Skocz do zawartości
IGNORED

Współczesny faszyzm.


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

no ale i tak jeszce brakuje mi zlotej mysli, ze tak naprawde faszyzm to wymyslili ..zydzi.I sami mieli NA POCZATKU najwiekszy w nim udział.trzeba jednak, mysle- troche poczekac i UMYSLY niewatpliwie to wymyslą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 28 Mar 2009, 13:41

 

>"Na naszych oczach zaś powstała NAJNOWSZA DEFINICJA i nawet nazwa: P R O T E K C J O N I Z M, przed

>którą to straszną konsekwencją światowego kryzysu bronią nas wszyscy europejscy męzowie stanu, wraz

>z naszym premierem Tuskiem.

 

pierdzielisz jak POtłuczony, protegowany od POczątku w telewiziorku, w merdiach jest conDon'ek

 

zwłaszcza w 2005 r. i teraz i zawsze

 

zawszony postkomunistyczny, postPZPRowski protekcjonizm, protekcja korupcja oszustwo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Faktycznie, dzisiaj chłopina w wyjątkowo kiepskiej formie. Zawsze był durnowaty, ale tym razem chyba mu coś pękło. Nawet nie będę facetowi tłumaczył, bo skoro nie umie czytać, to i tłumaczenia nie zrozumie. A musi nie umieć czytać, bo parę linijek wyżej jest mój oryginalny wpis, w którym mieszam z błotem właśnie to, co mi ten osiołek przypisuje. A może to nie stare Horścisko tylko wróg, który chce w ten sposób dzielnego Horsta skompromitować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszeko,

"Na naszych oczach zaś powstała NAJNOWSZA DEFINICJA i nawet nazwa: P R O T E K C J O N I Z M, przed

>którą to straszną konsekwencją światowego kryzysu bronią nas wszyscy europejscy męzowie stanu, wraz

>z naszym premierem Tuskiem.

>

>Jest to najlepszy przykład zboczenia i głupoty do jakiej doszły we współczesnych czasach "elity" -

>za złe uważają DBANIE O SWOJE."

 

Przecież protekcjonizm nie ma i nie miał nic wspólnego z faszyzmem - jest tylko pewną doktryną czy strategią ekonomiczną. Faszyzm był praktycznie wszechogarniający - ekonomia, stosunki społeczne, psychika obywateli kraju faszystowskiego etc., etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inteligjiencie Wojtusiu, otrzyj gila i POsłuchaj

 

faszyzm to Farfał- zagrożenie galaktyki, co otwieram tivi to widzę Ganleja, żadnych seriali tylko ganlej i ganlej, a najwięcej na tefałen24!

 

trzeba walczyć z tym faszyzmem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostaczku Horściku

 

Dziwię się,że po lekturze Michałkiewicza czy JKM masz jeszcze czas na telewizję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keine grenzen uno unia, czego jeszcze chcecie POjeby- żeby wymazać ludziom z pamięci nazwy państw, tfu landów chciałem POwiedzieć, no i jak nieme niemcy- za trudno się nauczyć pięknego niemieckiego, a może do białegostoku na kurs esperanto, bo to nie do pomyślenia żeby w jednej jedni unii ludzie mówili innymi sprachami, np tym polskim..

 

nasi unio fuhrer'zy mawiali że za dużo przypadków ma ten polski rzeczownik, trzeba to zredukować do 4

 

a w szkołach stanowczo za mało APOLITYCZNYCH szkolnych klubów ełropejsiastych- to na pewno przez tych faszystów od farfała

 

}:=>>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jak Iwaszczukiewicz to albo stare, komuchowate capy, co to jeszcze znały samego towarzysza Stalina i internacjonalizm mają wbity młotkiem (i sierpem) do głów, albo żydy - wieczne tułacze, co same państwa nie mają (spora część żydów nie uznaje państwa Izrael!) i innym też to samo chcą zgotować.

W zależności od ustalenia który to gatunek pozostaje tylko wybrać firmowy sposób jak się tego pozbyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szumidokolalas, 28 Mar 2009, 13:22

 

>Sluchaj paszenko..

 

>z tymi loscypkami to jest tak: gorale byli dumni ze swojego wyrobu i starali sie na chama dostac na

>to zertifikat z EU. (...)

 

Szumidokolalas, ja kompletnie nie o tym. Górale są tak samo jak klienci Jerzego Kryszaka w "Uwaga fałszywy kioskarz", którzy grzecznie godzili się na wycinanie na ich oczach nożyczkami artykułu ze sprzedawanego im egzemplarza Wyborczej bo był skandaliczny a cenzura nie zdążyła cofnąć nakładu albo fotografowanie z trzech stron, jak w kryminale i pobranie odcisku palca na poczet uzyskania karty rabatowej.

 

Skandalem jest to, ze państwo w ogóle obchodzi jakiś łoscypek. Że w ogóle są jakieś certyfikaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horst, 28 Mar 2009, 14:00

 

>Redaktor, 28 Mar 2009, 13:41

>

>>"Na naszych oczach zaś powstała NAJNOWSZA DEFINICJA i nawet nazwa: P R O T E K C J O N I Z M,

>przed

>>którą to straszną konsekwencją światowego kryzysu bronią nas wszyscy europejscy męzowie stanu,

>wraz

>>z naszym premierem Tuskiem.

>

>pierdzielisz jak POtłuczony, protegowany od POczątku w telewiziorku, w merdiach jest conDon'ek

>

>zwłaszcza w 2005 r. i teraz i zawsze

>

>zawszony postkomunistyczny, postPZPRowski protekcjonizm, protekcja korupcja oszustwo

 

Horst, nie wiem czy mam to traktować jako "friendly fire", czy co? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horst, 28 Mar 2009, 18:16

 

>a w szkołach stanowczo za mało APOLITYCZNYCH szkolnych klubów ełropejsiastych- to na pewno przez

>tych faszystów od farfała

 

To jeszcze nic! Ja od dwóch, trzech lat zauważam w grudniu w niektórych oknach w mojej dzielnicy powystawiane w oknach chanukowe świece. Całkiem sporo. Bywa że i w kilku oknach pod rząd. A mieszkają tam całkiem porządni na pozór ludzie, jacyś Zielińscy, Kaczmarkowie itd., którym niestety albo pani w szkole ale bardziej prawdopodobnie nasz arcybiskup, któren ma TW na przedzie narobił wody z mózgu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, fantazji mi nie brakuje. Zanim się podpali, warto nawlec na grzeczny palik. A jak już się porządnie osadzi, dopiero wtedy okręcić smolną smoła - i podpalić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Horst, nie wiem czy mam to traktować jako "friendly fire", czy co? :D"

 

 

On biedak po prostu myślał, że to ja napisałem. Gdyby zauważył, ze to twoje, na pewno byłby za interwencjonizmem. A co do świec w oknach, to fakt. Ja nawet widziałem w grudniu choinki chanukowe. W niemal wszystkich oknach. Tysiące choinek chanukowych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna się tak pomylić, przecież tak to odbiega od jozwich poglądów, o ile tak śliski człowiek w ogóle ma takowe, posiadanie ich może mu się wydać czymś w rodzaju faszyzmu czy- jak to mówi intelektualista wojciech i.- principiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 28 Mar 2009, 23:08

 

> Ja nawet widziałem w grudniu choinki chanukowe.

>W niemal wszystkich oknach. Tysiące choinek chanukowych...

 

A więc to tak... tak jak prusacy przywlekli do nas choinki i choinki nam wtrynili, to teraz mają nas opanować świece chanukowe? Jak jest taki rozkaz, to trudno. Może chociaż szynki jeść nie zakażą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciech iwaszczukiewicz, 29 Mar 2009, 09:14

 

>Paszeko

>

>Tak,rozumiem.Tobie wszystko kojarzy się z jednym.

 

W dodatku gej.

Gej - ginekolog!!!

Wszystko się już przez ten Postęp popierdoliło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszeko

 

A czemu ty o tej porze nie w kościele?Przecież tam otrzymasz instrukcje co myśleć i co mówić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.