiasz się na stosunkowo tanie (powiedzmy do 500 PLN) używane gramofony z np. Alledrogo, to trochę jak gra w Lotto. Jak będziesz miał szczęscie (ilu ich ma???) i natrafisz na dobry egzemplarz (sprawny, niezajeżdżony silnik trzymający idealnie obroty, ramię trzymające fabryczną geoemetrię, nie sparciałe okablowanie itp - pytanie jak to wszystko sprawdzić w używanym, kilunastoletnim modelu????) wówczas pozostaje się cieszyć.

-nie chcesz mieć problemów: lepiej kupić coś nowego lub z drugiej ręki z udokumentowanym dowodem zakupu. Wtedy masz pewność, że wszystko jest OK, a jakby co to jest gwarancja. Przerzuciłem parę gramofonów tzw. vintage (bo jak wielu z Was chciałem mieć gramofon) bo uległem pieśniom pochwalnym nad modelami vintage. Jednakże za każdym razem było coś nie tak: a to stan wizualny mnie drażnił, problemy z obrotami itp., itd. - lista bardzo długa. Postanowiłem pozbyć się stresów związanych z odsłuchem asfaltów i kupiłem nowy gramofon. Radzę tak każdemu wedle zasobności własnego portfela.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wild Star >>> Tu niechetnie ale musze przyznac Ci racje niedalej jak wczoraj przywiozlem kolejny gramofon tym razem wysoki model CEC BD -6000 i co? to samo mnie spotkalo co z poprzednim a mianowicie silnik przenosi drgania i kreci za wolne obroty (facet chcial obrazic moja inteligencje i wiedze na temat gramofonu i odkrecil 3 sruby mocujace silnik z subshasi zeby nie powodowal drgan !!!!)

 

Jestem mega wk...y bo dzwiek jaki maja te CECe jest przepiekny z ,,miesem,, tym co nie pozwala przestac sluchac muzyki tylko mechanicznie to jakies dno a szkoda bo ma nawet reg VTA co mnie wprawilo w szok (myslalem ze nie posiada)

 

Nie mam teraz srodkow ale kupie chyba jakis nowy gramofon na poziomie bo to szarpanie sie ze ,,zmeczonymi,, gratami juz mnie zmeczylo.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero cacko, swoją drogą jak ktoś ma coś podobnego to chętnie kupię za rozsądną cenę ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix>

Mi sie udalo trafic za pierwszym razem (w ceca) BD5200 (z allegro).

Nie moge mu niczego zarzucic, silnik chodzi zupelnie bezszmerowo,... no, z uchem calkiem przy talerzu (przy zupelnej ciszy) slychac jakies bardzo delikatne szmery i tyle, 90% odtwarzaczy CD chodzilo glosniej niz ten gramofon. Przerobilem mu jedynie wtyk din'a na rca. Mialem jak sadze to szczescie ze poprzedni wlasciciele/wlasciciel dbal o niego, wszystko nasmarowane, grama kurzu w srodku nie bylo a i nawet pokrywa jest w bdb stanie.

Da sie, ale faktycznie trzeba miec troche szczescia... takiego szczescia nie mialem natomiast

w magnetofonach, kazdy (w stanie idealnym) padal mi po kilku godzinach/dniach uzywania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.