Skocz do zawartości
IGNORED

Beresford TC-7520


thomaz

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba uwzględnić jeszcze prowizje przy transakcjach walutowych i znaczne wahania kursów.

Teraz wchodzi model z nowym, lepszym zasilaczem i ten poprzedni można dostać sporo taniej.

 

Mirhon,

Widzisz, warto poeksperymentować :) Coś mi się też wydaje, że nawet lepiej może grać po USB. Słyszałem tylko pochlebne opinie o połączeniu TC-7510 i teraz 7520 ze Squeezeboxem, ale sam nie słyszałem, więc nie jestem w stanie ocenić ile z niego wyciska. W każdym razie są mody SB poprawiające jakość wyjścia cyfrowego, a to może jeszcze bardzo wiele wnieść na plus. To wiem z własnego doświadczenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Test porównawczy różnych typów zasilania na Beresfordzie TC-7520.

Zasilanie bateryjne, podstawowy i nowy zasilacz Beresforda i zasilacz dyskretny:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Well, I've had a good weekend of experimentation with various power sources and I seem to have settled on a setup I'm very happy with now.

 

The battery approach isn't the best. Too soft, dynamics get squashed, there's just no excitement and it doesn't take long to get bored.

 

I took the battery out and put Stan's new supply back in and it was immediately much better. The dynamics are back, focus is much better and everything gets cleaned up.

 

I've come to the conclusion that the law of diminishing returns kicks in with anything above Stan's new power supply and I think the difference between the original wall wart and the new one is bigger than that between the new supply and my own discreet supply.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Opracowałem i wprowadziłem poprawkę do TC-7520 z nowym zasilaczem (wer. B).

Większa gładkość, lepsza barwa i jednocześnie szczegółowość. Poprawka jest bezpłatna.

 

Niżej fragment maila od użytkownika Ramir z innego forum. Zmodyfikowany DAC ma na liczniku 4 doby:

 

"a teraz kilka słów nt. 7520 - podpiąłem go pod mojego starego maka, bo w

związku z burzą padło zasilanie na moim osiedlu a on jedyny miał naładowaną

baterię. wpiąłem w usb, ładnie wykryło, jack z moich d2000 powędrował do

"integry", pusciłem muzę i... usiadłem z wrażenia... normalnie mnie zatkało,

szczerze.

Czegoś takiego to ja się nie spodziewałem. Skok jakościowy pomiędzy

7510 a 20 to jest jakaś masakra! 7510 w ogóle nie dało się słuchać z dziurki

a 20 gra lepiej niż moja hybryda Edgara!!! bas jest bogatszy, pełniejszy,

lepiej kontrolowany i to słychać od razu! scena szeroka jak lubię,

separacja wyśmienita. słuchałem tylko 30 min, bo doszedłem do wniosku, że

chyba jestem zmęczony i dlatego nie słyszę różnicy, tzn. Beres gra mi

lepiej.

Nie no, teraz to już muszę znaleźć chwilę wolnego, żeby dokładnie to sobie

porównać i posłuchać... dam 3 dni 7520 na burn in i katuję ten sprzęt! :) no

i tym razem to się już chyba udzielę na forum.mp3store.pl..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość hiend71

(Konto usunięte)

witam zastanawiam się nad zakupem Beresa,mam pytanie i prosiłbym o jasną odp,posiadam kartę Creative SB AUDIGY SE taką jak w linku

 

http://pl.europe.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=205&product=14257

 

zdecydowałem się na nią ze względu na obsługę protokołu Asio,słucham z PC przez Foobara 2000 i asio4all,jestem dość zadowolony ale Beresford będzie mi służył jako wzmacniacz słuchawkowy do Senek hd555 oczywiście wzmak też podepnę ;),z tego co zrozumiałem piszecie że połączenie daca z pc przez USB będzie lepsze niż coaxialem,dlaczego ? moja karta posiada coaxial czy to nie najlepsze rozwiązanie i dźwięk (sygnał) wychodzący prosto z karty anie przez USB ?! jakie są zalety podłączenia przez USB ? może ktoś robił testy takich podłączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiend71,

 

Chyba troszkę się pojęcia pomyliły. Możesz puścić sygnał cyfrowy coaxialem z Audigy na wejście Beresforda. Z ASIO będzie nieźle, bo Audigy ma nie najgorsze wyjście cyfrowe, ale znacznie lepszy rezultat otrzymasz jeśli wykorzystasz wbudowany "transport cyfrowy", a mianowicie układ obsługi USB. Jest widoczny w systemie jako karta muzyczna USB, więc TC-7520 jest całkowicie niezależny od wbudowanej karty.

 

Coś ciekawego do poczytania a propos Beresforda i PC-Audio:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"

One thing I did pick up on this weekend is how much I prefer the sound of a USB connection from my PC to using either optical or coax. Strangely, I can tell no difference whatsoever if I'm using a Mac between optical and USB but on the PC, USB brings more realism to instruments like piano and guitar. It's one of the only digital setups I've ever heard where you can actually feel the amount of weight going into a played piano note. There's much more of a sense of being able to look into a recording too. It's thoroughly engaging.

 

So to sum up my findings so far (of course I'm not going to stop playing), first and foremost, digital source is paramount and for me it's got to be a PC running Foobar through ASIO with a USB connection. I'd love to use a Mac as the interface and music management is so much better, not to mention quieter and faster to load, but (and I know people will argue that iTunes gives bit perfect output - but there's so much more to it than that) I find the sound from a Mac flat, lifeless and lacking in any ability to stir the emotions. So I'll stick with the PC until I find something that is as good if not better in a smaller box - maybe something along the lines of an SB3 possibly.

 

Then Stan's new supply is a no brainer if you haven't already got one. For the outlay, it's a big improvement. Yes, you can get better, but unless you've got lots of bits lying around that you can construct your own supply with, it's going to cost a fair bit for a modest improvement.

 

A nice new op-amp or two in the output stage is also a no brainer. I can't think of anything else you can spend a tenner on and get such a huge improvement, except for maybe a nice bottle of wine, but the op-amps are a more permanent upgrade.

 

Then, if you're on a PC, have a play with a USB connection and if you're using Foobar use the Kernal Streaming plugin. I guarantee you'll be listening for hours.

"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, piszesz hiend71, że ma służyć jako wzmacniacz słuchawkowy. Owszem może, ale oprócz tego dostajesz znacznie lepszą jakość dźwięku, ponieważ zewnętrzny przetwornik C/A przejmuje całkowicie zadania dekodowania audio.

 

Kilka wskazówek jak skonfigurować komputer:

 

1.Polecam zainstalować plug-in ASIO dla Foobara -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.Jak skonfigurować -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3.Ustawić bufor (Preferences/Playback/Output) na 3000 - 4000ms

4. Włączyć Dither

5. Obniżyć poziom głośności w Foobarze na -8.6dBa ponieważ domyśle ustawienia sterowników systemowych przesterowują sygnał. Wystarczy podnieść głośność z DACa do tego samego poziomu . Jest wyraźnie gładziej i czyściej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość hiend71

(Konto usunięte)

>Jest widoczny w systemie jako karta muzyczna USB, więc TC-7520 jest całkowicie niezależny od

>wbudowanej karty.

>

 

troche sie zamotalem,czyli obecna karta nie jest mi potrzebna,wystarczy zintegrowana bo jak bedzie szedl dzwiek przez USB to niema znaczenia? z malym wyjatkiem ASIO nie bedzie oslugiwane ? wiec jest potrzebna do ASIO i tylko,tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obecna karta nie jest wtedy potrzebna do słuchania muzyki. Wszystkim zajmuje się DAC.

Nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Można sobie doinstalować ASIO, co poprawi jeszcze jakość dźwięku. Wybiera się tylko przetwornik jako główne urządzenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość hiend71

(Konto usunięte)

wielkie dzięki,przyznam ze jestem trochę zaskoczony,myślałem że jeśli puszcze sygnał cyfrowy z karty do Beresa to będzie lepszy dźwięk

jedno tylko jeszcze pytanie,kabel USB jakiś najzwyklejszy taki jak np do drukarki czy są jakies kable USB preferowane do audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

">1.Polecam zainstalować plug-in ASIO dla Foobara -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) "

 

Można choć należy potem uzywać sterowników dedykowanych do karty - sterowników od producenta.

 

">3.Ustawić bufor (Preferences/Playback/Output) na 3000 - 4000ms"

 

Nie ma to żadnego wpływu na jakość dźwięku.

 

">4. Włączyć Dither"

 

NIE!!! Algorytm ditheringu używany jest wyłącznie przy redukcji słowa bitowego w dół. Np przy konwersji z 24 bitów do 16 bitów zapięcie dobrego algorytmu ditheringowego mogłoby mieć sens.

 

">5. Obniżyć poziom głośności w Foobarze na -8.6dBa ponieważ domyśle ustawienia sterowników

>systemowych przesterowują sygnał. Wystarczy podnieść głośność z DACa do tego samego poziomu . Jest

>wyraźnie gładziej i czyściej."

 

Idiotyzm - po takim zabiegu sygnał na wyjściu nie będzie miał nic wspólnego z oryginałem. Jakiekolwiek poruszenie suwaka (choćby o 0,001dB) powoduje, że sygnał na wyjściu nie jest zgodny z odtwarzanym - sygnał nie jest "bit perfect"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiend71,

"myślałem że jeśli puszcze sygnał cyfrowy z karty do Beresa to będzie lepszy dźwięk"

 

A czy ja gdzieś napisałem coś, co temu zaprzecza? W opiniach nt. poprzedniego modelu już można wyczytać relacje osób, które sygnał cyfrowy puszczały z powodzeniem z kart Audigy.

Ja tylko napisałem, że JESZCZE LEPSZYM rozwiązaniem jest pominięcie Audigy i wykorzystanie wbudowanego układy USB. On obsługuje też ASIO

 

 

yayacek,

 

Też mi się tak kiedyś wydawało ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Tydzień temu dołączyłem do pisiadaczy Beresforda 7520 B.

Miałem 10 dni na zastanowienie się czy oddaje go do Grado__Fan-a czy zostaje u mnie .

Zostaje i to raczej na dłużej :).

 

Wcześniej mój zestaw to był FLAC->Foobar->ASIO->Realtek Coaxial->HarmanHD970 jako DAC -> Holdegron Dual Mono Mk2. Ta wersja Holdegrona która mam wysoko stawia poprzeczkę , DAC w HD970 jest też bardzo przyzwoity w odróżnieniu do napędu .

 

Powiem tak Beresford to naprawdę fajne urządzonko .

Gra to to wyśmienicie , na pewno nie słabiej niż mój poprzedni zestaw , a jest wygodniejsze , mniejsze i potrzebuje mniej kabli .

 

 

7520 zastąpił mi trzy urządzenia : kartę muzyczna , wzmaka słuchawkowego i DAC .

Wyeliminowało potrzebę stosowania dwóch połączeń , coaxiala z PC do DAC i interkonektu z DAC do wzmaka .

Nie muszę się już też martwić o jakość wyjścia cyfry w karcie muzycznej, 7520 po USB pięknie współpracuje z ASIO4All a także z sterownikami KS .

 

Wbudowany wzmak słuchawkowy ze spokojem napędza moje DT880 Ed2005 . Na godzinie 12-tej jest już naprawdę głośno.

Nie ma żadnych szumów z którą borykała się podobno wersja poprzednia wersja .

 

Dźwięk jest bardzo detaliczny i pełen powierza , nie ma kłucia górą co przy moich DT880 jest bardzo ważne bo przy złym systemie jest krew z uszu .

Bas jest wspaniały , mocny a jednocześnie trzymany za mordę .

Scena szeroka , słuchawki znikają . Jest bardzo muzykalnie i można słuchać godzinami .

 

Tyle czuje po tygodniu słuchania, dodam że łapałem się na tym że zamiast testować i zmieniać płyty co chwile zapominałem się i słuchałem płyty do końca , to chyba o czymś świadczy .

Podsumowujac - uprościło, uporzadkowało mój system , jestem bardzo zadowolony .

 

Podpinałem do niego tez stockowe CAL! niewygrzane i Grado SR60

CAL! to słuchawki nie dla mnie ale nie będę się rozpisywał , porównywanie ich do słuchawek klasy DT880 to jakaś pomyłka jest .

SR60 całkiem fajnie to razem grało , sama energia bez wielkich aspiracji ale frajda była .

 

Beresforda z czystym sumieniem polecam .

Krzysiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko uściślić, że piszesz Krizar o wersji zmodyfikowanej, tak wspomniałem w rozmowie. Teraz oficjalnie nazywa się TC-7520 GFmod.

pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam !

 

Chciałem się poradzić apropo's DAC Beresford'a, mam w tej chwili kolumny Monitor Audio RS6 + wzmacniacz Naim 5i + odtwarzacz cd HK HD990 - który posiada wyjście cyfrowe, chciałbym poprawić jakość dźwięku z mojego systemu.Generalnie jestem z niego zadowolony jedyne co miałem zamiar wymienić to odtwarzacz cd na produkt również Naima cd5i, jednak znajomy doradził mi żebym lepiej poszukał dobrego DAC'a i wpioł go pomiędzy CD z wzmacniaczem.Znajomy polecał mi Benchmark DAC1 USB jednak jest on w tej chwili bardzo drogi a przeglądając forum audiostereo znalazłem pochlebne opinie Beresford'a TC-7510 i TC-7520 szczególnie te modyfikowane przez Pana.

W moim systemie jest wspaniała dynamika, rewelacyjny rytm muzykalność, dobry bas , najlepsza jest średnica (wokale i instrumenty dęte wypadają rewelacyjnie, barwa piekna głównie dzięki Naim'owi) wysokie przecietne - generalnie jest dobrze ale... dźwięk przez naturę Naima w niektórych kawałkach jest trochę za mało szczegółowy brakuje mi głębi, w niektórych utworach mam wrażenie że dźwięk jest aż za bardzo - nienaturalnie "zlepiony", brakuje mi również trochę szerokości sceny stereo (na wzmacniaczu harmana była trochę szersza ).

Zależy mi na jak najlepszym dźwięku z płyt CD, USB nie jest konieczne , chciałbym jednak mieć możliwość podłączenia słuchawek.

W związku z powyższym chciałbym sie poradzić którą wersję DAC'a Beresford'a by Pan polecił w moim przypadku,prosze również o podanie ceny i terminu realizacji zamówienia w przypadku gdybym się zdecydował.Proszę o szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Tomasz Naruszewicz

tel.606-928-897

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas czekam na to, żeby dało się podłączyć (chociażby jako przedłużacz) dźwięk 5.1. Wtedy jednym kablem z PC załatwiłoby się stereo i kino domowe. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór połączenia niestety trzeba w każdym wypadku wybrać indywidualnie. Jeśli nasz transport oczywiście posiada oba wyjścia. Czasem jest tak, że jedno jest zrobione lepiej niż drugie. Ogólnie każdy sposób połączenia ma swoje wady i zalety. Przy transmisji optycznej jest niewrażliwy na wszelkie zakłócenia RF,EMI, dopasowania impedancji itp. zmory coaxiali. Nie ma też ryzyka pętli masy między urządzeniami. Z drugiej strony istotna jest jakość nadajnika i odbiornika, bo ten sygnał musi być konwertowany, co nie ma miejsca przy transmisji elektrycznej. To trzeba przetestować co będzie lepsze w danym przypadku.

Dlatego m.in. tak istotny dla DACa jest transport cyfrowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie Beresford TC-7520 wraz kabelkiem USB Belkina, dziś w końcu mam czas posłuchać. Do tej pory używałem karty Audiotrak Prodigy HD2, przerzucając różne opampy. System wykrywa urządzenie jako standardowe audio device usb i gra bez żadnych kombinacji. Nie jestem specjalnie osłuchany w różnych sprzętach ale to co zrobił Beresford w moim "systemie" powaliło mnie na kolana, pierwsze wrażenie: wspaniały bas, cudowna stopka, nisko z wykopem bez rozlewania, niczego nie brakuje. Na tapecie Oldfield, Satriani, Dream Theater - czym dłużej słucham tym większy banan na mym obliczu. DAC zjadł na śniadanie audiotraka i zatańczył na jego grobie, słucham muzyki zripowanej do flaców - po prostu bajka. Zaskoczeniem jest także że DAC działa "od kopa" pod linuksem, tak wygląda to w systemie:

 

lsusb:

Bus 004 Device 002: ID 08bb:2902 Texas Instruments Japan

 

lsmod

snd_usb_audio 83936 5

snd_pcm 75168 2 snd_usb_audio

snd_timer 22244 2 snd_pcm

snd_page_alloc 9028 1 snd_pcm

snd_usb_lib 16284 1 snd_usb_audio

snd_rawmidi 22112 1 snd_usb_lib

snd_seq_device 6920 1 snd_rawmidi

snd_hwdep 7136 1 snd_usb_audio

snd 59140 14 snd_usb_audio,snd_pcm,snd_timer,snd_rawmidi,snd_seq_device,snd_hwdep

soundcore 7264 1 snd

 

dmesg

input: Burr-Brown from TI USB Audio CODEC as /devices/pci0000:00/0000:00:1a.1/usb4/4-2/4-2:1.3/input/input4

 

i jeszcze bardzo zaawansowany mikser :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jest tez łyżka dziegciu, działa tylko z alsą, natomiast z oss4 "nie chce" ale to pewnie kwestia "pokazania" urządzenia developerom oss.

 

Jednym słowem polecam wypożyczyć i posłuchać, ja swojego już nie oddam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie ma nic dziwnego w obsłudze PCM-ek pod Linuxem.

 

Nie do końca, pod oss4 nie działa (wypróbowałem patche z forum oss). Być może to złudzenie, ale oss "produkuje" lepszy dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy linux ma juz alse :) Mi pod debianem od razu wykrylo beresforda.Teraz tylko czekam na sluchawki

ale na zwyklych od mp3 tez fajnie gra , ciekawo jak sie sprawi z akg k-530.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wlasnie tez dostalem DAC Beresford 7520 - mam takie pytanie.

Czy moge komputer podlaczyc tym dedykowanym przewodem swiatlowodowym , czy jednak przez USB ? Czy bedzie jakas roznica, czy to to samo?

Pozdrawiam serdecznie .

Janusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mozna podlaczyc tuner telewizji cyfrowej N do DAC ?

Podlaczylem przewodem swiatlowodowym ( tylko takie wyjscie cyfrowe jest w tunerze ) i niestety nie dziala. Slychac tylko trzaski glosneszybko nastepujace po sobie.

Jakas rada ???

Pozdrawiam Janusz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Czy moge komputer podlaczyc tym dedykowanym przewodem swiatlowodowym , czy jednak przez USB

 

Podlacz przez usb , bedziesz mial pewnosc bit perfect.

U mnie sluchawki juz sie wygrzewaja , narazie jest ok troche jakis jakby przytlumiony dzwiek

ale pewnie to wina nie wygrzanych sluchawek , zobacze za pare dni.Troche jakby malo przestrzeni.

W amaroku mam taki suwak glosnosci i standardowo jest ustawiony na 75% , nie jestem pewien

czy przypadkiem nie powinien byc ustawiony na 100% zeby dzwiek byl bit perfect.Oczywiscie

wtedy gra glosniej jak zwieksze na 100%.W audacious gra ciszej niz te 100% glosnosci w amaroku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.