Skocz do zawartości
IGNORED

Buczyy i szummii... Ponownie Pomocy..


Gość SviRu_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SviRu_

(Konto usunięte)

Witam. To juz moj drugi post w jakze destrukcyjnym klimacie. Robilem wczoraj biwire, wlaczylem wzmaka i slysze z glosnikow buuuu... cos jakby 50-60hz. Wylaczylem szybko i zrobilem single wire jak na pozatku. Niestety od tej pory slysze w kolumnach po przystawieniu ucha do glosnika buczenie i szum, ktory zwieksza sie wraz z ustawieniem potencjometru. Macie jakis pomysl co sie moglo stac? Wzmak gra normlanie taki mi sie wydaje... tylko jest to buczenie i szum, ktorego sie boje i chce go jak najszybciej usunac. Jestem pewnien na 100% ze czegos takiego nie bylo wczesniej nawet na ustawieniu galki na 12 godzine byla cisza. Dzieki za wszelkie opinie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, też miałem problem z buczeniem, ale to była wina kabli ze źródła dźwieku do wzmacniacza. Zastanawia mnie czy głosniki buczą wtedy jak masz coś wpięte do wznacniacza, czy buczą nawet jak żaden kanał input nie jest podłączony do czegokolwiek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! A nie zmieniles przy okazji instalacji elektrycznbej poprzez polaczenie zera z bolcem ?

Ostatnio trzy dni walczylem z zagwozdka buczenia. Co ciekawe buczalo na dowolnych ustawieniach zarowno przelacznika zrodla jak i glosnosci. Po sledztwie okazalo sie, ze buczenie wprowadzala roznica w uziemieniu. Wzmacniacz budynkowy od kablowki byl nieuziemiony i na innej fazie. Po wrzuceniu separatora na instalacje antenowa jak reka odjal.

co ciekawe w takim ukladzie robila mi sie rowniez dodatkowa mora na TV objawiajaca sie pozostawanie szczatkowych informacji o ostatniej scenie na czarnym obrazie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SviRu_

(Konto usunięte)

No wlansie chodzi o to ze buczenie jest gdy odpiete sa wszystkie zrodla :(. Nie podlaczalem zera z bolcem mam caly czas instalacje 2 zylowa z poprawna polaryzacja - sprawdzalem. Skoro tak to mysle ze wzmak jest uszkodzony. Jakas wstepna opinia? Zasilanie? Koncowka mocy? No i gdzie naprawiac Musicala... do audioklanu boje sie wysylac... chyba lepiej bedzie oddac do jakiegos innego elektronika na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> SviRu: Wydaje mi się, ze ni z tego, ni z owego drapnął Cię ten sam problem, co kiedyś mnie. Co gorsza, nic nie robiłem, a system zaczął reagować, jak opisałeś. Zostawiłem ten problem w cholerę i tylko podpiąłem wyjście z cd pod inne wejście (nie cd). (Mimo to, w głośnikach słychać buczenie, którego przedtem nigdy nie słyszałem. Jest ono stałę, bez względu na ustawioną głośność. Coś jak przydźwięk sieci.)

Bardziej doświadczeni koledzy mówią, że to problem moze dotyczyć masy, ale nie wiem. Może to co inego ?

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.