Jump to content
IGNORED

Marantz CD5003

sh

Recommended Posts

Zdecydowałem się kupić cd player (SACD mnie nie interesuje) ale mam problem z wyborem.

Mimo, że lubię słuchać muzyki (m.in. rock lat '60,'70, blues, jazz) z dobrą jakością nie mam zamiaru

wydawać na taki player więcej niż 1500 – 2000 zł, gdyż są inne jeszcze zainteresowania i potrzeby.

Siłą rzeczy zacząłem śledzić tzw. pisma fachowe, internet,by zdecydować się na jakiś model.

Do opisów w testach podchodzę z dużą rezerwą (z różnych względów zresztą) ale właściwie

jest to chyba jedyna możliwość, by zawęzić obszar poszukiwań.

Zainteresował mnie model Marantz CD5003, który jest w cenie 1100 zł.

Nie mam jakiś szczególnych preferencji – ma być w miarę możliwości neutralny jeżeli chodzi o brzmienie.

Ma współpracować poprzez przedwzmacniacz własnej roboty (bez tzw. korekcji barwy) z aktywnymi kolumnami 3-drożnymi.

Prosiłbym tych z Was, którzy jesteście posiadaczami takiego modelu lub mieliście z nim do czynienia o podzielenie się swoimi opiniami.

Pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z Twojego "o mnie" wynika ze znasz się na urządzeniach lampowych. W takim razie kup coś taniego, byle miało dobry DAC i zlampizuj. To najlepsze wyjście w zakresie budżetowym.

Hidden Content

Mam od 2 miesięcy tego 5003. Mnie się podoba. Miałem kilka mid-range CD rożnych firm - wybrałem właśnie tego.Nie jestem audiomaniakiem, nie umiem opisać dźwięku. System mam taki: 5003->Sony TA-F6b->B&W CM4. Kable i interconnecty kosztowali mnie ze 100 złotych, bo pamiętam co nieco z fizyki ze szkoły. Co do pisem fachowych - pamiętaj że żyją z reklamy - niekoniecznie jawnej.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.