Skocz do zawartości
IGNORED

meridian-jak wyjąć stary laser


arkadius69

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie poszukuję znawców meridiana 206b, który pomoże w wymianie lasera...tzn nie wiem jak sie do niego dostać.mam zapasowy cdm4/19 ale nie wiem jak dostac sie do srodka tej wysuwanej szuflady w ktorej to siedzi.jak widac od gory jest tacka ktora blokuje dostep a z odkreceniem tego jest problem.ktos wie jak to zdemontować????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13112-100009158 1238344442_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadius69, 29 Mar 2009, 18:34

 

>no właśnie poszukuję znawców meridiana 206b, który pomoże w wymianie lasera...tzn nie wiem jak sie

>do niego dostać.mam zapasowy cdm4/19 ale nie wiem jak dostac sie do srodka tej wysuwanej szuflady w

>ktorej to siedzi.jak widac od gory jest tacka ktora blokuje dostep a z odkreceniem tego jest

>problem.ktos wie jak to zdemontować????

 

witaj ;)

 

Nie pamietam juz dokladnie bo 206-tek sie juz tak duzo nie naprawia ale w pierwszym kroku musisz odkręcic z tylu te dwie sruby trzymajace te chromowane prowadnice idace wewnatrz szuflady a potem odkrecic front (z boku szuflady lub od spodu) i dostac sie do wewnatrz i z wewnatrz odkrecic mechanizm trzymajacy laser ogolnie operacja wymaga cierpliwosci aby czegos nie ''uksyc'' ;)

zalaczam ci dwie stare fotki zrobione dawno temu komorka wiec jakosc ich nie jest najlepsza ale to jedyne jakie znalazlem w swoim archiwum i mysle ze ci troche pomoga ;)zaznaczylem czerwonymi strzalkami te prowadnice ktore musza byc odkrecone w pierwszym kroku.

 

pzdr

vuy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17546-100009148 1238348725_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuufff stokrotne dzieki vuy...jutro się za to zabieram...pomogłeś nieziemsko...pisałem do meridiana ale echo...a ja nie chce sie go pozbywać...taki sentyment z leksza.jak gdzieś wtopię przy wymianie i potrzebne będa wskazówki to pozwolę sobie napisać...dzięki jeszcze raz....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teraz patrzę że te prowadnice to chyba lepiej/łatwiej odkręcić z przodu bo do tych śrub ktore są z tyłu w srodku to ciężko się dostać a po wysunięciu szuflady z przodu są skręcone na 2 srubach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadius69, 29 Mar 2009, 21:10

 

>tak teraz patrzę że te prowadnice to chyba lepiej/łatwiej odkręcić z przodu bo do tych śrub ktore

>są z tyłu w srodku to ciężko się dostać a po wysunięciu szuflady z przodu są skręcone na 2 srubach

 

jest to mozliwe jak pisalem w 206-tkach juz od dosc dawna nic nie wymienialem wiec na 100% nie pamietam ale jak widzisz latwiejszy dostep od frontu to zdemontuj z tej strony;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeanalizowalem swoje fotki jeszcze raz i definitywnie prowadnice trzeba odkrecic od frontu ;) hehe pamiec juz nie ta ;)

mam jeszcze info dla ciebie odnosnie lasera w tym napedzie ale to juz na pw tak ze odezwij sie jeszcze przed wymiana na nowy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.