Skocz do zawartości
IGNORED

spendor sp2/3


vasco

Rekomendowane odpowiedzi

witam. zastanawiam się nad kupnem kolumn spendor sp2/3. Oczywiście korzystałem już z wyszuliwarki lecz nic konkretnego na temt współpracy tych kolumn z lampą nie znalazłem. Może ktoś słyszał lub ma podłączone je do wzmaka lampowego? Proszę o opinie. Dodam, że mają zastąpić AP Yara i myslę, ż ta zamiana wyjdzie na lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spendor 2/3 zawsze grał świetnie na wystawie Audio Show, z jakąś Jolidą ale o szczegóły możesz zapytać w firmie Ansae, to ich prywatny sprzęt a wystawiali produkowane przez siebie listwy i kable sieciowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno./nie chciało mi się czekać na powrót sprzedawcy/ Ale nie nażekam a jestem wręcz zadowolony. Uważam, że z tym co mam jest oki ale oczywiście nie wiem jak by było ze spendorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo D, 8 Maj 2009, 14:06

 

>vasco - napiszę krótko - żałuj i to bardzo że ich nie kupiłeś...

 

Po namyśle dodam jedynie, że poza wyłożeniem większej kasy /spendory były tańsze/ nie mam czego żałować. /oczywiście mówimy ciągle o kolumnach z 2-giej ręki/ .

Wydaje mi się, że mój nabytek powinien być bardziej konkurencją dla spendor 1/2 niz 2/3. Poza tym kupując je wiedziałem, że pasują do el34 a odwrotnie przedstawiałe się sytuajca ze spendorami. To tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek_s, 9 Maj 2009, 09:20

 

>witam, czy Epos ES22 mają inny wysokotonowiec niż moje ES14?

>pzdr

 

Dokładnie nie mam pijęcia - na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, mają identyczną średnicę 25mm, osłonięte są metalową siatką.Ale: moc es14 - 100w, a es22-175w, pasmo przenoszenia es14- 50hz-20khz es22 38hz-30khz - więc wysokotonowiec może być inny /o innej specyfice/.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.