Skocz do zawartości
IGNORED

Groźby ze strony baskersa


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nawiasem - są handlarze którzy mają sprzęt z wystawek i są tacy, którzy mają sprzęt z pewnych źródeł - takich można policzyć na palcach jednej ręki (nie będę wymieniał). Handlarze swoją drogą. Są przecież osoby prywatne sprzedające sprzęt które chyba nieraz zostały też nazwane handlarzami - tak z rozpędu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawiasem już nie chciałem pisać. Ale Pan denon(nie skopiowałem całej nazwy ;) tez ma rację. Ja sam zostałem bezpodstawnie najechany przez kolegę disco w wątku o miniwieżach. Co prawda wyjaśniliśmy sobie i oczywiście "żyjemy w pokoju" ale fakt faktem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alton

co to znaczy "pewne zrodło" ??? moze recyklingowy punkt skupu faktycznego złomu do utylizacji??

wg mnie lepiej jest wziac sprzet od kogos z domu, niz z wysypiska??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowanie disco pokazuje jego poziom intelektualny w stosunku do innych ludzi.

nawet jeśli, ktoś tachta klocki z niemiec to jeśli disco chcesz kogoś piętnować za takie praktyki to napisz na priwa a nie opisujesz handlarzy na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denon2560

 

"ja ten kabarte juz opublikowalem. masz racje prostaku spod biedronki, ze to nie ten kierunek. nie muiałbym sie nawet do ciebie zblizyc. ciekawe co zbierałes w niemczech, truskawki, czy BURAKI, i zamiast wyplaty wcisneli ci tego denona?

zacznijmy od tego, ze ja nikogo nie atakowałem. udwiadomilem tylko pewnemu pólmózgowi kilka rzeczy, które nalezy sprostowac chcąc miec czyste sumienie po sprzedazy tego kompaktu. wyjezdzanie komus z tekstami o smieciach, smieciacu, złomie mozesz zachowac dl kolegów z podwórka, a raczej z ulicy, albo do swojej matki.

jaki masz problem do cudzej pracy? watpisz w legalnosc tego co robie? a moze w jakosc sprzetu który oferuje? zapraszma na ogledziny, mozesz sobie nawet zabrac wkrętarke ebys nadązał z odkręcaniem i przykręcaniem sróbek obudów oglądanego od srodka sprzętu. u mnie to zaden problem.

zenadą jestes ty, twoje istnienie, opis w twojej aukcji i to ze cie wogóle zrobili. szkoda tylko ze swoja obecnoscią krzywdzisz tez innych ludzi, którzy napisali ci zwyczajnego maila z czterema informacjami."

 

 

Panie denonie dcd2560 (allegro Audio-AS) ja nie przebieram w słowach?

Ten sprzęt jest mój od lat. Można spytać kolegów z grupy krakowskiej. Coś jeszcze?

Mowić jak on gra i co czyta to może Pan dopiero po jego odsłuchu i konkretnych porównaniach.

Gwoli wyjaśnienia nie byłem w Niemczech od ponad 10 lat.

Dobrze wiedzieć kto Pan jest. Tyle z mojej strony :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja rocwija sie zywiołowo. nigdy nie spodziewałbym sie, ze ktos taki jak forumowy opteron bezpodstawnie zacznie ublizac innej osobie ze handluje złomem i smieciami. zycie pełne jest niespodzianek. szkoda ze negatywnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto tez podkreslic, ze powyzszy tekst jest odpowiexzia po dwóch kolejnych twoich mailachw których podsumowałes mnie w powyzej wskazany sposób. byłem cierpliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alton

kilka razy kupiłem sprzęt z niemieckich komisów (kilkanascie sztuk). i od tego czasu unikam jak ognia. zazwyczaj albo z usterkami, albo grzebany. biorac sprzet od kogos z domu (najbardziej typowy przykład porzadki lub remont) wiem, ze jezeli cokolwiek w nim nie działa, to nikt tam nie grzebał. a pisalem juz kiedys ze 90% usterek to trzeszczący przałącznik lub potencjometr, ewentualnie zimne luty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może jeszcze jedno.

 

>nigdy nie spodziewałbym sie, ze ktos taki jak forumowy opteron

>bezpodstawnie zacznie ublizac innej osobie ze handluje złomem i smieciami

 

Bezpodstawnie?

cytuję:

 

>prosze pana przez moje ręce przeszło wiele sprzetu, któóry pannskiego super denona za chore piniędze zjadłby na sniadanie.

>a skoro pan niema owego sprzetu z niemiec, to prosze w aukcji dodac zdjęcie oryginalnego, >opakowania, pilota, oraz papierów na pańskie nazwisko.

 

Następnie zerknąłem na Pana aukcje i ubrałem w słowa to co zobaczyłem.

 

W odróżnieniu od Pana nie zajmuje się handlem z Niemiec, proszę spytać Piotrka kto od niego kupił ten odtwarzacz a nie mi wmawiać bzdury a potem się dziwić że mi nerwy puszczają.

 

Publicznie przepraszam że napisałem że handluje Pan śmieciami. Ale za nic więcej. Proszę się następnym razem pofatygować na odsłuch nim Pan cos skrytykuje, zważy oczami na zdjęciu, sprawdzi jak działa, gdzie został kupiony itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech on lepiej uważa jak czasem nie ma zarjestrowanej działanlości gospodarczej a sprzedaje hurtowo na Allegro dziesiątki urządzeń. Koszty wysyłki też ma nieprzeciętne.

 

Sprzedawanie towaru po ZNACZNIE zawyżonej cenie nazywa się potocznie złodziejstwem, lub też mniej dosadnie - zdzierstwem. Finito.

 

Przykro, że kogoś boli to, jak forumowicze ostrzegają innych przed nierozsądnym wydawaniem sporej kasy. Ja uważam, że pieniądze należy szanować a na działalność osób które narzucają takie ceny trzeba zwrócić uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opteron

 

Proszę się następnym razem pofatygować na odsłuch nim Pan cos skrytykuje, zważy oczami na zdjęciu, sprawdzi jak działa, gdzie został kupiony itd.

 

powiem tylko: VICE VERSA.

stan wizualny sprzetu widac na moich zdjęciach. stan techniczny jest zgodny z opisanym, jezeli nei wierzysz-> jak wyzej. ale przeciez to złom. pytam: z jakiego powodu? bo ma powiedzmy 18 lat? twój denon jest niewiele młodszy (14). czyzby tez miał byc złomem? nie. twoje jest idealne, a to ile ma lat nie jest wazne. to ze sprzęt na mojej aukcji tez jest zadbany, nie robi ci roznicy.

moze wiec dla ciebie złom to klasa hi-fi? (mam same przedmioty klasy budzetowej). przypominam, ze dcd-2700 to tez klasa hifi.

jest handlarz-to ma złom. tak ci sie utarło i zostało, a fakty zaskakują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, i ja sie nie chowam z tym ze mam sprzet z niemiec, wiele razy o tym pisałem nawet w tym wątku.

bo wbrew kolejnemu stereotypowi sprzęt uzywany z zagranicy jest najczesciej w o wiele lepszym stanie niz kupiony pierwotnie w polsce. a w przypadku takiego sprzętu jak dcd-2700, a takze sprzetu mającego około 18 lat i wiecej, to poprostu NIEMA INNEGO ZRODŁA niz zagranica. 19 i wiecej lat temu w polsce byly tylko unitry i technicsy jak wszyscy wiemy. wiec skąd by się wzieła YAMAHA AX-900 na polskim rynku? z polskiego salonu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co ta dyskusja z Pana strony Panie denon... Przypuszczam że próbuje Pan coś udowodnić, w tym wypadku że mój sprzęt jest z Niemiec. Znowu się Pan myli ale nie chce mi się dyskutować. Nie napisałem nic o stanie Pana urządzeń, nie wiem skąd takie zarzuty Pan sobie wymyślił, możliwe że jednak pozostawia coś do życzenia, inaczej by się Pan tak nie tłumaczył. Nie wiem, nie interesuje mnie sprzęt tego typu.

 

denon.dcd.2560, 5 Kwi 2009, 21:47

 

>powiem tylko: VICE VERSA.

>stan wizualny sprzetu widac na moich zdjęciach. stan techniczny jest zgodny z opisanym, jezeli nei

>wierzysz-> jak wyzej.

 

Jak napisałem, mnie nie interesuje Pana sprzęt, nie mam zamiaru niczego sprawdzać, słuchać ani oglądać, NIE KOMENTUJE pana opisów na meila ani nie podważam źródła skąd pochodzi bo za przeproszeniem mam to w nosie...

 

>twój denon jest niewiele młodszy (14). czyzby tez miał byc złomem? nie. twoje jest idealne, a to ile ma

>lat nie jest wazne. to ze sprzęt na mojej aukcji tez jest zadbany, nie robi ci roznicy.

>moze wiec dla ciebie złom to klasa hi-fi? (mam same przedmioty klasy budzetowej). przypominam, ze

>dcd-2700 to tez klasa hifi.

>jest handlarz-to ma złom. tak ci sie utarło i zostało, a fakty zaskakują.

 

Panie denon nie obchodzi mnie ile lat ma Pana sprzęt, wg mnie wygląda na złom, to jest moja prywatna opinia do której mam prawo!

 

>przypominam, ze dcd-2700 to tez klasa hifi.

Owszem tylko prosze sobie zobaczyć na skan który wkleiłem, gdzie znajduje się mój sprzęt klasy -hifi- (nad Linn Numerkik/Karik, MBL CDP1, Rake Oyster, CDP-X707ES).

Przecież to jest hifi a Pana sprzęt z niemiec też hifi, w dodatku można go kupić za 150zł!!! :-)))

Proszę mi powiedzieć jak Sony CDP-X707ES się sprzedaje w cenie 3-4tys złotych tez Pan pisze meile do sprzedających jak śmią takiej ceny żądać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające te kłótnie i swary,co robią na tym forum tego nie wiem.Jest zakładka Ogłoszenia i to właściwe miejsce na sprzedaż i kupno.Dlaczego wciąga się handlarzy tu i na zakładkę stereo to też zastanawiające.Wykorzystywanie tego forum przez handlarzy też jest znane i co nie można z tym nic zrobić?Każdy skutek ma swoją przyczynę.Można by zacytować stare polskie porzekadło:Nie uważałeś jak robiłeś-to rób jak uważasz.Zacytuje jeszcze jedno powiedzenie:Nie strasz,nie strasz bo się ze...asz.

To oczywiście do tego co straszy,zresztą strachy na lachy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.