Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz CD5003


sh

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się kupić cd player (SACD mnie nie interesuje) ale mam problem z wyborem.

Mimo, że lubię słuchać muzyki (m.in. rock lat '60,'70, blues, jazz) z dobrą jakością nie mam zamiaru

wydawać na taki player więcej niż 1500 – 2000 zł, gdyż są inne jeszcze zainteresowania i potrzeby.

Siłą rzeczy zacząłem śledzić tzw. pisma fachowe, internet,by zdecydować się na jakiś model.

Do opisów w testach podchodzę z dużą rezerwą (z różnych względów zresztą) ale właściwie

jest to chyba jedyna możliwość, by zawęzić obszar poszukiwań.

Zainteresował mnie model Marantz CD5003, który jest w cenie 1100 zł.

Nie mam jakiś szczególnych preferencji – ma być w miarę możliwości neutralny jeżeli chodzi o brzmienie.

Ma współpracować poprzez przedwzmacniacz własnej roboty (bez tzw. korekcji barwy) z aktywnymi kolumnami 3-drożnymi.

Prosiłbym tych z Was, którzy jesteście posiadaczami takiego modelu lub mieliście z nim do czynienia o podzielenie się swoimi opiniami.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego "o mnie" wynika ze znasz się na urządzeniach lampowych. W takim razie kup coś taniego, byle miało dobry DAC i zlampizuj. To najlepsze wyjście w zakresie budżetowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 2 miesięcy tego 5003. Mnie się podoba. Miałem kilka mid-range CD rożnych firm - wybrałem właśnie tego.Nie jestem audiomaniakiem, nie umiem opisać dźwięku. System mam taki: 5003->Sony TA-F6b->B&W CM4. Kable i interconnecty kosztowali mnie ze 100 złotych, bo pamiętam co nieco z fizyki ze szkoły. Co do pisem fachowych - pamiętaj że żyją z reklamy - niekoniecznie jawnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.