Skocz do zawartości
IGNORED

REGA KLUB


michal stabro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

arksup, 19 Kwi 2009, 12:23

moderatorzy zabronili mi na forum umieszczać

>oferty także w klubie.

 

w sumie sie nie dziwie

prosze dac znac jak bedzie caly komplet regi do posluchania

troche sie dziwie ze chcecie sprzedawac i byc dystrybutorem rzeczy ktorych nie mozna u was posluchac

i nie jestescie w stanie ich sprowadzic

czekacie dopiero na zamowienie od klienta !?

pod koniec maja bede w UK chyba poslucham sobie tego zestawu regi

moze nawet zakupie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

tak to dopiero początek dlatego nie mamy kupletu do odsłuchu ale powoli się skompletuję, nie jestem handlarzem i nie mam na dzień dzisiejszy 8400 zł na sprowadzenie kompletu tylko do odsłuchu musiał bym mieć pewność że ktoś go kupi, ale na początek sprowadzam dla siebie CD Apollo i przy okazji może ktoś się załapie na darmową wysyłkę ale jak tylko CD trafi do mnie dam znać będzie można posłuchać i może przy kolejnym zamówieniu skompletuję coś jeszcze z systemu marzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie jesteś "handlarzem" to jak możesz oferować polską gwarancję???

Na początku uważałem, że rochu torchę sie czepia Ciebie, ale jednak miał rację, bo udało się Tobie przekształcić jako pierwszemu wątek "klubowy" w tablicę z ogłoszeniami...

Nie jest to fair, zdecydowanie nie taki powinien być tytuł wątku i nie w tej zakładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

nie jestem handlarzem.

było to tak, dotarłem do dystrybutora REG - i za granicą gdyż chę kupić dla siebie CD Apollo

przy kolejnych rozmowach z dystrybutorem zadano mi pytanie czy nie chę zamów więcej komponentów na lepszych warunkach. Gwarancje daję mój kumpel który ma firmę i może wystawić swoją gwarancję w Polsce nasza w tym głowa bo bierzemy na siebie odpowiedzialność całych problemów z serwisem pogwarancyjnym tak aby klient nie musiał się o nic martwość a serwis jest w autoryzowanym punkcie, cała wysyłka i płatności będą przez firmę kumpla który prowadzi działalność dlatego podejrzenie że mogę być handlarzem a nie che robić nic na lewo itd dlatego daje możliwość zrobienia tego pierwszego zamówienia grupowego i dodają jeszcze gwarancję.

W przyszłości jeśli będzie zainteresowanie pewne stanę się handlarzem ale na razie nie jetem i czekam na zamówienia

na dzień dzisjeszy wyglada to dokładnie tak że zbiram zamówienie grópowe a do tego dajemy polską gwarancję roczną na tyle wierze w ludzi że zdecydowałem się z kumplem że wystarczy te 10% zaliczki abym zamówił wykładajac wiekasza gotówkę na więcej klocków myślę że to uczciwe.

nie jestem nie fair działam uczciwie i ide na rekę osoba które tak jak zafascynował dzwięk REG-i

pozdrawiam

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arksup, 19 Kwi 2009, 14:01

 

dzwiek regi nas zafascynowal ale narazie na papierze

musisz sie zdecydowac czy chcsz zostac handlarzem czy nie

w necie jest duzo niepochlebnych opinnii co do awaryjnosci regi szczegolnie cd

rzeczywsice cena ktora kolega przedklada jest przystepna

sam chcialem sciagnac zestaw regi ze Slowacji i kosztowal

1tys zl wiecej

ale byla mozliwoosc odsluchu w salonie

co jest wazna i niezaprzeczalna zaleta

 

prosze zatem juz nie robic wpisow

ze swoja oferta promocyjna

chyba ze beda to wpisy dotyczyly uwag na temat uzytkowania rega apollo

chetnie zapraszamy

 

ps

do kolegow REGA KLUB , temat nie powstal w celu promocji handlowej

a jedynie wymany doswiadczen szczegolnie ze w jezyku polskim jest ich strasznie malo

jezeli macie materialy na temat firmy rega , artykuly , testy czy wlasne przemyslenia

to zapraszam do czynienia wpisow

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kanpai-club.ru/foto/hifi/nait5i.htm

 

tu fajna strona na temat budzetowego hifi brytyjskiego naim , rega , musical fidelity , epos , creek

 

pamietam ze kiedys wchodzilem na strone i czytalem ciekawe wiadomosci

teraz tylko fotki znalazlem

z tej strony moze wiecie jak dotrzec do textu ?

post-13141-100007067 1240157273_thumb.jpg

post-13141-100007068 1240157273_thumb.jpg

post-13141-100007069 1240157273_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Witam serdecznie

Obiecałem że dam znać więc chciałbym poinformować że cały zestaw REGI systemu marzeń jedzie już do nas

jeżeli chciałby ktoś umówić się na odsłuch proszę o kontakt, aktualnie zbieram zapisy a gdy system zostanie już odpalony poinformuję o dacie. Pewnie będzie to jeden z najbliższych weekendów.

odsłuch odbędzie się w Warszawie, a kolejny w Koszalinie.

ilość miejsc ograniczona, pokój odsłuchowy pomieści maksymalnie 10 osób. W przypadku zainteresowania większej ilości osób organizowane będą kolejne odsłuchy, oczywiście o datach poinformuje w tym wątku.

 

w skład systemu wchodzi:

 

CD REGA Apollo

Wzmacniacz Rega Brio 3

Kolumny podłogowe Rega RS3

 

kable to: interkonekt Siltech, głośnikowe Quad, zasilające Vincent.

 

pozdrawiam serdcznie i zapraszam

Arek.

[email protected]

tel. 609-500-575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja tez sie zapisuje do klubu - z tym ze moj apollo juz nie jest fabryczny, warto po gwarancji wymienic pare tanich kondensatorkow SMD.Po paru eksperymentach na wyjsciu z testowanych Silmicow, Silmicow II i Frako najlepiej wypadly te wlasnie te ostatnie.Tak ze ciezko mi sie zdecydowac ktory odtwarzacz jest lepszy, Philip CD880( na TDA1541 Double Crown,NOS, OPA 627, clocku od Garmina i BG N na wyjsciu) czy wlasnie Rega-to dobrze swiadczy o tym co by nie powiedziec raczej budzetowym odtwarzaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Witam

z powodu długiego weekendu sprzęt został spakowany i wysłany dopiero wczoraj do Polski tak więc odsłuch odbędzie się jak towar dojedzie do Warszawy.

nie chcę obiecywać bo mam różne doświadczenia z kurierami ale mam nadzieję że w następną sobotę to jest 16 maja uda nam się spotkać i posłuchać całego systemu.

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

potwierdzam termin odsłuchu systemu REGI

odsłuch odbędzie się w najbliższa sobotę w Warszawie.

mam jeszcze dwa miejsca jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na prv.

 

w skład systemu wchodzi

CD Rega Apollo

Wzmacniacz Rega Brio3

interkonekt: sebrny Siltech

kable głośnikowe: Qued - miedziane.

 

muzyka dowolna co kto przyniesie :)

 

 

pozdrawiam

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku chcialem podziekowac koledze Arkowi

za mozliowsc odsluchania zestawu

w bardzo milym towarzystwie i otoczeniu

przyjemnie urzadzonym pokoju dziennym , bez specjalnych adaptacji akustycznych

kable to zwykla dolaczana sznurowka oraz stary glosnikowiec firmy Qed

glosniki nadaja sie tylko do pojedynczego okablowania

oto fotki

post-13141-100004952 1242468834_thumb.jpg

post-13141-100004953 1242468834_thumb.jpg

post-13141-100004954 1242468834_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Witam

ja również chciałbym podziękować michalowi stabro za miła atmosferę odsłuchową wymianę ciekawych poglądów oraz podpowiedzi w doborze kabli.

dzisiaj za około godzinę przychodzą kolejni koledzy przyniosą swoje kable więc poeksperymentujemy trochę z interknektem :)

wrażenia w najbliższym czasie.

jeśli by ktoś z Was miał miał czas w następna sobotę to też chętnie zorganizuje odsłuch miło pozwać nowych ludzi wymienić doświadczenia i generalnie miło spędzić czas :)

pozdrawiam

Arek

tel. 609-500-575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Cześć Michal

 

sobotni odsłuch także minął w miłej atmosferze.

Na początek zaczęliśmy się bawić przestawianiem kolumn (głośnikami basowymi na zewnątrz)

ustawienie takie minimalnie powiększyło bas lecz kosztem jego dynamiki. Bas stał się bardziej okrągły i bębny nie wybrzmiewały już tak fanie.

kolumny wróciły na swoje miejsce a najlepszy rezultat uzyskaliśmy jak ustawiliśmy je na wprost bez skręcania. Dźwięk od razu się uspokoił a scena była ładnie budowana wokale zupełnie oderwane od głośników a instrumenty umiejscowione na scenie.

 

Co do kabli niestety kolega który miał przynieść swoje interkonekty nie dotarł ale za to inny maił ze sobą głośnikowe Reson-y.

I tu niespodzianka przy podłączeniu Resonów wszystko siadło, instrumenty zaczęły się zlewać góra została mocno zaokrąglona jedynie bas był trochę mocniejszy. Najwyraźniej różnice było widać przy odsłuchiwaniu utworku gdzie w ogromnej jaskini kapała woda , przy Resonach kropla nie wybrzmiewała, echo w jaskini bardzo się zmniejszyło i generalnie cała jaskinia zmalała do grotki :) tak więc powróciliśmy do kabli Quad-a oraz interkonektu Siltecha, ustawieniu głośników na wprost i basami do środka. Na kolejnym odsłuchu będą inne interkonekty więc zabawy ciąg dalszy :) opinie niebawem.

 

w razie pytań piszcie

pozdrawiam

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

ja mogę wypowiedzieć się jedynie na temat jakości wykonania

generalnie REGA poczyniła znaczny krok na przód w porównaniu ze swoimi starszymi konstrukcjami,

materiały są lepszej jakości i samo wykonanie jest dużo staranniejsze szczególnie jeśli chodzi o kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ostatnim razem było na tyle milo i sympatycznie że w najbliższą sobotę robię powtórkę z rozrywki i ponownie wszystkich chętnych zapraszam na odsłuch systemu Regi

dobrze by było przetestować parę IC gdyż ostatnio miałem tylko Siltecha, tak więc weźcie co macie :)

chętnych zapraszam na priv,

pozdrawiam

Arek.

tel 609-500-575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.