Skocz do zawartości
IGNORED

Sklepy www


Frycu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sa takie momenty, w ktorych chcemy cos kupic i nic nie mozna znalesc, albo nie wiemy gdzie szukac. Dlatego ten nowy post. Proponuje podzielic sie z innymi swoimi sklepami www. Jesli ktos zna dobre zagraniczne to oczywiscie tez z dodatkowym opisem formy wysylki i ich kosztow ...

 

Moje sklepy:

 

www.gigant.pl

//moj ulubiony, mozna wplacac kase na konto - duzo tansza wysylka, najnizsze ceny jakie widzialem//

www.vivid.pl

//drogo i nieciekawie, czesto przeceny plyty z 55 na 29,99 jak w innym sklepie taka sama plyta za 29zl//

www.stereo.com.pl

//kiedys za 99zl darmowa wysylka//

www.kmt.pl

//swiety sklep - szybkosc dzialania chyba z pomoca tego u gory - rewelacyjna//

www.multikulti.com

//duzy wybor opisy plyt w AV to wlasciciel tego sklepu, ciezko cos mu zarzucic bo plyty opisuje dobre//

www.nottwo.com

//www wydawcy plyt Nottwo, bardzo drogo chca za plyty - wiecej niz w sklepie

to jakas pomylka biorac pod uwage, ze sa ich wydawcami//

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wątek - ma bardzo złe doświadczenia z vivdem (nigdy na czas, bez informacji że się spoźnią, etc) i u nich od jakiego s czasu wogóle nie zamawiam (może sie zmieniło?), llubie merlina - chociaż czasem mam wrażenie, że jak nie dostaną od dystrybutora płyty w swoim terminie to olewają i piszą, że nie można zrealizować zamówienia...

gigant jestrz rzeczywiście niezły - mało korzystałem ale jak na razie same plusy (mogliby jakies promocje na wysyłkę wprowadzić (ale ceny płyt chyba najniższe:), jak czegos nie ma w polsce to kupuje w bn.com lub w dawnym cdnow teraz przejętym przez amazon. com

a teraz pytanie - może ktoś wie gdzie w internecie lub w warszawie w "zwykłym" sklepie jest największy wybór katalogu ECM? niestety polski dystrybutor - Universal - zlewa klientów cały czas i trudno dostac niektóre płyty nawet z tych, które ukazały się w 2003 roku. taka karma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden ciekawy sklep gdzie czesto zagladam w celu 30 sek mp3. Teraz oczywiscie sciagam sobie cala plyte i slucham dokladnie - pozniej kupuje CD albo kasuje mp3 i zapominam o tej plycie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie wyszlo z linkami wiec dodam jeszcze raz:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> tak jak Parmenides: no właśnie, gdzie w Warszawce ECM ? Ktoś polecał mi nowy sklep "Traffic ", gdzie on jest dokładnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parmenides

Polecam pogadać z właścicielem sklepu Kobo w przejściu podziemnym na Centralnym, kojarzysz? Jest to dość szokujące, ale ten gość może ściągnąć praktycznie każdy tytuł ECM na zamówienie, w dobrej cenie! Ostatnio kupowałem u niego starego Garbarka i trochę innych rzeczy, niedostępnych - po kilku dniach wszystko czekało!Tylko nie pytaj mnie jak to robi, naprawdę nie wiem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traffic to duży, nowy market kulturalny przy ul. Zgody - tam, gdzie był kiedyś sklep Arka, a jeszcze kiedyś - sklep braci Jabłkowskich. Wybór jest niezły, klasyka wydzielona, ale niektóre ceny są porąbane, np. nowy Anderszewski - 70 zł, niektóre MIDy w cenie full price itd. Ale warto zajrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traffic ofkoz - nawet w promocji universalu go polecają ale i tak chłopaki nie mają wielu reczy z tego roku...

tego faceta ze sklepu KObo nie kojarzyłem - ale dzięki - popytam:)

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, moje doświadczenia z gigantem są tragiczne - nie dość, że kazali mi zapłacić za płyty przed dostawą przelewem (!!!), to jeszcze totalnie zawalili temat - wysyłka trwała 40 dni!!!

Vivid to też pomyłka - słaby wybór i wysokie ceny.

 

Moje typy to:

Merlin - mainstream i okolice'

Zakupy u wydawców (nie wiem, dlaczego taką cenę dostałeś w NotTwo - kupuje u nich sporo płyt i zawsze jest OK) - np.: kupowałem wszystkie płyty Motion Trio i CKB bezpośrednio z ich stron, naprawdę warto spróbować!

Inne (gigi, rock serwis, multikulti itd.)

Amazon i inne - ostatnia deska ratunku, tylko te ceny....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w empiku na nowym swiecie (chyba to jedyne miejsce poza netem - np gigantm), ktore przecenia plyty ecm-u z seri doscover 70's...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parme

Traffic sucks niestety...

W Kobo powiedz, że od gościa co kupuje takie dziwne ECMy - powinien mnie skojarzyć ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parmenides

Seria, o której mówisz, to nie jest przecena EMPIKu. Jest to koncepcja Universalu na czasową (do 2/04) obniżkę niektórych tytułów (ok. 20 płyt) do ceny detalicznej 49-50 zł. Promocja o tyle ciekawa, że ECM był, jest i będzie zawsze fullem, bo taka jest koncepcja i taki jest Manfred. Ja osobiście mam ok. 100 płyt ECM na CD i wszystkie bardzo cenię - za muzykę i nagranie. Niektóre ECMy stanowią poziom odniesienia dla innych, często "audiofilskich" wytwórni (Chesky, Tzadik itd.). Oczywiście repertuar jest inny.

 

Wracając do promocji ECM: ja kupiłem kilkanaśnie płytek, niektóre z nich znałem, ale nie miałem np. rewelacyjny koncert europejskiego kwartetu Garbarka na płycie Personal Mountains (wznowienie), czy kultowa My Song Jarrett'a.

Jest też kilka mniej znanych tytułów - Bill Connors czy Eberhard Weber. Radzę posłuchać i kupić!

 

PS. Niestety, w Kobo dostaniesz te płyty w cenie full, więc radzę kupić gdzie indziej - nieliczne tytuły są też w Merlinie, szukaj po wykonawcach i cenach - uwaga: brak jakiejkolwiek informacji w opisie płyt!

 

Powodzenia i napisz co kupiłeś!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broy - właśnie dlatego napisałem, że nasze gusta si e pokrywają - webera mam większośc solowych płyt, obydwie płyty garbarka z jarretem mam, jarreta wiele (nie wszystko, bo najnowszych standardow jakos postanowiłem po KOLEJNEJ płycie nie kupować).

co do tej promocji ECM-u wiem - pisze tylko, że po tej cenie można dostać ją na nowym świecie (np w empiku na marszałkowskiej jest juz po "nienormalnej cenie" czyli coś kkoło 65pln). z przecenionej serii polecam gismontiego. też jestem miłośnikiem ecm sound

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz pisze na forum (choc czytam je z ciekawoscia od dawna), wiec na wstepie pozdrawiam wszystkich.

 

Wracajac do glownego watku zapoczatkowacego przez >Frycu: z zagranicznych sklepow www moge polecic niemal totalnie entuzjastycznie sklep www.djangos.com. W zasadzie specjalizuja sie w plytach second-handowych (i robia to najlepiej na swiecie - wybor jest oszalamiajacy, doslownie dziesiatki tysiecy used cds...), maja jednak w ofercie rowniez plyty nowe, w cenach... przewaznie (ale nie zawsze!!!) nizszych niz w Polsce oraz prawie zawsze o 10% nizszych niz w amazonie.com, etc. - zasada ta sprawdza sie niemal przy kazdej pozycji. Wybor nowych - bardzo dobry - czesto zdarza sie, ze plyty od dawna niedostepne poprzez amazon.com w djangosie mozna dostac od reki, choc zdarza sie tez (rzadko), ze jakiejs plyty nie moga wyslac. Non stop trwa jakas promocja, z czego jedna jest juz chyba stala: przy zakupach nowych cds lub dvds powyzej $50 - wysylka NA CALY SWIAT gratis - i w tym pogrzebana jest atrakcyjnosc tego sklepu dla ludzi mieszkajacych w egzotycznych terytoriach okreslanych przez oswieconych specow od marketingu innych firm jako "reszta swiata". Jedyne problemy, to to, ze trzeba poczekac na przesylke, czasem dosc dlugo (do 8-u tygodni), oraz to, ze plyty czasem dochodza w uszkodzonych pudelkach - wiadomo, poczta sie nie cacka... Obsluga - super. Kiedy zaginely mi jakies plyty w przesylce (a kupilem u nich grubo ponad 200 szt.) - wyslali natychmiast bez gledzenia drugi raz, w przypadku plyt uzywanych wyslali mi nawet nowa w zamian. Zaginelo mi zas plyt... zero - jedynie 2 przesylki zawieruszyly sie gdzies w swiecie, by dojsc do mnie po kilku miesiacach. Kiedy poinformowalem o tym sklep odpowiedzieli jedynie: Congratulations! i nie robili zadnych problemow. Ponadto: swietnie dzialajaca funkcja Notify Me List - gdy plyta second-handowa wpisana na te osobista liste staje sie dostepna - dostajesz maila, w ten sposob mozna tanim kosztem upolowac poszukiwane od dawna plyty.

 

Przyklad przystepnej ceny boxa dostepnego w tej chwili na djangosie: Miles Davis "complete columbia recordings" $72 + $4 za wysylke. W Gigant.pl (nota bene swietny sklep...) - 379pln + wysylka. W djangosie box wprawdzie uzywany, ale moje doswiadczenie mi mowi, ze czesto "uzywane boxy" to tak naprawde nowe, zafoliowane boxy z drobna wada (w jednym przypadku bylo to wgniecenie rogu tekturowej okladki, a w innym krzywy wydruk na grzbiecie).

 

Ogolnie - sklep naprawde niezwykly, rowniez godny polecenia business model (djangos to taka jakby spoldzielnia setek mniejszych sklepow rozsianych po calych stanach) i, jak sie zdaje, etyka biznesu:-). Jedyny zal to to, ze jakies dwa lata zrezygnowali z wysylania rowniez uzywanych plyt (ktore zawsze, nawiasem piszac, sa swietnej jakosci - minimalne ryski, jezeli w ogole) za darmo w swiat. Ech, to byly czasy...:-).

 

Z innych sklepow, moge podobnie jak inni, polecic www.cheapcds.com - ceny naprawde swietne, jednak koszt wysylki do Polski troche studzi entuzjazm. Jesli ktos ma znajomkow regularnie kursujacych do USA - jak najbardziej warto sie tym sklepem zainteresowac

 

A z innej beczki: na temat wyzej wspomnianej "reszty swiata" - czy ktos moze odwazyl sie kiedys zapytac lub wie skadinad czy W OGOLE I JAK SZYBKO amazon.co.uk zamierza po 1.05. przepisac Polske na liste "lepszych" krajow, do ktorych ow sklep wysyla swe towary? Cos sie obawiam, ze niekoniecznie musi nastapic to automatycznie... O niemieckiego amazona.de nie pytam nawet, bo uwazam, ze ich polityka wysylkowa jest jawnie dyskryminacyjna, nie chca handlowac z nami :-) (11 ojro za przesylke plus bodajze 2.00 za ksiazke i 1.00 za cd, smiech na sali...) Ech...

 

Troche sie rozpisalem, sorry. Pozdrawiam raz jeszcze, nemes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyjka z Gigant.pl:

 

W listopadzie zamówiłem dwie płyty: Miles Davies i 5&6 Symfonię Beethovena w wyk. F. Berlińskich (tak zwany szybki zakup - 36-48 godzin). Po miesiącu e-mail informujący mnie, że część zamówienia nie może być zrealizowana z winy dostawcy. W statusie zamówienia widnieje jak byk, że M.Davis jest gotowy do wysyłki natomiast nie ma Beethovena ( Szybki Zakup ?!?!). Pofatygowałem się i wyszukałem jeszcze raz płytkę Filharmoników B. w ofercie Giganta.pl i nadal opatrzona jest logo "Szybki Zakup".

Na razie upłynęły dopiero 2 miesiące od zamówienia - nadal cierpliwie czekam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuję jeszcze w

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

bardzo miła obsługa i ciekawe tytuły w niezłych cenach. Szczególnie drążę u nich płyty audiofilskie....i jeszcze się nie zawiodłem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście zapomniałem o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dystrybutor np. BIS Records i innych świetnych wytórni zajmujących się klasyką jak. np. Chandos, Carus, Haenssler, Pneuma, Raumklang, Marc Aurel Edition, Fono Enterprise, Phonographe, Piano Library, Vocal Archive...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>broy

No ja z Nottwo kupowalem za 39zl + wysylka a teraz plyty po 45zl. Takie same w multikulti za 39,90.

To nie wiem co jest ...

 

No ja mialem takie same jaja z vividem jak piszecie.

Giganta lubie bo wplacam kase - mam taniej wysylke, jestem informowany, ze cos sie zmienia w zamowieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sklep

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo ciekawe ze osoby sa pod GG i mozna bardzo szybko sie zgadac co jest co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jaja z vividem, nie polecam.

Polecam jeszcze fan.pl, ale nie do klasyki.

 

Czy coś się nadaje do klasyki oprócz gigant.pl? Music islands widziałem katalog, ale jako laik w temacie kompletnie nie wiem co jest co i czy warto, a na pytania z forum polecane są raczej bardziej typowe wydawnictwa - DG, Philips etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już był kiedyś chyba taki wątek, ale się powtórzę

moje ulubione to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (z sympatii i przyzwyczajenia, no i mam tam zniżkę jako stały klient ;-)

kiedyś kupiłem u nich płyty z Winter & Winter sporo taniej niz w GiGi, z tym, że nie mieli ich od pana Zdzisława,

tylko od niezależnego dystrybutora

 

duży plus za "ludzkie", przyjazne traktowanie klienta,

e-maile od nich nie brzmią jak listy z Urzędu Skarbowego brrrr ;-)

 

niestety, od paru miesięcy co sobie zamowię u nich jakis tytuł figurujący w sklepie jako tzw. zamówienie specjalne to dostaję odpowiedż - przepraszamy, ale dystrybutor wycofał zamawianą pozycję :(

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

mimo wszystko polecam, bo to najlepszy w Polsce dystrybutor ciekawego niekomercyjnego jazzu

(choć działalność pana ZG jest oczywiście jak najbardziej komercyjna -> patrz ceny CD :(

bardzo kulturalna obsługa klienta, większość tytułów dostępna od ręki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wiadomo - dystrybutor Tzadik, Atavistic, Delmark, Matador i innych zacnych wytwórni

ceny - zawrót głowy, ale muzyka zazwyczaj to rekompensuje ;-)

dużo tytułów dostępnych od ręki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

że też nikt jeszcze nie polecał

najlepszy sklep z "inną" muzyką w Polsce!

od punka i hip-hopu po muzykę elektroniczną, awangardę, wyrafinowany jazz i współczesną poważkę

A więc dostaniecie tu zarówno płytki z archiwum polskiego punka jak i sporą część katalogu ECM (niektore od ręki, na inne trzeba niestety czekać). W ogole czasem bardzo długi czas oczekiwania na bardziej egzotyczne tytuły to największy minus. Ale poza tym - same plusy :)

 

a właśnie - polityka polskiego oddziału Universalu wobec ECM jest skandaliczna

po kiego grzyba się brali za dystrybucję jak sobie to totalnie olewają?

Może ktoś życzliwy szepnie wreszcie slówko Manfredowi E., jak polski dystrybutor dba o dostępnośc jego wydawnictw za Odrą.

 

oddać ECM w ręce jakiegoś małego dystrybutora (a niechby to było i GiGi , może płyty byłyby ciut droższe, ale dostępne od ręki)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłośnikom pokręconej muzy polecam jeszcze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy ktokolwiek kupowal cos na www.cdjungle.com?? znalazlem tam plyty, ktore mnie interesuja ale w nieco dziwnych cenach - wszedzie 21-25 EUR, a tam 9 funtow i to z kosztem wysylki, ale nie ma nawet spisu kawalkow na plycie - wiec obawiam sie czy to nie sa jakies dziwne wydania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Najczęściej sprowadzam płyty indywidualnie (osobiście, koledzy, znajomi, rodzina).

Często zamawiam w sklepie:

 

Oskar - Poznań

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten sklep trochę przypomina sklep z filmu "High Fidelity", zwłaszcza, jak zejdzie się kilku przyjaciół i kolegów :-)

Na płyty czekam do miesiąca, ponieważ tyle trwa zbieranie zamówień i transport.

Duży wybór płyt CD, zwłaszcza dla fanów muzyki z lat 60s/70s,/80s, ale są nie tylko archiwalia.

Spory wybór płyt analogowych - nowych i używanych (kilka tysięcy - głównie rock, blues, trochę jazzu).

Można kupić płyty analogowe, wydania audiofilskie - 180g.

Jest też komis płytowy.

 

Sporadycznie, kupuję też płyty (polskich wykonawców) w:

 

Music Corner - Kraków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

VIVID - Warszawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sklep Terra - Lublin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Multikulti - Poznań

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

oraz w MediaMarkt - Poznań

 

Płyty z wykonawcami rosyjskimi, kupuję w:

Karmazyn Records - Białystok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------

Z zagranicznych sklepów, najczęściej korzystam z:

 

2001 (Niemcy,Berlin)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CDExpress - Rockhouse (Holandia)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie kupuję w sklepie (mam złe doświadczenia) :-(

Gigant - Warszawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

P.S.

Trochę adresów jest tuitaj:

Temat nr 7558

Sklepy internetowe z płytami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrawiam i życzę przyjemnych (i udanych) łowów :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez swego czasu kupowalem w vividzie i nie polecam, kiedys na plyty czekalem 35 dni. Od tamtego czasu kupuje w Gigancie i jak na razie nie moge im niczego zarzucic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.