Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Audio Academy


goliatpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda gadać i na to wszystko p Michał jeszcze odpowiada .

Panie Michale proszę nie odpowiadać na tak żenujące pytania szkoda prądu :)

 

Świetny przykład trollingu.

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zdjęcia na szybko robione dla Nas, Klubowiczów. Chyba oczywiste jest to, że na okładkę czy stronę internetową będą inne. Teraz ważne to, jaki jest postęp względem Trójek. Fajne zdjęcia to sobie p.Michał później zrobi, może komuś zleci.

 

Tak samo to odebrałem, więc nie wiem po co tyle się rozwodzić nad jakością tych zdjęć.

 

Widziałem już na jakichś kolumnach takie maskownice, niestety nie mogę sobie przypomnieć co to była za firma. Mi się one średnio podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak samo to odebrałem, więc nie wiem po co tyle się rozwodzić nad jakością tych zdjęć.

 

Widziałem już na jakichś kolumnach takie maskownice, niestety nie mogę sobie przypomnieć co to była za firma. Mi się one średnio podobają.

 

Usher Audio i jeszcze jakaś inna marka ale też nie pamiętam.

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak samo to odebrałem, więc nie wiem po co tyle się rozwodzić nad jakością tych zdjęć.

 

Widziałem już na jakichś kolumnach takie maskownice, niestety nie mogę sobie przypomnieć co to była za firma. Mi się one średnio podobają.

Powiem szczerze że mi tez. Ciekawe bo inne niz wszystkie, ale prezentują się średnio te kulki. Rzecz gustu.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale, niech Pan nie da się namówić na żadne L-ki. Tylko Nikon ;)

 

A tak poważnie, rozumiem, że są to zdjęcia poglądowe. Do folderu/reklamy zrobi się lepsze zdjęcia jak mniemam. Dla mnie nie ma tematu.

 

Co do wyglądu maskownic - minimalnie bardziej podobają mi się te nowe, ale ważniejsze dla mnie będzie jak będą wyglądały kolumny bez maskownic.

Edytowane przez zentaur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Wg mnie w dzisiejszych konstrukcjach to maskownice powinny być bezwzględnie na magnesach, i jeśli się da (terminale) to z tyłu też powinny być magnesy by móc przerzucić maskownice na tył.

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolumnach od Studio 16Hz też na magnesy mocowane maskownice, więc wychodzi, że aż dwie firmy tak robią ;) Fajne rozwiązanie, estetyczne i praktyczne.

 

Napisano wczoraj, 09:42

O coś takiego ci chodzi?

 

ammara winieta 4 xn zmn.jpg

Dobre, obiektywnie ujmując. Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolumnach od Studio 16Hz też na magnesy mocowane maskownice, więc wychodzi, że aż dwie firmy tak robią ;) Fajne rozwiązanie, estetyczne i praktyczne.

 

Maskownice na magnesty to żadna nowość, stosowana nawet w tanich kolumnach po 1500-2000zł za parę od lat.

 

Nie chodzi o maskownice na magnesy, tylko mocowania na maskownice po obu stronach kolumny.

Faktycznie Pan Michał wykonał takie Phoebe, tylko nie pamiętałem czyje to były. Zgadzam się, że to bardzo fajne rozwiązanie.

Także gdyby takie mocowania były na magnesach po obu stronach to już w ogóle wypas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka dla nas Klientów to różnica? Ja wychodzę z założenia, ze przede wszystkim trzeba posluchac ns własne uszy i samemu ocenić, czy za to, co usłyszałem, jestem sklonny zapłacić daną cene. A czy tam w środku ss sztaby złota, czy biega chomik i śpiewa, to mnie to w ogole nie interesuje. Pamiętajcie tez, ze nie płaci sie tylko za surowiec, ale przede wszystkim za wiedze konstruktora. Nie sztuka jest walić na oślep młotkiem, trzeba wiedzieć, gdzie uderzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby tak postąpił wielki producent to byłoby dziwne. Np Proac czy Dynaudio, w każdej nowym modelu zastępującym schodzący wprowadza zmiany w przetwornikach, oczywiście brzmienie też się poprawia, okleiny itp a cena nie wzrasta a jak już to o 10-20 procent.

Musi być jakaś zachęta żeby zadowolony klient wymienił starszy model na nowszy.

AA Phoebe 3 znam i są to dobre kolumny, chciałbym żeby model mk4 się równie dobrze sprzedawał ale nie rozumiem tej podwyżki (100%) ceny jeśli zmiany są kosmetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest inna. Albo sprzedajesz dużą ilość kolumn w atrakcyjnej cenie , albo mniejszą w mniej atrakcyjnej.

Widocznie trzecia generacja nie przyniosła takiego sukcesu rynkowego jak sie konstruktorowi zdawało i wypuszcza wersje 4 z małymi zmianami po to własnie by podnieść dwukrotnie cenę i powetowac sobie klęske rynkową poprzeniego modelu.

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy o jednym, nikt z nas nie sluchal nowych phoebe... I po co te wpisy o wydumanych kleskach sprzedazowych... jak nie ma sie pojecia jak sprzedaja sie phoebe 3... Juz nie dlugo kazdy bedzie mogl na wlasne uszy sprawdzic jak brzmia nowe phoebe i dopiero wtedy wyrazic swoja opinie, czy sa warte tej ceny. Na razie takie wpisy to tradycyjne szukanie zaczepki, czyli nic nowego...

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.