Skocz do zawartości
IGNORED

Groźby ze strony baskersa


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Druga sprawa - gdybyśmy publicznie napisali Pan xxx o nazwisku xxx o pseudonimie xxx to złodziej i krętacz i tak dalej to było by nie ciekawie. Przecież CAŁE ALLEGRO od strony RTV wie kto to jest i jak działa..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 3 sprawa ja osobiście nie przypominam sobie nazwania baskersa złodziejem - co najwyżej "handlarzyna".. Discomaniac - chyba w tym tkwi problem. Określenie złodziej jest chyba uznane za pomówienie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą pytanie. Idziesz ulicą. Słyszysz zza pleców określenie udup - nie zwracasz szczególnej uwagi. W momencie kiedy usłyszysz ty złodzieju, złodziej automatycznie się odwrócisz - to działa tak samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na grono.pl syn znajomego wraz z kolegami i koleżankami nawyzywał nauczycielkę w gimnazjum od szmat i zdzir itp.Ale ktoś z klasy ich podkablował.Nauczycielka się tam zalogowała i wszystko przeczytała.

Sprawa skończyła się w sądzie i zostało ukaranych sądownie parę uczniów.

Więc panowie uważajmy co piszemy na forach,bo możemy narobić sobie kłopotu.

Moim zdaniem jeżeli baskers się uprze to spotka się z discomaniaciem w sądzie.Takich spraw jest coraz więcej-adwokaci i sędziowie przecież muszą z czegoś żyć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

ALTON czego Ty sie boisz? Gdyby baskers chcial rzeczywiscie oskarzac musialby oskarzyc polowe forum. Nie tylko Ty i ja ale takze kilkudziesieciu innych forumowiczow bezposrednio lub posrednio pisalo o nim niepochlebnie. Ale jak robi to co robi powinien sie liczyc z krytyka. Nie wszyscy na Allegro sa zieloni w temacie audio i nie wszyscy nie znaja rzeczywistej wartosci sprzetu. Poza tym jest jeszcze jedno "ale". Konto baskers w zasadzie nie istnieje. Zastapilo je inne: fon_mania wiec o co ten dym? Jak dla mnie zenua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discomaniac ja o tym wiem - znam te konta z racji, iż dziennie przeglądam dział RTV po kilka razy (trudno nie trafić na ich przedmioty). Ja się nie boję - szczerze zwisa mi to bo i tak człowiek nic nie zrobi (nie bądźmy niepoważni). Chodzi o sam fakt kopiowania moich wpisów z forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą ktoś kiedyś publicznie nazywał kilkakrotnie jednego ze sprzedawców na allegro złodziejem grożąc mu przy okazji itd za wzmacniacz który mu przerywał (Pan siedzi tutaj na forum pod pseudonimem zaczynającym się na literę M czy jakoś tak). Sprzedał teoretycznie sprawny wzmacniacz za 600zł któremu zaśniedział przekaźnik protectu i rwał dźwięk. Kupujący momentalnie wbił na forum i zaczął wyzywać - i co? I nic. Sam się ośmieszył. Ludzie za gorsze rzeczy nie ponoszą konsekwencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>ALTON, 5 Kwi 2009, 10:42

Przecież wpisy na forum są prawną własnością: patrz regulamin i do właściciela należy zgłosić że dzieje mu się krzywda i żeby dokonał niezbędnych kroków powiadamiając właściciela allegro i żądając usunięcia takich aukcji. Allegro robi to niezwłocznie bo wie że to nie przelewki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

PD 77 to jest model ktory nie byl specjalnie wysokiej klasy. Odstawal od calej serii 7x dlatego nie osiaga cen PD 75 i osiagal nigdy nie bedzie. Patrzac po zachodnich aukcjach jest wart nieco mniej niz PD 73 od ktorego jest sporo mlodszy. Gra zupelnie inaczej niz starsi bracia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa zaiste delikatna. nazwanie kogos zlodziejem z punktu widzenia prawa rzeczywiscie jest zniewagą, i w takiej sytuacji potencjalny spór moze juz rozwiazac sąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pisałeś prawdę to nie masz czego się bać.... w dodatku klient jeśli ma olej w głowie i nie koniecznie czyste sumienie to nie będzie się ciągał po sądach bo mogło by wyjść na jaw że sprzęt faktycznie był przekombinowany...

 

Art. 213. § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy.

 

§ 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu; jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daru0105, 5 Kwi 2009, 10:37

 

>Kiedyś na grono.pl syn znajomego wraz z kolegami i koleżankami nawyzywał nauczycielkę w gimnazjum

>od szmat i zdzir itp.Ale ktoś z klasy ich podkablował.Nauczycielka się tam zalogowała i wszystko

>przeczytała.

>Sprawa skończyła się w sądzie i

 

z tym że tam pewnie było wiadomo kto jest kto i skomplikowanych procedur dowodowych wszczynać trzeba nie było.. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt pozostaje faktem, ze ciągłe ujezdzanie na handlarzy jest tez rzeczą prymitywną. nie mniej prymitywną niz sprzedawanie rzeczy wartej 1000zł za 2000zł. to ta sama klasa, a raczej brak klasy. wiele juz było awantur tutaj na forum miedzy handlarzami a resztą, bo zaczwyczaj drodzy panowie robicie tak, ze raz trafi sie wam zły zakup, i juz oczywiscie wszyscy handlarze to złodzieje, krętacze, naciągacze, oszusci, handlarze złomem, smieciami. etc. duzo by wymieniac na co kasta handlarzy przymyka tu oczy. wiekszosc poprostu woli milczec. ja naleze do nielicznych któzy sie zawsze w takich sytuacjach bronią. jakis rok temu bodajze discomaniac71 wszczął kłotnię z uzytkownikiem TOMMAX5 (kolega handlarz). awantura trwała dwa dni, zakonczyła się przeprosinami ze strony disco, bo pisał nie poparte faktami pierdoly, robił poprostu kolejną nagonke na handlarza. i przegrał. i prawda jest taka ze wiekszosc z osób mających torsje na słowo "handlarz" przegrałaby w taki sam sposób jak discomaniac71 otwarty spór na argumenty.

zasada jest prosta. czy osoba prywatna czy handlarz-kazdy moze byc krętaczem. jezeli macie do baskersa taki problem wielki, to wiecie co wam powiem? jesli nie bylibyscie (nie wszyscy oczywiscie) tacy GŁUPI zeby tyle płacic za sprzęt to taka osoba poprostu by nie egzystowała na allegro. on za ludzka głupote nie odpowiada, a jedynie zeruje. sory, ale kto dzis przejmuje sie głupotą? to tak jak polityka i politycy-zerują na nas. cały czas. a my jestesmy głupi i sie dajemy.

jezeli tak bardzo nei ufacie handlarzom-to po co kupujecie? po co narzekacie nawet gdy nie kupujecie? powtarzacie ciągłe stereotypy z kręgu "baba za kierownicą". a to faceci powodują procentowo więcej wypadków. raz sie naciałes- nie obszaczekuj wszystkich, bo ktos sie kiedys wk***i i ci narobi kłopotów. wsiadz w auto, przyjedz po sprzęt. obejrzysz, otworzysz, pomacasz, pograsz. bedziesz widział co kupujesz.

sory DISCO, ale w obecnej sytuacji stałes sie przykładem pierwszego przypadku bardziej otwartej walki handlarza o niesłuszne pozbawienie godnosci i pomówienie. kupiłes kiedys cos od niego? sprzedał ci trupa? jesli tak, to byłbym jeszcze skłonny to zrozumiec, ale jesli nie- to DOBRZE ZE SIE FACET WKURWIŁ. miał pełne prawo. a reszta drogich forumowiczów jadących codzien na handlarzy (bezpodstawnie) niech wezmie z tego przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

to ten watek, w którym disco zaczał sie wyrazac w sposób obraźliwy ( JAKO PIERWSZY) do tommax`a5.

rozmowa toczyła sie długo, i zakonczyła kleską. i dotyczyła wielu rzeczy.

wniosek-disco gdybys choc troche przystopował czasami zanim cos napiszesz, wszystko byloby prostsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Forum udzielał się taki asesor z Łodzi, który chwalił się udziałem w politycznie inspirowanej sprawie aresztowania Pęczaka i Dochnala. Może to ty jesteś, Sittek?

 

Sprawę w trybie prywatno-skargowym może wszcząć także prokurator ze względu na interes społeczny, a Sąd nie może badać zasadności wszczęcia. Wtedy dowody w sprawie zbierane są tak samo jak przy każdej sprawie z urzędu. Ale nie sądzę żeby Prokuratura zajmowała się bredniami każdego allegrowego handlarza starzyzną

 

Denon.dcd. niema znaczenia - czy to będzie handlarz dyplomowany czy domowy samorodek. W tym kontekście każdy może wypisywać takie pierdoły jak Discomaniak o jakimś tam handlarzu z allegro, bo trudno nawet byłoby wykazać poniesioną szkodę z tego powodu, a już podważenie zaufania niezbędnego do wykonywania zawodu na allegro brzmiałoby jak dobry dowcip...

Prokurator zleje sprawę bo w niej taki interes społeczny jest jak mniej więcej w sprawie kurrr ...tyzany która została zgwałcona tym, że klient nie zapłacił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciężko się nie zgodzić z Twoim tekstem. Handlarz owszem - znalazł taki a nie inny sposób na zarobek. Ale trzeba handlować z głową i bez tupetu bijąc sobie ceny które wypadły w losowaniu. Sam sprzedaję na allegro. Dzisiaj moje konto liczy sobie 320 komentarzy i jeszcze nikt nigdy nie zwrócił uwagi na wysoką cenę czy sprzęt wadliwy, sprzedany po naprawach itd. TRZEBA WIEDZIEĆ CO SIĘ SPRZEDAJE !. Co do żerowania.. jak najbardziej. Dziwi fakt, że ma tyle komentarzy - ludzie to kupują. Niemniej powinien sobie odpuścić zastraszania i inne pierdoły bo ani mu to nie pomoże, ani życia nie ułatwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet z drugiej reki jest warty tyle ile ktos jest sklonny za niego zaplacic, na allegro pelno jest aukcji z cenami znacznie przekraczajacymi rynkowa wartosc urzadzenia, ale to jest moja ocena - po prostu takiego urzadzenia nie kupie, komus cena moze sie jednak wydac OK i to jego prawo

 

 

inna sprawa jest diskomaniak, zawartosc jego wpisow to glownie inwektywy pod adresem innych forumowiczow, tematu byc w ogole nie powinno tak jak jego konta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTO DOWÓD W JAKI SPOSÓB OSOBA "PRYWATNA" POTRAFI UDOWODNIC ZE NIEMA SPRZĘT Z NIEMIEC, Z WYSTAWEK, I WIDAC TEZ JEJ PODEJSCIE DO HANDLARZY. tak typowe dla wielU z WAS.

 

O witam ponownie.

 

 

 

Do mojego poziomu Szanowny Panie zarówno grzecznościowego jak i merytorycznego się nie „zniży” bo to nie ten kierunek. W ogóle się zastanawiam czy nie opublikować tego kabaretu :-)

 

Mogę Panu w mgnieniu oka dać dowód w których latach go miałem gdyż byłem na grupowych odsłuchach razem z nim, są zdjęcia, recenzje i porównania co prawda w stanie pierwotnych/niepełnych modyfikacji ale…

 

Jest Pan bardzo zabawnym człowiekiem, ograniczonym do mierzenia innych ludzi swoją miarą. Myśli Pan że jak handluje złomem uzyskanym jedynie za koszt paliwa to inni muszą być identyczni „handlarzynami” atakujących zaraz innych gdy coś im nie spasuje. Otóż nie, ja żyję z uczciwej i ciężkiej pracy, zapłaciłem za niego 990zł, komplet części jakie w niego wsadziłem kosztowało mnie kolejne 400, nie liczę robocizny gdyż zajmuję się takimi rzeczami sam. Takie pierdoły jak DCD2700 za 700zł to może Szanowny opowiadać dziecku swojemu na dobranoc. Natomiast jeżeli mówi Pan prawdę to biorę w ciemno 2 sztuki.

 

 

 

I na koniec, nikomu bajek nie opowiadam, Pan sobie wymyślił że go z Niemiec przytaszczyłem a to jest bzdura, a że Panu to nie pasuje, chociaż szczerze nie wiem dlaczego, to już mnie zupełnie nie obchodzi.

 

Kupiłem go od młodego audiofila, sprzęt był intensywnie używany do tego stopnia że dałem mu nowy laser. Nie jest zniszczony bo osoba która go miała potrafiła dbać o sprzęt.

 

 

 

żenada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PRZECIEZ HANDLARZE SPRZEDAJA "ZŁOM Z WYSTAWEK". a mało kto potrafi udowodnic jakikolwiek inne pochodzenie sprzetu panowie. i w ten sposób z handlarzami nie wygracie zadnej powaznej dyskusji. mozecie tylko bluzgac, wyzywac, wezcie przykład z DISCO czym to sie moze skonczyc. bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac koles nie przebiera w słowach, hmm, ciekawe który to z was. moze sie ujawni? bo jedyne co potrafi pisac to obrazac cudzą profesię, ale tez cięzko u niego o jakiekolwiek argumenty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.