Jump to content
IGNORED

Yamaha RX-V 640 plus Cambridge Audio

dariusz964

Recommended Posts

Witam mam takie oto pytanie do tej pory miałem podłaczony amplituner Yamaha RX-V 640 ze wzmacniaczem tez Yamahy Ax497 za pomoca pre-out w amplitunerze z wejsciem Tape we wzmacniaczu.Teraz sprzedałem wzmacniacz Yamahy i kupiłem tego Cambridge Audio Azur 640a.Wzmacniacz ten tez posiada pre-out,i tu moje pytanie,łącze te dwa klocki pre-out z amplitunera do pre-out wzmacniacza,czy tak jak miałem poprzednio,co jest lepszym rozwiazaniem ,moze to banalne ale prosze o podpowiedz bo wiem ze duzo forumowiczow kozysta z takich rozwiazan.Pozdrawiam.Wiadomo ze chodzi o jak najlepsze stereo.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wejście tape-out jest bardzo słabe i niekorzystnie wpływa na odbiór dźwięku. Połączenie pierwsze da lepsze efekty, jednakże wszystko zależeć będzie od jakości przedwzmacniacza w urządzeniu. pozdrawiam

Hidden Content

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Witam tak wiec mozna łaczyc ze soba te pre-out w amplitunerze z pre-out we wzmacniaczu.Korzystajac z okazji własnie sprzedałem amplituner Yamahy i bede poszukiwał czegos innego moze jakies typy do tego wzmacniacza i kolumn Kef Q5,dodam ze nadal musi to byc amplituner z pre-out ale bez hdmi ,najlepiej paro letni ale wysoki model.Myslałem o Ax1 Yamahy,3805 Denona 640 Harmana.Nic nie wiem o Arcam AVR 200 czy to dobry amplituner.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.