Skocz do zawartości
IGNORED

Skąd my to znamy, czyli tzw. wytyczne


Nowy2

Rekomendowane odpowiedzi

jak to się ładnie mówi aplikujemy do pieniędzy UE i w tekście wzorcowej deklaracji aplikującego był taki tekst:

"Zapewnienie w projekcie jednakowych szans ze względu na płeć, rasę lub pochodzenie etniczne, religię lub światopogląd, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną zarówno wśród wykonawców (oferentów) usług modernizacyjnych, dostarczających aparaturę, jak i wykluczenie jakiekolwiek formy dyskryminacji w dostępie do..."

 

zmieniłem to na "Zapewnienie w projekcie jednakowych szans zarówno dla wykonawców (oferentów) usług modernizacyjnych, dostarczających aparaturę, jak i w dostępie do infrastruktury..."

 

czujność naznaczonego zarządzającego projektem uratowała nas przed "kompromitacją", bo formułka musi być przepisana in extenso i tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość sugam

(Konto usunięte)

No i niech cię Nowy2 nie zwiodą deklaracje w wytycznych, że "szczególnie mile widziane są projekty innowacyjne". W proposalu ma być dokładanie to, co komisja oczekuje, że w nim będzie. Więc jeśli innowacje, to "stare sprawdzone". I w ogóle taki proposal nie może wymagać za dużo myślenia i analizowania - czas to pieniądz.

 

Nie przez przypadek program LEADER, najbardziej innowacyjny program UE, był przez lata jej niechcianym dzieckiem, a i nadal traktowany jest po macoszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję serdecznie forumowiczom, bo czytając zrozumiałem, że zabrakło w deklaracji ustępu, że przy realizacji projektu nie ucierpią żadne zwierzęta. zgłoszę to zarządzającemu w poniedziałek, tylko nie wiem czy zachować zdołam powagę; jeśli tak, to pewnie dopisze :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus ty w Boga wierzysz nie??

 

to uwazaj swiatoszku..

 

ja z tym z gory zalatwie tak....ze

 

w nastepnym zyczu bedziesz

 

pejsatym pedalem..

 

:-))))))

 

ty urwisie ty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość sugam

(Konto usunięte)

Nowy2, 19 Kwi 2009, 19:29

 

>dziękuję serdecznie forumowiczom, bo czytając zrozumiałem, że zabrakło w deklaracji ustępu, że przy

>realizacji projektu nie ucierpią żadne zwierzęta. zgłoszę to zarządzającemu w poniedziałek, tylko

>nie wiem czy zachować zdołam powagę; jeśli tak, to pewnie dopisze :))

 

Kiedyś byś się powiedziało: "nie skrzywdzimy nawet muchy", ale teraz musisz napisać, że "zapewnicie równy dostęp muchom i innym zwierzętom gospodarskim".

 

A powagę zachowaj koniecznie: "Z szacunkiem proszę. Mówisz o UE, chłopcze" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z czego sie tu smiac???

 

Taki swiaty Tomus ma podjac decyzje kto dostanie projekt:

 

jego mozg funkcjonuje tak:

 

"temu nie dam ma kolczyki w uszach pedzo.."

"ten ma dziwny nos...napewno zyd.."

"ten to stary komuch..."

 

i co??

 

najpweniejszy to jednak moj szwagier i jego firma...

 

tak by nasz tomus projekty rozdawal..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szumidokolalas, 19 Kwi 2009, 20:01

 

>i z czego sie tu smiac???

>

>Taki swiaty Tomus ma podjac decyzje kto dostanie projekt:

>

>jego mozg funkcjonuje tak:

 

taak, znów ta tania erystyka, rentgenowscy prześwietlacze mózgów, wróżki telepatyczne a'la jozwa, co to powiedzą co kto myśli, co powiedział BY i jak jego mózg funkcjonuje, osobliwie..

 

bo prawidłowo mundzrze i normalnie funkcjonują mózgi ludzi o poprawnych poglądach, palikotów, niesiołowskich, figurskich, wojewódzkich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Horst, 19 Kwi 2009, 20:22

 

>>bo prawidłowo mundzrze i normalnie funkcjonują mózgi ludzi o poprawnych poglądach, palikotów,

>niesiołowskich, figurskich, wojewódzkich

 

A ty helmut nie jesteś w stanie wychylić cię poza to propagandowe gówno serwowane nam przez Brudzińskiego, Kaczyńskiego i innych naszych narodowo-socjalistycznych proroków.

Tak z ciekawości: co tam z Gosiewskim, "Meleksem" Karskim, komisarzem Ziobro i innymi gwiazdorami PiS? Poszli w odstawkę? Kto teraz jest na fali? Trzy Gracje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.