Skocz do zawartości
IGNORED

Beresford TC-7520


thomaz

Rekomendowane odpowiedzi

jary 7

Tak jak odpowiadałem na PW. Można optykiem, ale zazwyczajlepiej wypada przez USB. Wszystko zależy jakiej jakości jest wyjście cyfrowe w karcie muzycznej. Trzeba sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> jary7

"Podlaczylem przewodem swiatlowodowym ( tylko takie wyjscie cyfrowe jest w tunerze ) i niestety nie dziala. Slychac tylko trzaski glosneszybko nastepujace po sobie."

 

DAC nie obsługuje dźwięku Dolby digital i dts, a taki sygnał daje z siebie tuner. Musisz w tunerze ustawić, aby na wyjściu cyfrowym był zawsze tylko dźwięk PCM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos uzywa amaroka to powinien wylaczyc resampling w xine bo standardowo amarok uzywa xine.

Zmienia sie to w ~/.xine/config , a aktualny sample rate mozna sprawdzic w /proc/asound/card0/pcm0p/sub0/hw_params.

Amarok chyba jest aktualnie najlepszym odtwarzaczem audio pod linuxa wedlug mnie.

Beresford dziala bez problemow pod linuxem a w polaczeniu z amarok 2 swietne rozwiazanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Beresford robi resampling?

W amaroku i audacious mam do wyboru dwa urzadzenia:

Burr-Brown from Ti USB Audio CODEC(USB Audio) i

USB Audio CODEC , USB Audio (IEC 958 (S/PDIF) Digital Audio Output

Ten pierwszy to jakby chip w beresfordzie i jak zawsze mam go ustawiony na podstawowe urzadzenie

to w alsie mam rate na 48000 w kazdym programie.Natomiast jak zmienie na ten drugi(wyjscie cyfrowe)

to w alsie mam rate taki jak w pliku flac.Teraz zastanawiam sie co jest lepsze resampling w beresie czy

softwerowy w alsie albo xine.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w Beresfordzie resamplingu. To co widzi Linux to układ obsługi USB i może on ma takie tryby.

 

jary7,

A wybrałeś DACa jako główne urządzenie audio? W systemie jest widoczny jako USB Audio Codec i np. w Foobarze w Playback,Output trzeba go wybrać wyjściowe urządzenie. No i wreszcie na samym DACu trzeba wybrać przycisk "USB".

 

pozdrawam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie powinno chyba sie uzywac USB Audio CODEC , USB Audio (IEC 958 (S/PDIF) Digital Audio Output

ale niestety blokuje to dzwiek w innych aplikacjach , chyba taka juz natura cyfrowego usb.

Im dluzej slucham daca tym bardziej mi sie podoba , po 5 dniach akg 530 nabrały wiecej przestrzeni

dzwiek jest bardziej otwarty a najbardziej podoba mi sie bas zwlaszcza perkusja.

Juz raczej nie wroce do karty dzwiekowej na pci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tez to wlasnie zauwazylem, korzystalem z drogiego wzmacniacza ktory dostarczal dzwiek do tylnych kolumn i niestety jezeli sie urzywa USB to nie dzialaja inne wyjscia z komputera.

Szkoda!

Pozdrawiam.

Janusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Foobarze warto wypróbować parametr "Full file buffering" na 30-40MB tak, żeby zmieścił się cały plik. Można go znaleźć w opcjach zaawansowanych i zakładce playback. Na czułym sprzęcie słychać poprawę w barwie dźwięku.

 

Kolega Pingwin też bardzo pozytywnie się wypowiada.

Zacytuje fragment maila, bo najlepiej żeby sam za siebie mówił ;) Jak nie znajdzie czasu to wkleję resztę.

"Teraz i tak na pewno zabraknie mi słów aby opisać to co usłyszałem na

swoich Grado SR325i kiedy wpiąłem je do daca. To jest coś

niesamowitego, jak to pudełeczko gra. Nie wiem co Pan tam zmienił, ale

takiego brzmienia szukałem i bałem się, że pochłonie znacznie więcej

moich ciężko zarobionych pieniędzy. (...)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili ?

 

Windows 7 napewno go wykryje bo na pewno standardowy sterwonik usb audio.

Beresford zje na sniadanie tego asusa.Jak masz lepsze sluchawki kup Beresa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie pracuje z Windows 7 beta. Jakość dźwięku ze standardowych sterowników (bez ASIO) jest wyraźnie lepsza niż z XP czy Visty. Xonar zasilany jest bezpośrednio z komputera, gdzie jest mnóstwo innych zakłócających urządzeń, także to jest kompromisowe rozwiązanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRADO__Fan, 13 Lip 2009, 14:10

>Xonar zasilany jest bezpośrednio z komputera, gdzie jest

>mnóstwo innych zakłócających urządzeń, także to jest kompromisowe rozwiązanie

 

Proszę o udostępnienie pomiaru z E-MU 1212M lub audio precision gdzie widać wyższy wyjściowy poziom szumu i zniekształceń z Xonar i innych równych lub lepszych kart ,oczywiście na dobrej klasy zasilaczu.

 

Wiarygodne pomiary na ''audio precision'' można zlecić również Katedrze Akustyki we Wrocławiu :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdjęcie bebechów nowego Beresa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak widać wzmak słuchawkowy został oparty o 2 kostki NE5532, czyli rozwiązanie bardzo, ale to bardzo przeciętne. W Essence STX siedzi TPA6120. Co by o tym scalaku nie mówić, wypada lepiej od tych JRC (czy kto tam to teraz produkuje), a już na pewno jest znacznie bardziej wydajny prądowo. Nie wyobrażam sobie, żeby Beres porządnie napędził jakiekolwiek wysokoomowe słuchawki. Będą kluchy...

 

Druga kwestia to zasilanie. STX nie pobiera prądu z płyty głównej, jak inne karty, a tylko i wyłącznie z zasilacza przez molexa. Filtrowaniem zajmują się dwa OsCony, sekcja analogowa jest oddzielona od cyfrowej miedzianą płytką i została przykryta aluminiową osłoną, czyli jest dobrze. Sadząc po pomiarach - bardzo dobrze.

 

Trzecia i chyba najważniejsza kwestia - w STX siedzi DAC BB PCM1792A, czyli tak ze dwie klasy lepszy od tego w rebrandowanym wyrobie Stanleya.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze za USB odpowiada PCM 2902.. a więc chyba nie wypóścimy tym gęstego formatu - maksymalna częstotliwość próbkowania to jak mniemam 48khz? czy się mylę? benchmark odbiera po USB 96...

Co do ciągnięcia słuchawek - cóż, słuchałem na beresie klku - przez jakieś wysokie grado, senki, pioneery... nie było mulenia. Naprawdę dawały radę. Beres nie ustępował bardzo pola droższym wzmakom słuchawkowym.

Co do zasilania - to uwierzcie mi - ale karty zasilane z USB mają czasami problem - używam obecnie takowej do wypuszczenia cyfry. Zdarzają się przywieszenia itd. Karta z własnym zasilanie o wiele lepiej i stabilniej się zachowuje. A jeszcze jak chcemy podłączyć bardziej wymagające słuchawki... to zapomnijcie o zasileniu Z USB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jak widać wzmak słuchawkowy został oparty o 2 kostki NE5532

 

Zawsze mozna wymienic na inny.

 

>druga kwestia to zasilanie. STX nie pobiera prądu z płyty głównej, jak inne karty, a tylko i

>wyłącznie z zasilacza przez molexa. Filtrowaniem zajmują się dwa OsCony, sekcja analogowa jest

>oddzielona od cyfrowej miedzianą płytką i została przykryta aluminiową osłoną, czyli jest dobrze.

>Sadząc po pomiarach - bardzo dobrze.

>

>Trzecia i chyba najważniejsza kwestia - w STX siedzi DAC BB PCM1792A, czyli tak ze dwie klasy lepszy

>od tego w rebrandowanym wyrobie Stanleya.

 

W audiotraku niby jest podobnie bo mialem oba modele hifi i hd2 ale beres je zjada na sniadanie.

Chyba pod kazdym wzgledem jest lepiej.Pomiary to nie uszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli w wiekszosci bedziesz gral to kup asusa.Jak zamierzasz sluchac muzy w formatach bezstratnych

flac ape itp to kup beresa, jak nie jestes przekonany to poczytaj inne opinie np na head-fi albo

mp3store.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W audiotraku niby jest podobnie bo mialem oba modele hifi i hd2 ale beres je zjada na sniadanie.

 

Również miałem HD2 i ten twór poległ już przy E-MU 1212m, którą trzymam ze względu na wyjścia zbalansowane. Ale muszę cię zmartwić - nowy Asus w niczym nie przypomina wymienionych wcześniej kart. Poczynając od płytki PCB, przez zasilanie i kondki, a na jakości scalaków kończąc. Na Head-Fi masz kilka tematów poświęconych tej karcie. Polecam lekturę. Po tym co wyczytałem sam przymierzam się do zakupu, bo z tego co widzę jest już w Polsce dostępna.

 

> Chyba pod kazdym wzgledem jest lepiej.

 

Nie będę się spierać, ma prawo ci się podobać. Zależy od szkoły grania, którą się preferuje. Jeśli bawi nas niemęczący, niezbyt szczegółowy dźwięk z ciepłą otuliną, co większość ludzi uznaje za "naturalność", to można pójść dalej i zaopatrzyć się w NOS-a na TDA154X (za ćwierć ceny Beresa), albo zupełnie odstawić cyfrowe protezy i sprawić sobie gramofon. Jeśli ktoś oczekuje, by jego źródło wycisnęło maksimum detali z materiału muzycznego, chce krystalicznej czystości i przejrzystości, może spokojnie celować w karty studyjne.

 

> Pomiary to nie uszy.

 

W audio nie ma cudów, a fizyki nie oszukasz. Te opki dają za mało prądu i napięcia by solidnie wysterować duże przetworniki. Przy wysokich modelach AKG z ich marną skutecznością, to już kaplica zupełna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD595 pójdą i ze zwykłego playera Mp3. Tzn. będzie głośno, ale żeby wycisnąć z nich pełnię możliwości, trzeba solidnego wzmacniacza. Niewysterowane pierdzą i wprowadzają zniekształcenia na niskich częstotliwościach. Wielu uważa to za wadę ich przetworników, co jest oczywistą bzdurą. To bardzo fajne słuchawki są. Ten Asus napędzi je z palcem w d. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli ktoś oczekuje, by jego źródło wycisnęło maksimum detali z materiału muzycznego, chce >krystalicznej czystości i przejrzystości, może spokojnie celować w karty studyjne.

 

Oczywiscie jak sie pracuje przy nagrywaniu muzyki wtedy moze przydac sie karta studyjna.

Wiekszosc oczekuje przyjemnosci ze sluchania muzyki a niestety karty studyjne i ich detalicznosc

nie zawsze to oferują.Musisz uwzglednic se nie wszystkie plyty maja super jakosc studyjną :)

Bardzo duzo plyt jest slabo nagranych co powoduje ze na kartach studyjnycj brzmią jak cieple kluski.

 

>Zależy od szkoły grania, którą się preferuje. Jeśli

>bawi nas niemęczący, niezbyt szczegółowy dźwięk z ciepłą otuliną, co większość ludzi uznaje za

>"naturalność"

 

Beres gra z moimi akg 530 szczegolowo i z ta naturalnoscia jak nazwales.Asusa nie sluchalem

ale mysle ze niewiele sie rozni od audiotraka pod wzgladem muzuykalnosci.

 

>W audio nie ma cudów, a fizyki nie oszukasz. Te opki dają za mało prądu i napięcia by solidnie

>wysterować duże przetworniki. Przy wysokich modelach AKG z ich marną skutecznością, to już kaplica

>zupełna.

 

Na head-fi duzo uzywa beresa a akg i bardzo chwala , np moje 530 maja tylko 55ohm i bez problemu je napedza , ktos pisal chyba na tym forum o bayerdynamic wysokim modelu i tez byl zadowolony.

Wysokie modele akg troszke kosztują :) Wtedy sie kupuje profesjonalny wzmacniacz sluchawkowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobre opinie o Beresie nie dają mi spokoju

 

Och, to na pewno Beres ma dobre - opinie. Tak dobre, że jego konstruktor wraz z setką klonów został zbanowany na w/w forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Biorąc pod uwagę to że większość czasu siedzę na kompie powinienem wybrać STXa ale dobre opinie o >Beresie nie dają mi spokoju ;-) Gdyby ktoś znalazł coś co pozwoli mi przychylić szalkę na którąś ze >stron byłoby świetnie.

>Zapytam może inaczej - jakie Beres ma wady ?

 

Moze pojawi sie odpowiedz na head-fi:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Za beresem przemawia tez to ze mozesz go podlaczyc do laptopa.Nie sluchalem asusa.

Audiotrak niby tez gral lepiej niz cd za pare tysiecy ale dla mnie beres gra lepiej niz

audiotrak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>o co chodzi bo nie jestem wtajemniczony - dlaczego został zbanowany ?

 

Bo na tym forum nie zawsze jest tolerancja wypowiedzi.

Bo moja racja jest mojsza niz twojsza :)Pozatym Beresforda mozesz wypozyczyc i posluchac

przez 10 dni.Kup tego asusa i beresforda i porownaj a pozniej opisz swoje wrazenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem Beresa przez 12 dni i oddałem,naczytałem się super opinii a u mnie się nie sprawdził,scena nie robiła się większa,przycięło detale,dźwięk zrobił się kluchowaty,możliwe ze komuś podoba się taki sposób prezentacji muzyki,samo urządzenie określił bym jako "wszechstronna złodziejka audio"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomaz, 15 Lip 2009, 11:43

 

>Z jakimi sluchawkami uzywales beresa?Jak sie nie spodobal to jaki obecnie wzmacniacz sluchawkowy

>posiadasz?

 

nie wiem co chcesz osiągnąć,przekonasz mnie teraz że wina leży w moim systemie,już to z Grado przerabiałem,powiem ci tak słuchawki mam Senki hd555 i Marantz 5000 grał lepiej,to samo było cd ma coaxialu i optyku,jedynie w miarę zauważalna różnica była na USB ale i tak na bezpośrednim porównaniu,karta SB Audigy SE z Foobarem i ASIO za 70 zł gra prawie identycznie

mogę spokojnie polecić Grado wszystkim bo gość jest uczciwy,pomaga w razie problemów i jak trzeba odsyła kasę,wiec jak ktoś ma chęć i czas się z tym bawić najlepiej sprawdzić u siebie samemu, wyraziłem tylko swoja opinie

ze swojej strony polecam Valaba,różnica jest zauważalna ,oczywiście na plus

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ie wiem co chcesz osiągnąć,przekonasz mnie teraz że wina leży w moim systemie,już to z Grado

>przerabiałem,powiem ci tak słuchawki mam Senki hd555 i Marantz 5000 grał lepiej,to samo było cd ma

>coaxialu i optyku,jedynie w miarę zauważalna różnica była na USB ale i tak na bezpośrednim

 

No to napisz na jakim wzmacniaczu porownywales te hd555 :)

 

>>porównaniu,karta SB Audigy SE z Foobarem i ASIO za 70 zł gra prawie identycznie

 

Czyli sb audigu za

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomaz, 16 Lip 2009, 03:09

>Czyli sb audigu za to beres gra o wiele lepiej niz hd2.

 

tego nie wiem bo HD2 nie słyszałem,to tylko twoja teoria która zakłada że Beres jest lepszy w co wątpię

czytaj proszę ze zrozumieniem,napisałem że gra prawie identycznie

nie posiadam wzmacniacza słuchawkowego,porównanie robiłem z "dziurką" cd Marantz 5000 a nie z SB Audigy SE,nie rozumiem twojego uśmiechu "te" moje Senki HD 555 jak je nazwałeś graja bardzo przyzwoicie

powiem ci tak,zmiana IC na srebrny w moim systemie więcej dała niż ten Beres :)

 

dla zainteresowanych tanim urządzeniem Mini 1793 DAC,może ktoś słyszał jak gra

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomaz, 16 Lip 2009, 03:09

>No to napisz na jakim wzmacniaczu porownywales te hd555 :)

 

wiesz co,dopiero teraz na to wpadłem,ty chyba powątpiewasz ze posiadam HD555 i stąd ten Uśmieszek

specjalnie dla ciebie świeża fotka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 34

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.