Jump to content
IGNORED

marantz vs harman vs pioneer

cytrynowy

Recommended Posts

Czy to koniecznie musi być zestaw tej samej firmy?

Jeśli chodzi o ampli to dla mnie HK. Nie znam co prawda tej nowej serii 50x, ale stara seria x550 jest OK - zarówno w kinie jak i w stereo. DVD HK 25 - nie czyta ani DVD-A, ani SACD - przy tym jest dosyć drogi (jak na swoje możliwości).

Przy cenie typu 2.0-2.5 kPLN za DVD, można dostać coś lepszego (w każdym razie wieloformatowego innej firmy).

Nie słyszałem niestety DVD HK grającego z CD, ale ichnie odtwarzacze CD mają niezłą opinię jeśli chodzi o brzmienie (w tej klasie cenowej) i kiepską jeśli chodzi o brzmienie napędu - są hałaśliwe.

Srebrny Philips 963SA (z SACD multi channel) nie odstawałby wyglądem od tego HK 507 :)

Guest wujko

(Konto usunięte)

ja mam marantza 4200 i dvd 4300 i chodzi to calkiem dobrze. Jeden pilot i dvd czyta wszystko oprocz sacd i dvd-a . Polecam

nie wiem jakt tam z tunerem marantza, ale DVD 4300 bylo wlasnie przetestowane w wczorajszej Stereoplay i wybrane jako zdecydowany zwyciezca ze wzgledu na:

a) znakomity dzwiek zarowno w multichanal jak i stereo (52 pkt. porownywalny z porzadnymi odtwarzaczami CD Marantz 6000ose, NAD541, NAD521 BEE)

b) bardzo dobry obraz (dobry deinterlacer)

xajas

www.jaschiks.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.