Skocz do zawartości
IGNORED

ŚLĄSKIE SPOTKANIE FORUMOWICZÓW


207

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj rozmawiałem z szefami sklepu Puzon w Katowicach, są zainteresowani zorganizowaniem forumowego spotkania powiazanego z odsłuchami.

Dobrze byłoby się bliżej poznać, posłuchać ciekawego sprzętu, porozmawiać na tematy nam najbliższe.

data do ustalenia , dwa pomieszczenia odsłuchowe - nie będzie ciasno , po odsłuchach można zajrzeć do audiofilskiej knajpy gdzieś w Bogucicach grającej na lampie (inf od ludzi z Puzona)

Mam nadzieję , ze odwiedzą nas koledzy z innych stron kraju

licząc na odzew pzdr 207

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojatasjazz

(Konto usunięte)

Ja również byłem wczoraj w puzonie-bardzo miła ekipa i ciekawe, przyjemne miejsce (nie wspominając o sprzęcie...) Może zwróciłes uwage na małe monitorki autorstwa jednego z Panów ? Całkiem przyjemnie to grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto tych monitorków posłuchać, szczególnie na lampce

najlepiej w większej grupce

>woj gość

rozumiem że jesteś zainteresowany spotkaniem + pal to już 3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zorganizować spotkanie w jakiś weekend, wtedy byłaby szansa, że zjawią się też ludzie spoza regionu (np. taki gutten).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, ze to dobry pomysł żeby spotkanie odbyło się w piątek lub sobotę . Może szefowie Puzona zorganizowaliby spotkanie w sobotnie popołudnie.

mamy już dwóch chętnych na przyjazd z Wawy

pzdr 207

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>fadeover

myślę, że nie będzie z tym problemów, żeby wszytko porządnie dograć spotkanie mogłoby dojśc do skutku w pierwszej połowie lutego

forumowicze ze Śląska, co wy na to ???? - pal gutten fadeover chcą przyjechać z Warszawy by nas odwiedzić

pzdr 207

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->207

Faktycznie, bardzo sympatyczne te skrzyneczki - sluchalem ich w piatek z Cayinem. Za mala skutecznosc do jakiejs gęstrzej muzy, ale dla malego skladziku + spiewajaca pani jak znalazl :) Pozatym jak na te gabaryty to basiko zaprawde imponujace.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gonarek

 

mam nadzieję, że zobaczymy się na spotkaniu, to już przynajmniej 3 będzie z Siemianowic - Ty , Musti i Ja , pewnie jeszcze ktoś się znajdzie,

 

do wszystkich - jutro lub pojutrze jadę do Puzona , omówimy szczegóły, może jeszcze ktoś chce się przyłączyć do organizacji, wstępnie będę chciał as umówić na jakąś sobotę ok godz 13 -14 ( sugestia kolegów z Warszawy ) ,

jaka sobota to jeszcze się okaże

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ten basik wydawal sie nieproporcjonalny do gabarytów, reszta tez calkiem całkiem. Zobaczymy jak ocenia koledzy forumowicze na zjexdzie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->207

O to ja widze jest nas tu kilku siemianowiczan :) Spotykalem na forum wpisy niejakiego Seby czy Sebastiana - tez z naszego miasteczka, ale nie wiem czy jeszcze tu zaglada. W razie jakby to calkiem spora zaloga sie szykuje - w Puzonie moze zrobic sie zleksza tloczno ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej poszukajcie jakiejs przytulnej kanajpki w okolicy - tak bylo w Wawie - odsluchy na zmiane. Ci co nie sluchali mogli sie w tym czasie przygotowywac do uczty duchowej ... pijac pifko i zagryzajac kurczakiem z rusztu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 luty sobota godzina 13 00 - dzisiaj uzgodniłem termin w Puzonie, myślę , że jest to wystarczająca ilość czasu by sobie zarezerwować wolne popołudnie

koledzy z Warszawy - chyba zdążycie dojechać na tą godzinę bez problemów.

Właściciel Puzona też prosił o dwa tygodnie - przygotuje jakieś niespodzianki.

Będzie też trochę ludzi nie związanych bezpośrednio z forum, ale zajmujących się bardzo poważnie tematyką audio i chcących nawiązać nowe kontakty.

w przyszłym tygodniu poinformuję o dalszych ustaleniach

wpisujcie się kto będzie , oczywiście jeszcze ci niewpisani

pzdr 207

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... termin i dobry i zly - bede na SLasku na 99% ale wieczorkiem rodzinna impreza - well... powinienem byc - najwyzej sie wczesniej zerwe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fadeover

Jak mi cosik niespodziewanego nie wyskoczy to na pewno pojade. Po drodze wpadniesz i posluchasz Passa, Guttena tez wpuszcze;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pomysł super! Faktycznie ekipa z Puzona jest rzecztelna i miła.

Dopiszcie mnie do listy gości.

10 metrów przed Puzonem jest jakaś knajpka myślę że może się stać naszą "poczekalnią" :-]

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.