Skocz do zawartości
IGNORED

Tonsil - Classic


ar0n

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wszelkie osobiste uwagi i docinki przenieść na forum prywatne.

 

Na temat zarówno Classiców jak i np. Rapsodii miałbym sporo do powiedzenia, ale zaraz mogę się narazić niektórym osobom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mlb - Altusy akurat miały to nieszczęsne podbicie bardzo przykre w domu (ale te Altusy 140 z lat

>80/90tych).

 

Zgadza się, to było w większym pomieszczeniu, kilka lat temu przy okazji jakiejś imprezy :)

Słyszałem też Altusy w warunkach domowych w małych czy średnich pomieszczeniach i niestety zawsze było źle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ahfc

Nie daj się prosić. Napisz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ahfc

 

To naprawde przykre i dziwne zarazem. Poziom agresji na forum sięgnął takiego poziomu, że ludzie już nie chcą wyrażać swoich opinii lub dzielić się wiedzą. To, że ktoś mogłby coś napisać na temat Tonsila (lub innej - a tego nie robi, jest dla mnie calkowicie zrozumiale. Czlowiek napisze i zaraz lawina szyderczych komentarzy z klubu przeciwników Tonsila i wszystkiego co z tej fabryki wyszło, niezważając czy to był dobry produkt czy zły (a może wszystkiego na litere T). Tak czy siak ręce opadają jak czyta się niektóre tematy. Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahfc dużo na ten temat wie, znał tą firmę od środka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

drogi ar0n.

 

Założyłeś temat o Tonsil - Classic. OK.

Czy je w końcu posłuchałeś? Opisz więc wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczny problem - ludzie czytają, ale nic z tego nie rozumieją. Jeśli chcesz moge napisać dużymi literami - że nie wyrażam (ani też nigdzie wcześniej nie napisałem)zamiaru posłuchania tych kolumn. Nie zamierzam ich też kupić. Nie wiem czy zdołasz to pojąć drogi sitku, ale po prostu chciałem się czegoś o tych szczególnych konstrukcjach dowiedzieć. Teraz to sie zastanawiam dlaczego Ci odpisuje, bo z tego co widzę na forum to nie warto. Po prostu Cię ignoruje. Powodzenia z takim nastawieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz ignorować. Niech poczytają inni.

 

Jednakże nie rozumiem celu założenia tego wątku?? Nie masz zamiaru ich posłuchania a chcesz znać opinie innych na ich temat? Piszesz,że są to szczególne konstrukcje? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Na podstawie nazwy? To chciałbym wiedzieć. Ale pewnie się nie dowiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar0n, 21 Kwi 2009, 09:31

 

Zastanawiam się o co Ci chodzi? Że nie piszę pochwalnych bredni na temat tego sprzętu jak co niektórzy?? Zadałem Ci pytania na które nie zamierzasz odpowiadać zakładając z góry,że jestem głupi. Dlaczego? Dlatego,że nie zgadzam sie z tymi dwoma oszołomami?

 

Założyłeś temat w postaci: "Czy widział ktoś UFO? " W jakim celu? Aby te dwa wirusy mogły wypisywać swoje urojone opinie o tym tak naprawdę bardzo średnim ,budżetowym sprzęcie? Nic z tego nie rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.f.pawlikowski, 21 Kwi 2009, 13:27

 

a i trzeci też jest.

 

poczytaj, poszperaj po forum, pomyśl i wyciągnij wnioski. Ile razy w kółko można pisać?????? A jesli nie pisze tego czego oczekujesz to trudno. Ja pod ciebie pisać nie będę.

 

I odwal się ode mnie p.f.pawlikowski. Dziękuję z góry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.