Skocz do zawartości
IGNORED

Audioquest Copperhead


smax

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze na wątku stereo,bo tu jakos jest więcej wpisów.Kupuje przewody do polączenia blu raya i Rotela RSP 1098.Czy cena 1400 zł za 6 przewodów 2m kabla audioquest copperhead jest ceną przystępną? Czy dostane cos w tej cenie lepszego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostaniesz coś lepszego za 100 zł - Procab LS15. Miałem Copperheada, mam ProCaba. Wolę tego drugiego (bardziej klarowny, żywy, etc.)

 

1300 zł wydaj na wakacjach (mi możesz wysłać flaszke, albo fajną płytę z muzyką fado ;p)

 

www.onstage.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,nie usłysze różnicy ? :( A może sie odezwą odbrońcy audioquesta lub użytkownicy droższych kabli.Wydaje mi sie taki Copperhead to taki złoty środek,żeby nie przesadzać z wydawaniem kasy,bo póżniej to już faktycznie moge nie poczuć różnicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQ Copperhead to świetny kabel w swojej cenie. Słyszałem go w testach porównawczych m.in. z w/w procabem. AQ zagrał z większą ogładą i życiem, był bardziej nasycony i zrównoważony. Te bajdużenia lete można wsadzić w buty. Niestety ktoś z moimi może powiedzieć to samo, bo u niego AQ się nie wpasował. Najlepszy był by odsłuch. Jeżeli to nie możliwe, skazany jesteś na wiarę, że będzie dobrze. Dodam tylko, że w przypadku Copperherda to ryzyko jest niewielkie. To łączówka sprawdzona i uznana nie tylko u nas. Tańsza odmiana wyśmienitej armi AQ. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blitz, niestety Copperhead to zaledwie srednie stany niskiej polki. Chodzi generalnie o to, aby kolega zaoszczedzil te 1300 zl - wydatek zupelnie nieuzasadniony moim zdaniem.

Copperhead brzmi jak typowy miedziak. Mialem go przez 3 lata, a nie tylko "porownywalem". Teraz od roku uzywam procaba i jakos nie ciagnie mnie do powrotu. Roznice miedzy tymi kablami nie sa warte wylozenia 1300 zl doplaty.

Jezeli juz, pomyslalbym o czyms z wyzszej polki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lete

Zgadza sie, ale chciałem zobrazować koledze jak należy traktować opinie: wywal tego, weź tamtego.

Aby ukierunkowc czyjś wybór należało by napisać z czym grał dany kabel, jakie są preferencje słuchającego i wskazać różnice brzmieniowe pomiędzy zawodnikami.

>blitz, niestety Copperhead to zaledwie srednie stany niskiej polki----- i co z tego wynika?

Można to odczytać jako plus, bo te stany są tanie, a grają świetnie.

A zresztą ,to przecież forum audiostereo...i mądrale...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coperrheada kupiłem chyba w 2001 roku. wtedy za 0,75 m dałem dużoooo mniej - nie pamietam dokładnie ale w okolicach 400-500 zł. najpierw spinał mi cd i wzmak, po zmianie sprzętu, kilka lat temu, łączy tuner i wzmacniacz. dobrze się z nim czuję, ale ja nie jestem kablomaniakiem i nigdy nie robiłem żadnych z nim testów - kupiłem go wtedy dla lepszego samopoczucia;)

1400 zł to sporo kasy, sam musisz odpowiedzieć sobie czy warto.

liczy się tylko Twoje samopoczucie.

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz zaraz .... przeciez metr copperhead`a jakis czas temu kosztował 50 zł .. 2x50 = 100x6 = 600 zl a nie 1400... to raz. Dwa to to że nie zarto kupowac tego kabla bo moze i jest tani i gra swietnie (to świetnie jest bardzo płynne) ale jest tez wiele tańszych tez grających rownie "świetnie".

 

za 12m kabla powinno się płacić 300 zł a nie 1400.... obraz nie będzie bardziej hi-endowy a dzwięk - bedzie taki se ... jak cały copperhead i inne kable z tego przedziału cenowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wovo ma zupelna racje. Oj! 1400!!! A dlaczego by nie kupic 12 metrow + 12 wtykow RCA i to nawet nie za 50zl/m. Mam jeszcze kilkadziesiat metrow na stanie. Polutuj troche i bedzie 4x taniej.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do kolegi na pw, za ile by mi zrobił takie kabelki,ale nie odpowiada :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copperhead fajny kabel, tylko dlaczego aż 6szt ? To tylko kino domowe. Ja bym kupił 2, max 3 szt. Copperheada (front, ew. center), a resztę pociągnął jakimś najtańszym Tara Labsem za 150zł/para. Albo od razu 3 pary Tara Labsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

smax, 10 Kwi 2009, 18:29

 

>Pisze na wątku stereo,bo tu jakos jest więcej wpisów.Kupuje przewody do polączenia blu raya i

>Rotela RSP 1098.Czy cena 1400 zł za 6 przewodów 2m kabla audioquest copperhead jest ceną przystępną?

 

nie, to jest naciągactwo

 

>Czy dostane cos w tej cenie lepszego

 

oczywiście, kup najtańszy IC, będzie równie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim konkretnie kablu Tara Labs piszesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te kabelki:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smax, 14 Kwi 2009, 12:06

 

>O jakim konkretnie kablu Tara Labs piszesz?

 

Przepraszam, nazwy nie pamiętam, ale chodzi mi o ich podstawowy model (albo drugi od dołu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.