Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw stereo do 4 kzł. - proszę o pomoc


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Witam,

Siostra mojego kolegi chciałaby kupić zestaw stereo do ok 4 kzł do salonu ok 35 m2. Raczej musiałby być nowy. Jeżeli chodzi o preferencje muzyczne to nie są one jeszcze sprecyzowane tj. ma w miarę ładnie grać i nienajgorzej wyglądać. Wiem, że zadanie nie jest łatwe. Myślałem o niewielkich podłogówkach Sonus Oliva za 1900 zł. + jeszcze do tego CD i wzmacniacz, na co zostaje ok 2100 zł. Z tego co patrzyłem na Allegro za tą kaskę można kupić Marantz'a 5003 / 6002 + CD tej samej firmy (już chyba raczej lekko używane, ale na gwarancji). Wielkiego wyboru nie ma... Może macie jakieś inne pomysły? Coś z polskiego podwórka znajdzie się w tej cenie? Będę wdzieczny za odpowiedź. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj najpierw kolumn, bo to moim zdaniem serce systemu, jeśli podejda dobieraj resztę. CD Marantza 5003, może być, komplet wyjść i w razie potrzeby zawsze potem bedzie mozna dokupić oddzielny DAC, typu Beresford, Audionemesis DC-1, Casea, Lavry, Audio Note w zależności od gustów i zasobnosci portfela, albo prościej i taniej - lampucera. Do tego niestety nie poleciłbym wzmacniacza z niższej serii niż 8003, ale to już wysoka kwota, a nizsze 5003 - 7003, niestety graja moim zdaniem nieciekawie. Bardzo ostro i bez basu. Może jakąś lampkę do tego, Manta V5, cena z monitorami na allegro ok. 900 pln., albo coś z cieplejszych tranzystorów, może NAD np. 315 Bee z tańszych. Ewentualnie używka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re Lechb

 

Warto zakupic PM8003? Rozwazam zakup w niedalekiej przyszlosci ale nie jestem do konca zdecydowany. Nie slyszalem PM8003 ale PM66SE i PM7001 zagraly tylko poprawnie, gorzej niz moj NAD. Zalezy mi na przycisku rozdzielajacym pre od koncowki ale nie chce kupowac gorszego wzmacniacza niz mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nizsze modele nie polecam, to tem mi się podobał. Słuchałem z Waflami Evo-40 v2 i mało znanymi u nas na rynku Energy Rc-30, marka należąca do tej samej grupy kapitałowej co Klipsch. z Waflami było fajnie, bardzo detalicznie, ale z Energy duzo barwniej, ciekawiej moim zdaniem. Takie brzmienie na dłużej. Moim zdaniem bardzo przyzwoity wzmacniacz, choć cena mogła by byc niższa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

dla zainteresowanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A możeby tak Xindak CD + wzmacniacz??? Razem wyszłoby jakieś 2,5 kzł., czyli nieznacznie przekroczyłoby 4 kzł. razem z kolumnami. Co myślicie? Nad'a wolałbym nie kupować, bo polski dystrubutor w przypadku reklamacji traktuje klientów jak przysłowiowe g...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny Sonus Oliva jesli sa w tej cenie jak na stronie jak najbardziej do tego za reszte dobry w wzmak czyli oim 200 za reszte kup uzywane cd z alledrogo badz tanie dvd na poczatek. Dozbierasz wymienisz zrodlo lub dokupisz zewnetrznego DAC a.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, 26 Kwi 2009, 14:20

 

>> kichanadeta

>Co to za wzmak oim 200 i gdzie go mogę kupić?

 

Mialo byc tak Kolumny Sonusoliva 1900 zl jesli cena na stronie jest aktualna wzmak 2000 zl za reszte czyli 100 zl jakis uzywany cd ewentualnie dvd za jakis czas dokupisz DACa.

Pozdr

 

P.S troche sie spieszylem i moj poprzedni wpis tak mi (nie)wyszedl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.