Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki Sub do 5.0 B&W seria 700?


Azorsky

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety seria 700 jest nieprodukowana. Mam zestaw serii 700 do KDomowego i SACD i szukam korespondującego SUB-a? Jakieś tipy? Koniecznie B&W? Wychodzi że od nich albo 800 albo 610 XP, ale słyszałem że suby to nie jest specjalność B&W

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mialem krotko ASW825. Gral dobrze ale w koncu stanelo na Velodyne DD-15. Suba szukalem 1,5 roku i znalazlem. Poczytaj moj watek "Sub - latwo powiedziec"

Moje glosniki to BW 703 i HTM7. Nie wydaje mi sie aby mialo znaczenie z jakiej stajni bedzie sub. On ma zrobic swoje. Testuj i sprawdzaj i kup to co zagra wg Ciebie najlepiej. Jesli Twoje pomieszczenie nie ma wiecej jak 25 gora 30 m2 mozesz popatrzec na BW PV-1. Mnie pozytywnie zaskoczyl. Jesli jest wieksze polecam ze swego doswiadczenia Velodyne. Nawet seria CHT. Oczywiscie jest masa innych ale wszystko zaleczy czego oczekujesz. Moje wymagania doprowadzily mnie do DD-15. Jedyna wada to cena i kolor;) reszta - REWELACJA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , mam suba b&w asw 650 i w pomieszczeniu 20m robi swoje, jesli nie produkuja to co za problem kupic uzywany i to bardzo tanio....u kolegi porownywalismy z b&w asw 800 w 80m i obydwa graly podobnie tylko 650 trzeba bylo mocniej podkrecic , a i 650 wieksza skrzynka od 800

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.