Skocz do zawartości
IGNORED

Starszy NAD czy nowszy Rotel?


Ekhangel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę gdyż mam dylemat i mam nadzieję, że jakiś użytkownik z większą wiedzą o audio a szczególnie NAD'ach pomoże mi go rozwiązać.

 

Otóż od jakiegoś czasu już zbieram na odtwarzacz CD Rotel rcd-06, ze względu jednak na cenę - wiadomo, że trochę to zajmuje ;) Zacząłem więc szukać alternatyw... i przeglądając alegroch wpadłem na model NAD C541. Z reguły NAD cieszy się dużym uznaniem wśród audiofili i takie tam terefere.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

oto aukcja, w której rozważam wzięcie udziału. Czy myślicie jednak, że kupno tego modelu pod wzmacniacz rotel ra 05 oraz kolumny Elac FS-57 będzie dobrym pomysłem? Czy zauważyłbym różnicę jakości pomiędzy tymi dwoma playerami? W muzyce stawiam głównie na detale, bo słucham wiele płyt z muzyką klasyczną. Czytałem, że Rotel raczej idzie w kierunku "ciężkiej muzyki". Nie wiem właśnie jak z tym NAD'em, i tu ponawiam prośbę o odpowiedź.

 

PS. Do ilu myślicie ta aukcja może dobić?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Takie tam terefere" są całkiem uzasadnione odnośnie NADa. Mam C-541i parę latek i niespieszno mi do jego wymiany. Nie wiem jak 541 zagrałby z Rotelem, ale sądząc po fotkach stan odtwarzacza jest wart zainteresowania. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "terefere" to był tylko taki żarcik. Z tego co widzę po zdjęciach użyszkodników tego forum, to chyba co trzeci ma NAD'a co jest całkiem zaskakujące. A co myślicie Państwo o tym:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pytanie w tym samym kontekście, ale tym razem z tym Rotelkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, poza tym poczytałem parę opinii o Rotelu i raczej odpada. Temat powraca więc do NAD'a. Bardzo proszę o jakieś opinie nt. tego sprzętu, ewentualnie sugestie kupna wyższego/innego modelu do ok. 1200 zł - oczywiście mam na myśli second hand.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nada 541i. jestem zadowolony jak na wydane pieniądze. góra jest czytelna ale nie przekracza poziomu przy ktorym mozna powiedziec ze jest ostra (choc u mnie revelator nigdy jeszcze ostro nie zagał :)). bas ma fajny punkt i ciezar, ale nie schodzi zbyt nisko, niestety. srednica jakby lekko wypchana ale nie jest krzykliwa, taka poprostu podana na tacy. ogolnie sprawia wrazenie duzej neutralnosci i szybkosci. mechanika pracuje OK, czyta wszystkie płyty, ktore nadają sie oczywiscie do odczytu ! 541 w stosunku do 541i ma gorsze zasilanie i nie ma burr brown ale mysle ze jak kipisz za ok 500 zł bedzie to very good choice

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że chciałbym kupić coś odpowiadającego klasie wzmacniacza, jaki posiadam. Liczyłem na to, że ten NAD będzie... powiedzmy "ponadczasowy" i po prostu będzie współgrał dobrze z moimi klockami tak, jakby grał ten RCD 06. 06-tki już kiedyś słuchałem w sklepie, i muszę powiedzieć że dźwięk był... odpowiedni, choć nie miałem zbyt wielkiego porównania. Cena 2049 zł raczej jednak zmusza do zastanowienia się nad kupnem czegoś używanego o odpowiadającej Rotelowi klasie dźwięku. Czy Waszym zdaniem mając te 1000 zł polować na coś pokroju Rotela RCD 971 lub którychś ze starszych NAD'ów czy po prostu odpuścić sobie i przy następnym zastrzyku gotówki ( który pewnie szybko nie nadejdzie ) łyknąć RCD 06 i postawić go koło brata-wzmacniacza?

 

W porównaniu z grubo ponad dziesięcioletnim Kenwoodem którego teraz używam chyba wszystko będzie lepsze... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli juz "polujesz" na NADa to najlepiej model c540 (kiepsko czyta CDR) albo model 541i (improved) to byly kiedys doskonałe maszyny w swym zakresie cenowym.540 miał troche kaprysny naped ,ale dzwiek oferował znakomity.

Jesli masz jednak około 1200 zł do wydania i lubisz soczysty ,przestrzenny,otwarty dzwiek z prężnym basem i niezłą dynamiką ,oraz duzą iloscią szczegółów i muzykalną srednicą to poszukaj ARCAMa CD73T.Odstawi NADY z serii 500 daleko do tyłu- zapewniam Cię.Przerabiałem kiedys wszystkie te Nady po kolei,jednak jak trafilem na Arcama 73 to różnica dzwieku była porazajaca.Arcam ma na dodatek tani i łatwo dostepny napęd KSS 213C,który gdy padnie to łatwo wymienic.Swietnie grał też Arcam Alpha 8SE -to jednak duzo starszy model.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie nalatuję na tego rotelka - w normalnej cenie tj. 500-600zł jest naprawdę niezły - do rocka i klasyki (jeśli chodzi o stereofonię i detaliczność) bedzie ok - droższe konstrukcje niestety wygrywają jeśli chodzi o zejście na basie, głębokość sceny, barwę i gładkość brzmienia

zaleta to tani laser KSS-213C

z NADów to co pamiętam 541i też ma ten laser a model bez "i" ma inny bardziej grymaśny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienia NADa nie znam, ale użytkuję Rotela RCD- 06, którego to poleca się pod Rotela RA 05 tudzież RA 04. Odtwarzacz Rotela buduje bardzo szeroką scenę z mnóstwem szczegółów. Dziś słuchałem na nim muzyki klasycznej i grał bardzo ładnie. Czy idzie w kierunku "cieżkiej muzyki"? Z pewnością jest w niej (szczególnie tej dynamicznie zagranej) dość narowisty.:)W spokojnych klimatach , jak dla mnie palce lizać. Zależy co kto lubi. :) I jeszcze jedno- czuły i to bardzo na jakość nagranych płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosbor, 26 Mar 2009, 22:21

 

I jeszcze jedno- czuły i to bardzo na jakość nagranych płyt.

 

A może w tej osławionej "czułości odtwarzaczy" nie chodzi wcale o elektronikę a po prostu o fatalną jakość i realizację płyty CD. Przy braku dynamiki i przesterowaniu na użytek ipodów i mp3 żaden hiend sobie nie poradzi. Po prostu naturalnie odtworzy szmelc ze studia. Odtwarzacze dvd, które są wyklęte przed audiofili również klękają przed fatalnymi płytami, szczególnie tymi najnowszymi. Wiele jest starszych płyt wydanych w latach 90-tych, gdzie realizacja jest wzorcowa. I wówczas nawet na szajsungach brzmi nieźle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad_c541_rewelacyjny_odtwarzacz_cd_r_hi_end

 

 

Jak widzę coś takiego, to od razu zamykam stronę i czuję się dziwnie .

HiEnd - za 300 złotych. Cóż za okazja.

 

Ja bym tego nie brał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei sugerowałbym Koledze zdecydowanie Rotela, ale RCD-02, a nie 06. Po pierwsze tańszy (jako używany), po drugie lepszy (ma HDCD - czasem się przydaje - niektóre płyty nie są oznaczone jako nagrane w tym systemie a są), po trzecie używałem go w sporo bardziej zaawansowanych systemach i długo dawał radę. Jest przyjazny w obsłudze, niezawodny, czyta wszystkie płyty i pracuje cichutko.

Ale trzeba uważać, bo jest bardzo przejrzysty.

Nad - hmmm, jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do tej marki - parę razy próbowałem, z reguły rozczarowania. Ponadto z Nadami są bardzo częste problemy techniczne (zarówno z CD-kami jak i wzmacniaczami - mówię o szarej serii).

Kup sobie kolego Rotela! Naprawdę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za cenne uwagi.

 

tranzystorek - ten Twój odtwarzacz niestety trochę trudno byłoby mi znaleźć, nie obracam się w wielu ( słownie: 0 ) środowiskach second-hand czyt. sklepy czy takie tam. Moje jedyne źródło to niestety allegro i ewentualnie ogłoszenia internetowe. Tutaj jest więc pewne ograniczenie.

 

Zaciekawił mnie Rotel RA-02. Jaka jest właściwie różnica pomiędzy 02 i 06? I ile 02 używany z pilotem mógłby kosztować? Niestety na allegro widzę tylko jedną ofertę ze stycznia, 1000 zł bez pilota. Nie mówię, że to zła oferta, ale pewnie gość już tego playera nie ma. No i ten pilot, ech...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Rotel RCD 06 dekoder HDCD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa się rozwiązała. Dostanę "dofinansowanie" do Rotela RCD 06. Jak moglibyście się domyślić, jestem jeszcze dzieckiem więc takie sprawy nie zależą zbytnio ode mnie ;) Niemniej wciąż interesuje mnie Wasza opinia o tym odtwarzaczu, jak również ewentualne propozycje innego playera w granicach cenowych Rotela - czyli około 2000 zł. Mimo, że pewnie i tak z racji "braterstwa marek" wybiorę Rotela, może ktoś zna odtwarzacz, który

 

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję za rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem na myśli- jakość realizacji wielu płyt w studiu jest niestety fatalna. Tylko co zrobić z tymi płytami? Reklamować w studiach nagraniowych? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakością płyt to bywa różnie... Mam w swej kolekcji dwie płyty z tego samego studia z różnymi utworami. Jedna jest nagrana tak beznadziejnie, że człowiek zastanawia się, czy zepsuł mu się CDP czy wzmacniacz, a przy drugiej można wyobrazić sobie skrzypka stojącego dwa metry od Ciebie.

 

Obydu słuchałem na dziesięcioletnim kompakcie za 50 zł z allegro, więc nagranie faktycznie ma ogromną rolę :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhangel

na samym poczatku napisales ze słuchasz dużo klasyki ,wiesz ja tak samo.

W tej muzyce decydujacą role odrywa średnica ,bo wiekszosc instrumentow przy klasyce operuje własnie na średnicy.Rotele słyną z dobrego basu ,dynamiki i jasnych i szczegółowych wysokich,ale sama średnica raczej nie powala, jest osuszona i mało muzykalna.

Z wszystkich Cdekow Rotela z poziomu około 2 kzł najlepiej na średnicy gra 06 i on jest najbardziej muzykalny z nich wszystkich. Ale jeśli zależy Ci na łądnej barwie instrumentów to wybralbym raczej coś innego.

Za te pieniazki mozesz miec znacznie lepiej niz RCD06 jesli zainwestujesz w używke.

Fakt Arcama CD73 trudno trafic ,bo to swietny CDek i rzadko zmienia własciciela.Poszukaj na ebayu moze wykukasz takiego,albo u nas w mediach sie pojawi.

Jest jeszcze jeden fajny i muzykalny Cd ktory ma ladna srednice- to Musical Fidelity A3 cd,oprocz srednicy ma niezłą stereofonie ,swietna scene i miekki ,ale nie spowolniony bas.Jest jeden taki na allegro a firma ktora go sprzedaje jest pewna i rzetelna.Na dodatek gosc daje pól roku gwarancji co też nie jest bez znaczenia,a masz jeszcze ten komfort ze bez podania przyczyny mozesz zwrocic sprzet po dwoch dniach jak Ci nie spasuje, pokrywasz jedynie koszty przesyłki w obie strony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Co szkodzi zaryzykować...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmon, 27 Mar 2009, 15:55

 

>Kup sobie kolego Rotela! Naprawdę!

 

Potwierdzam co do jakości wyrobów tej dobrej marki.

 

Asmonie pozdrawiam Cię po latach............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tranzystorek - ciekawy, ciekawy. Szkoda tylko, że nie ma szans na odsłuch ( niby te dwa dni na testy są, ale to jednak duże komplikacje ), a sam odtwarzacz jest już jednak używany. Wolę chyba jednak sprawdzonego i pewnego Rotela... Ewentualnie kiedyś się zmieni ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawa rozwiązana, nabyłem RCD-06 od miłego użytkownika Forum.

 

Co do dźwięku: od pierwszej nuty słyszalny jest oczywisty skok klasowy pomiędzy całym tym Kenwoodem a RCD-06, choć tego można było się domyślić. Sam kompakt ma raczej "niższy" charakter ( nacisk na dolne partie ), odczuwam czasem lekki niedosyt na średnicy/górze, ale nie jest źle. Tak jak opisywano w wielu recenzjach - bardzo czysty dźwięk z dużą ilością detali. Mocny, charakterystyczny Rotelowski bass. Świetnie godzi się z RA-05. Niestety wydaje mi się jednak, że to nie jest najlepszy odtwarzacz do klasyki, chociaż i tak jest duża różnica pomiędzy Kenwoodem. Świetnie brzmi na nim album The Wall Pink Floyd'ów, gorzej już np. z Requiem Mozarta, mogło by być bardziej melodycznie. Jak już powiedziałem, lekki niedosyt u góry.

 

Generalnie jednak jestem zadowolony, teraz nic tylko kupować płyty :) A jak na "konesera dźwięku" przystało, będę dalej eksperymentował z różnymi odtwarzaczami mimo, że ten wygląda tak zajebiście w towarzystwie brata. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sittek, 27 Mar 2009, 01:00

 

>nad_c541_rewelacyjny_odtwarzacz_cd_r_hi_end

>

>

>Jak widzę coś takiego, to od razu zamykam stronę i czuję się dziwnie .

>HiEnd - za 300 złotych. Cóż za okazja.

>

>Ja bym tego nie brał

 

takie wpisy mnie rozbrajają ! a kolega śledził aukcję do konca ? za ile poszedł, bo ja wiem, i napewno nie za 300 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGNAC, 2 Kwi 2009, 16:43

 

Jeśli ktoś nowy sprzęt kosztujący około 1500zł ( z drugiej ręki ok. 500 złotych) uważa za Hi-End to ja przepraszam, ale w takiej farsie nie uczestniczę. Jestem bardzo wrażliwy na takie super promocje oraz zwroty "igła". Są pewne granice przyzwoitości i nie wystarczy dopisać hi-end aby podnieść range zwykłego sprzętu. Poza tym odtwarzacz ten nie wyrówżia się niczym nadzwyczajnym, ot taka budżetowa klasa. A jeśli jest to hi-end w takim razie ja posiadam hi-endowe dvd za 2000 złotych.

 

Dlatego właśnie takie wpisy mnie odrzucają bo jakoś nie wierzę w co ten Pan Sprzedawca pisze zachwalając swój hiendowy produkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Sittek! Również pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.