Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Podłogowe 10'000 - 12'000 zł


habi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio miałem okazję posłuchać kilku ciekawych urządzeń , co z kolei spowodowało, że przyszedł czas na zmiany w systemie. Postanowiłem dołożyć trochę pieniędzy i złożyć sobie zestaw na lata.

Zdecydowałem się na zakup odtwarzacza CD (docet lector 7), żona zaakceptowała ten design ;-)

Do tej pory korzystałem z niedrogiego i bardzo dobrego Rotela RCD951 i byłem zadowolony. Dałem się jednak namówić na porównanie urządzeń i co tu dużo mówić Docet okazał się sporo lepszy i do tego ładniejszy.

Wzmacniacz jaki mam, na jakiś czas jeszcze wystarczy. Kupiłem swojego Amplifona WT30 niedawno, więc wymiana nie wchodzi w grę.

Pozostaje temat głośników. Mam Usher S-520 (jak dla mnie hit), myślałem o wymianie na jakiś wyższy model, ale podobno da się lepiej : -)

Przy okazji odsłuchu Doceta miałem okazję posłuchać jakichś otwartych konstrukcji. Było super, tyle że takie kolumny nie wejdą mi do moich 18m2, jak również przekraczają budżet.

Szukam niewielkich podłogówek w okolicach 10-12Kzł które lekko rozjaśnią górę nie tracąc dynamiki i wypełnienia.

Słyszałem, że nowe WLM są ciekawe? Co byście polecili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AYON GECKO

 

Kolumny skonstruowane specjalnie do lampy. Robią wrażenie. Bas zadziwiająco potęzny jak na kolumny podstawkowe. Nie są zbyt naturalne (trochę zabiegów żeby bas był potężny) ale zupełnie to nie przeszkadza. Polecam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

habi:

 

>Wzmacniacz jaki mam, na jakiś czas jeszcze wystarczy. Kupiłem swojego Amplifona WT30 niedawno, więc

>wymiana nie wchodzi w grę.

>Szukam niewielkich podłogówek w okolicach 10-12Kzł

 

Skoro szukasz kolumn w tym zakresie cenowym, powoli przyzwyczajaj się do rozstania z Amplifonem. To dobry wzmacniacz, ale kolumny z podanego zakresu cenowego warto połączyć już z czymś lepszym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Skoro szukasz kolumn w tym zakresie cenowym, powoli przyzwyczajaj się do rozstania z Amplifonem. To

>dobry wzmacniacz, ale kolumny z podanego zakresu cenowego warto połączyć już z czymś lepszym.

 

Ale brednie głosniki w tych wlm kosztują ok 200 - 300 zł - kpina płacic tyle za marne pudła z tanimi głosnikami. Dla mnie te kolumny ( z racji dzwięku bo słyszłem na audioshow max 2 tys zł ).

Pozdrawiam.

 

Za 12 tys kupisz tempo 6 ale wt 30 ich nie napędzi.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sorry, miało być o podłogówkach ...

Tak czy siak Ayon Gecko warto posłuchać. Te 18m2 może być za mało dla podłogówek z zakresu 10-12k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zdecydowanie bym wolał niz wlm.

Jak juz sie upierasz do wlm to kup diva ale uzywane za 7 tys znajdziesz i sprzedawca bedzie zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał 12 tys to bym sprzedał amplfona dołozył ze 2 tys i kupił cos mocniejszego i zamówił kolumny u akustyka

Za 10 tys u akustyka kupisz rewelacyjne kolumny na szczytowych scanspeakach ale nie polecam ich do wt30 bo u mnie wt 40 ledwo dawała rade podobnie jak mój jadis.

Dzisaj trafią do mnie virgo 2 (ponoc dobre do lampy i łatwe do napędzenia). Jutro zdam relacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piopio, 21 Kwi 2009, 12:06

 

AYON GECKO o te Ci chodzi?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chyba nawet stały pod ścianą gdy wypożyczałem Doceta, ale nie maiłem okazji ich poszukać. Zadzwonię na Zbąszyńską i umówię się na odsłuch. Dziękuję za informacje.

 

A gdzie można by posłuchać Harpii w Wielkopolsce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>AYON GECKO o te Ci chodzi?

 

Tak to te. Ja byłem pod dużym wrażeniem jak ich słuchałem.

Napisz potem jak wrażenia z odsłuchu !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchałem AYON GECKO Z AYON MERCURY i ACCUPHASE P-7100 i żeczywiście te kolumienki są stworzone do lampy bo z lampą zagrały o wiele lepiej, naprawdę robią wrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tu są zgrabne, piękne i grają. Z "mojej" stajni:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak wyjdą 4-5 kzł - reszta pozostanie na wzmocnienie.

Oj, przyda się!

 

Również przychylam się do zdania, że WT-40 to nie do kolumn z rzeczonego przedziału. Nadto - znacznie zawęża wybór.

I jeszcze jedno. Im nowsze kupisz, tym generalnie niższej klasy.

 

Najlepszego!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Panowie, połowa wpisów jest nie o tym, o co pytał autor wątku. On chce kupić kolumny, a tutaj mu się proponuje koniecznie na początek zmienić wzmacniacz. Do diabła, on przecież go lubi. Kupi sobie dobre kolumny, i jeśli wtedy uzna, że chce jeszcze lepiej, to się rozejrzy za czymś innym, ewentualnie. A na razie to mieszacie człowiekowi w głowie i prawdę mówiąc, to jesteście nieuprzejmi. Nie wypada na dzień dobry tłumaczyć komuś, ze MOIM zdaniem ma sprzęt do kitu. Poza wszystkim, to bez przesady, Amplifon to całkiem fajna zabawka.

 

Odłóżmy może wzmacniacz na bok. Pytanie jest, jak tu pogodzić dobre, łatwe do napędzenia podłogówki z 18 metrami kwadrat. Od razu sugerowałbym ART Emotion z drugiej ręki (bardzo łatwe do napędzenia, stworzone do lampy i pięknie grają), ale one nawet w moich 20 m mają ciut ciasno. Można pomyśleć o Visatonach na pojedynczym papierowym głośniku (jest taki model), ale sądzę, ze będzie za mało basu, tj. za te pieniądze można lepiej. Słyszałem, ze Harpia oferuje coś dobrego do lampy. Można poszukać Living Voice (tańszy model nowy, albo droższy z drugiej ręki) - to są świetne głośniki do lampy. Wiem, zaraz ktoś wyskoczy, ze na tanich głośnikach. Ale przepraszam, nie kupujemy głośników, tylko produkt finalny. Co by tu jeszcze? A, można też pomyśleć o ART Stiletto 6, bardzo ładnie, płynnie brzmiący głośnik do małych pomieszczeń. Na pewno jest też parę innych opcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 21 Kwi 2009, 13:35

 

>Panowie, połowa wpisów jest nie o tym, o co pytał autor wątku. On chce kupić kolumny, a tutaj mu

>się proponuje koniecznie na początek zmienić wzmacniacz. Do diabła, on przecież go lubi. Kupi sobie

>dobre kolumny, i jeśli wtedy uzna, że chce jeszcze lepiej, to się rozejrzy za czymś innym,

>ewentualnie.

 

On go lubi, ale głośniki za 12 kzł mogą (raczej) nie polubić.

Ponadto, proponujesz typowe kolumny do lampy. A potem piszesz, że w przyszłości może zmienić wzmacniacz... chyba na następny wzmacniacz do lampy. Czyli zawężasz wybór poprzez konieczne zachowanie w systemie Amplifona WT-30, który nie jest bynajmniej ósmym cudem świata (bez urazy). Przynajmniej dla kolumn do 12 kzł. Why?

Tymczasem - nie wszystkie kolumny do lampy (i lampy) są lepsze od reszty.

Jest parę innych opcji...

 

Co za uprzejmość!

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli autor lubi lampę to zakup kolumn pod lampę jest sensowny. Teraz kolumny a za jakiś czas lepsza lampa np. coś ze stajni Ayon. Zestaw Ayona gra naprawdę fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdze,że Amplifon w odpowiednim towarzystwie może zagrać dobrze,nawet jeśli byłyby to głośniki znacznie droższe...nie ma czegoś takiego jak za dobre kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayon Mercury mimo tego że ma 35w na kanał poradził sobie z DALI HELICON 400 mkII więc nie do końca jest tak że 40 w nie da rady podłogówkom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle, 21 Kwi 2009, 14:16

 

>A nie lepiej do 18m celować w większe monitory ? np. Paradigm Reference Signature S4 v.2

 

W zakładanym budżecie zmieści się pełen rozmiar ale z pewnym drobiazgiem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Przyznam, że mi też ciężko byłoby wrócić do małych monitorów. Monitory, proszę bardzo, ale 25 cm na basie musi być. Tylko tutaj znowu rozmiary pokoju... Z trzeciej strony, bez przesady. Kto nie próbuje, ten nie je.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byca, 21 Kwi 2009, 14:05

 

>Ja twierdze,że Amplifon w odpowiednim towarzystwie może zagrać dobrze,nawet jeśli byłyby to

>głośniki znacznie droższe...nie ma czegoś takiego jak za dobre kolumny.

 

Pewno, że może. Ale pewne jest również, że Amplifon nie jest w stanie pokazać wszystkiego z kolumn za 12 kzł. Tym bardziej używek. Moim zdaniem to będzie większy lub mniejszy mezalians. A ponoć ma to być "zestaw na lata".

Jest takie coś, że kolumny są za dobre do reszty toru! Inaczej. Ich potencjał nie jest wykorzytany.

 

Może niech sie wypowie zainteresowany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze rzeczywiscie cos z akustyka. Projekty na przetwornikach jaki oferuje, w firmowych zestwieniach kosztuja sporo drozej. A i skrzynkom nie mozna nic zarzucic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byca, 21 Kwi 2009, 14:30

 

>zukzukzuk

>

>W takim razie na jakich kolumnach i za ile można sprawdzić pełny potencjał Amplifona?

 

Pytanie powinno brzmieć raczej: jaki najlepszy wzmacniacz trzeba podłączyć do kolumn za naście tysiecy, żeby pokazały maksimum? Czy odpowiedź - Amplifon WT-30 jest wg Ciebie najlepsza? Czy taka sobie? Stawiam na drugą.

Jak pisałeś, może być dobry. Ale ile czasu: miesiąc, rok? Dopóki nie usłyszy się lepszego:)

A system ma być na lata...

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

zukzukzuk, 21 Kwi 2009, 14:23

 

>Ale pewne jest również, że Amplifon nie jest w stanie pokazać wszystkiego z kolumn

>za 12 kzł.

 

skąd masz tą pewność ? Ile musi kosztować wzmak, żeby wykorzystał te kolumny ? Skąd kolumny wiedzą ile kosztował wzmak ? Co musi posiadać wzmak, żeby dobrze wykorzystał te kolumny ? Dobre recenzje w gazecie ? A może jakieś (brrr) parametry elektryczne ? W końcu to jest banalny wzmacniacz elektryczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny jesteś...

Jasne jest, że jest dużo lepiej brzmiących wzmacniaczy od Amplifona.

Im droższe kolumny, tym mniej będzie miał do powiedzenia. Zasadniczo.

Udajesz? Czy taki już jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

zukzukzuk, 21 Kwi 2009, 15:07

 

>Trudny jesteś...

>Jasne jest, że jest dużo lepiej brzmiących wzmacniaczy od Amplifona.

>Im droższe kolumny, tym mniej będzie miał do powiedzenia. Zasadniczo.

>Udajesz? Czy taki już jesteś?

 

Zuk, postawiłeś tezę, zadałem Ci kilka prostych pytań... i kicha. Jeśli nie wiesz, to nie pisz z taką kategorycznością. Lepiej słuchaj i czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jaki najlepszy wzmacniacz trzeba podłączyć do kolumn za naście tysiecy, żeby pokazały maksimum?

No tak, ale wtedy (do owego cudo wzmaka) można postawić kolejne pytanie: jakie kolumny pokażą maksimum możliwości wzmaka? Itd w nieskończoność...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam JBL TI 250

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) grają niesamowicie kiedyś słuchałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę na siłę starasz sie udowodnić, że jesteś głupio-mądry, zresztą nie w pierwszym wątku(:

Świadczą o tym między innymi pytania w stylu: "skąd kolumny wiedzą ile kosztował wzmak?". Odpowiedź: z naklejonej nalepki z ceną!

Albo jesteś idiotą, albo takiego udajesz?

 

Nadal twierdzę, że rzeczony Amplifon nie jest najlepszym wzmacniaczem dla kolumn z określonego przedziału finasowego. Do tego znacznie ogranicza ich wybór.

Zaprzeczysz? Udowodnij, że nie ma lepszych! Wówczas ja Ci udowodnię, że nie ma większego... od Ciebie!

 

Najlepszego!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdzichuMajster, 22 Kwi 2009, 11:39

 

>Ja polecam JBL TI 250

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) grają

>niesamowicie kiedyś słuchałem

 

Przykład pierwszy z brzegu. Do tych WT-30 będzie najlepszy! Przecież grają z lampą! Hehe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.