Skocz do zawartości
IGNORED

Yanosik - znacie,używacie,co sądzicie ?


andrea29

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie wygląda na bez porównania lepsze od CB... (fotoradary, mandaty, zdarzenia na drodze aktualizowane na bieżąco !! Nawet co 1s :)

Zamierzam się w to zaopatrzyć ( może kosztować ok. 200zł :). Chętnie poznam opinie użytkowników.

Pytam o:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

* * *

Polityką TomTom mi bardzo podpadł (ściągają uaktualniane przeze mnie informacje, tych nie mogę mieć nawet na WYŁĄCZNIE własny użytek !), a w zamian nic ! :( /-No chyba, że im zapłacę za to, że uaktualniam i precyzuję ustawienia fotoradarów, niemal 4 dni w tygodniu./

Jadę, odznaczam nowe fotoradary, wracam za 5-8h, a urządzenie w tych miejscach (i przed nimi) milczy... :(((

 

Dla mnie taka polityka firmy jest nie do przyjęcia. NIE ZALEŻY MI wcale na autoryzacji TomToma, bo tworzę sam wraz z innymi użytkownikami społeczność użytkowników urządzeń nawigacyjnych. I jestem gratisowym, dojnym - wg TomTom'a - poprawiaczem POI, itp. punktów...

Nie lubię jak robią ze mnie frajera (patrz też polityka innej "gwiazdorskiej" firmy: "n").

Takim firmom mówię NIE.

 

Yanosik wydaje się rozwiązywać pewne istotne (;)/tematy definitywnie i skutecznie (dla kierowców co śmigają po te 5k km m-nie).

 

Zatem, co sądzicie o tym urządzeniu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

To coś kompletnie świeżego. Na tej stronie nie znalazłem właściwie informacji z której by wynikało, ze to w ogóle faktycznie działa, poza autokomplementami firmowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.