Jump to content
IGNORED

Zestaw stereo do 4 kzł. - proszę o pomoc

Guest

Recommended Posts

Guest

(Konto usunięte)

Witam,

Siostra mojego kolegi chciałaby kupić zestaw stereo do ok 4 kzł do salonu ok 35 m2. Raczej musiałby być nowy. Jeżeli chodzi o preferencje muzyczne to nie są one jeszcze sprecyzowane tj. ma w miarę ładnie grać i nienajgorzej wyglądać. Wiem, że zadanie nie jest łatwe. Myślałem o niewielkich podłogówkach Sonus Oliva za 1900 zł. + jeszcze do tego CD i wzmacniacz, na co zostaje ok 2100 zł. Z tego co patrzyłem na Allegro za tą kaskę można kupić Marantz'a 5003 / 6002 + CD tej samej firmy (już chyba raczej lekko używane, ale na gwarancji). Wielkiego wyboru nie ma... Może macie jakieś inne pomysły? Coś z polskiego podwórka znajdzie się w tej cenie? Będę wdzieczny za odpowiedź. Tomek

Posłuchaj najpierw kolumn, bo to moim zdaniem serce systemu, jeśli podejda dobieraj resztę. CD Marantza 5003, może być, komplet wyjść i w razie potrzeby zawsze potem bedzie mozna dokupić oddzielny DAC, typu Beresford, Audionemesis DC-1, Casea, Lavry, Audio Note w zależności od gustów i zasobnosci portfela, albo prościej i taniej - lampucera. Do tego niestety nie poleciłbym wzmacniacza z niższej serii niż 8003, ale to już wysoka kwota, a nizsze 5003 - 7003, niestety graja moim zdaniem nieciekawie. Bardzo ostro i bez basu. Może jakąś lampkę do tego, Manta V5, cena z monitorami na allegro ok. 900 pln., albo coś z cieplejszych tranzystorów, może NAD np. 315 Bee z tańszych. Ewentualnie używka.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

re Lechb

Warto zakupic PM8003? Rozwazam zakup w niedalekiej przyszlosci ale nie jestem do konca zdecydowany. Nie slyszalem PM8003 ale PM66SE i PM7001 zagraly tylko poprawnie, gorzej niz moj NAD. Zalezy mi na przycisku rozdzielajacym pre od koncowki ale nie chce kupowac gorszego wzmacniacza niz mam.

Hidden Content

O ile nizsze modele nie polecam, to tem mi się podobał. Słuchałem z Waflami Evo-40 v2 i mało znanymi u nas na rynku Energy Rc-30, marka należąca do tej samej grupy kapitałowej co Klipsch. z Waflami było fajnie, bardzo detalicznie, ale z Energy duzo barwniej, ciekawiej moim zdaniem. Takie brzmienie na dłużej. Moim zdaniem bardzo przyzwoity wzmacniacz, choć cena mogła by byc niższa.

Hidden Content

Hidden Content

dla zainteresowanych.

Hidden Content

Hidden Content

Guest

(Konto usunięte)

A możeby tak Xindak CD + wzmacniacz??? Razem wyszłoby jakieś 2,5 kzł., czyli nieznacznie przekroczyłoby 4 kzł. razem z kolumnami. Co myślicie? Nad'a wolałbym nie kupować, bo polski dystrubutor w przypadku reklamacji traktuje klientów jak przysłowiowe g...

Kolumny Sonus Oliva jesli sa w tej cenie jak na stronie jak najbardziej do tego za reszte dobry w wzmak czyli oim 200 za reszte kup uzywane cd z alledrogo badz tanie dvd na poczatek. Dozbierasz wymienisz zrodlo lub dokupisz zewnetrznego DAC a.

Pozdr

Hidden Content

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Xindak jest całkiem fajny, zwłaszcza CD.

Hidden Content

Jako CD kup DVD Pioneera do tego podłącz Beresforda TC-7520 i zagra to lepiej niż jakiekolwiek inne nowe CD do 2000zł

Hidden Content

, 26 Kwi 2009, 14:20

>> kichanadeta

>Co to za wzmak oim 200 i gdzie go mogę kupić?

Mialo byc tak Kolumny Sonusoliva 1900 zl jesli cena na stronie jest aktualna wzmak 2000 zl za reszte czyli 100 zl jakis uzywany cd ewentualnie dvd za jakis czas dokupisz DACa.

Pozdr

P.S troche sie spieszylem i moj poprzedni wpis tak mi (nie)wyszedl.

Hidden Content

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.