Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha RX-V 640 plus Cambridge Audio


dariusz964

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie oto pytanie do tej pory miałem podłaczony amplituner Yamaha RX-V 640 ze wzmacniaczem tez Yamahy Ax497 za pomoca pre-out w amplitunerze z wejsciem Tape we wzmacniaczu.Teraz sprzedałem wzmacniacz Yamahy i kupiłem tego Cambridge Audio Azur 640a.Wzmacniacz ten tez posiada pre-out,i tu moje pytanie,łącze te dwa klocki pre-out z amplitunera do pre-out wzmacniacza,czy tak jak miałem poprzednio,co jest lepszym rozwiazaniem ,moze to banalne ale prosze o podpowiedz bo wiem ze duzo forumowiczow kozysta z takich rozwiazan.Pozdrawiam.Wiadomo ze chodzi o jak najlepsze stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście tape-out jest bardzo słabe i niekorzystnie wpływa na odbiór dźwięku. Połączenie pierwsze da lepsze efekty, jednakże wszystko zależeć będzie od jakości przedwzmacniacza w urządzeniu. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak wiec mozna łaczyc ze soba te pre-out w amplitunerze z pre-out we wzmacniaczu.Korzystajac z okazji własnie sprzedałem amplituner Yamahy i bede poszukiwał czegos innego moze jakies typy do tego wzmacniacza i kolumn Kef Q5,dodam ze nadal musi to byc amplituner z pre-out ale bez hdmi ,najlepiej paro letni ale wysoki model.Myslałem o Ax1 Yamahy,3805 Denona 640 Harmana.Nic nie wiem o Arcam AVR 200 czy to dobry amplituner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.