Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Audio Academy


goliatpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem sprawa załatwiona. Nie widzę powodów, by odwołać ze stanowiska Goliata. Nawet gdy jego tu nie ma, jestem ja i inne osoby, które szybko mogą go poinformować o sytuacji w klubie.

Oczywiście nie zwalnia to moderatorów z zaglądania tu i pilnowania porządku, bo gospodarz wątku nie może przecież wykasować wpisu, który kłóci się z regulaminem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zwalnia to moderatorów z zaglądania tu i pilnowania porządku, bo gospodarz wątku nie może przecież wykasować wpisu, który kłóci się z regulaminem forum.

 

Po raz ostatni przypomnę.

Praca moderatorów nie jest Twoim problemem. A skoro nie jestes gospodarzem watku, również to co tutaj przedstawiłem Ciebie nie dotyczy. Ty jako członek tego klubu masz wyłacznie zachowywac sie w nim zgodnie z regulaminem forum i oczekiwaniami gospodarza watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dotyczy to watków klubowych w których jawnie i bezpardonowo zwalczaja siebie nawzajem ludzie z branzy audio. Wątki klubowe powinny być i będa azylem dla członków swego klubu, wielbiących swe urzadzenia czy producentów bez obawy, że kazdy ich wpis natychmiast będzie sponiewierany przez konkurencję. To są kluby miłosników a nie przeciwników.

Gdzie widzisz niezgodność z regulaminem?

Założenie słuszne, zobaczymy jak wyjdzie....

Ja przecież tylko pytałem.... a widzę niestety od urodzenia słabo;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dotyczy to watków klubowych w których jawnie i bezpardonowo zwalczaja siebie nawzajem ludzie z branzy audio. Wątki klubowe powinny być i będa azylem dla członków swego klubu, wielbiących swe urzadzenia czy producentów bez obawy, że kazdy ich wpis natychmiast będzie sponiewierany przez konkurencję. To są kluby miłosników a nie przeciwników.

Gdzie widzisz niezgodność z regulaminem?

 

 

 

Tak. Za wątek klubowy odpowiedzialni będa wyłacznie ich gospodarze. To kogo zbanują i kogo przyjma w swe grono, to wyłącznie ich niezawisła decyzja.

Mylicie się, porównanie klubów z załozeniem salonku jest całkowicie zasadne. Jednak nie będzie mozliwa w nich patologia do jakiej doszło w saloniku. Gospodarze maja całkowity wpływ wyłacznie na swój klub, nie na uzytkowników piszących poza nim.

Ps.

Wszystkie wątki klubowe wolne od problemów hejtu i walki konkurencji, pozostawiam w stanie dotychczasowym.

 

 

 

Witam,

 

Panie Moderatorze przepraszam za takie stwierdzenie, ale Pana wpis jest kompletnie wyrwany z realiów działania nie tylko tego klubu ale i całego audiostereo :) Tutaj pragnę uświadomić osobom które użytkownikami portalu są od niedawna (czyt. 2-3 lata) O tych młodszych nawet nie wspomnę :) Audiostereo jako rzetelny, obiektywny i kulturalny portal funkcjonowało do czasu przejęcia prze firmę Site. A więc było to dawno, dawno temu... Obecny Pan prezes nie ma o tematyce audio bladego pojęcia i to niestety przekłada się na dalsze szczeble i funkcjonowanie portalu... Mają za to pojęcie jak się robi na tym kasę :) Co widać po coraz większej ilości reklam, banerów itp. Obecna forma nie niesie za sobą żadnego zjawiska w postaci misyjności i propagowania tematyki audio w postaci rzetelności i przede wszystkim prawdziwości tematu.

To widać, czuć i słychać... Jakość i poziom tego portalu jest po prostu żenująca. Nie będę przytaczał kto i jak obecnie działa w redakcji audiostereo a to też jest ciekawy temat ;) Zorientowani wiedzą o czym mówię.

 

 

A teraz co do mojej osoby i biernego działania w klubie AA. Od dawna dało się zauważyć pewną zawiść i hejtowanie wśród ludzi tutaj piszących. Tyczy się to oczywiście w małym stopniu również naszych klubowiczów, ale zdecydowanie większa złośliwość pojawia się od innych. Kilkukrotnie interweniowałem w tego typu sytuacjach pisząc do moderatorów oraz banując danych delikwentów. Niestety to działanie było tylko tymczasowe ponieważ Ci hejterzy mają swoich "ziomali" wśród moderatorów i ich zwyczajnie odbanowywali. W takim układzie jest to walka z wiatrakami. Mając na uwadze powyższe i widząc dalsze infantylne zagrywki użytkowników zwyczajnie się z tego wycofałem. Sorry, ale to nie mój poziom. Szkoda mi na to czasu. Są ciekawsze rzeczy w życiu niż pouczanie i interweniowanie między dorosłymi i złośliwymi użytkownikami audiostereo aby zachowywali się jak dorośli, na poziomie.

 

Na koniec skonkluduje iż pewne zmiany droga redakcja i moderatornia powinna zacząć od tego zjawiska określanego jako przyczyna (a więc od siebie) a nie od objawów. Jeżeli Wy będziecie wywiązywali się właściwie ze swoich obowiązków mnie pozostanie tylko pogratulować i cieszyć się z dobrego funkcjonowania klubu i portalu.

 

Już dawno temu dostrzegłem ten problem i zainteresowanym zaproponowałem alternatywę w postaci fanpage klubowego Audio Academy na Facebooku. Tam mam nad tym pełną kontrolę i nie mam z tym problemu :)

 

https://www.facebook.com/Klub-Audio-Academy-350637121629101/?ref=bookmarks

 

 

Pozdrawiam,

Goliatpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderatorze przepraszam za takie stwierdzenie, ale Pana wpis jest kompletnie wyrwany z realiów działania nie tylko tego klubu ale i całego audiostereo :)

 

Dziekuje za wypowiedź. Niestety nie zauważam odpowiedzi na moje pytanie, kto jest czynnym gospodarzem tego klubowego watku?

Co do realiów działania AS to gwarantuję, że ulegają one zmianom na oczach wszystkich. Pozostańmy jednak wyłącznie przy wątkach klubowych. Pisze to przy kazdej okazji kiedy zostaje zmuszony do reagowania w wątkach klubowych, że hejt w nich jest niedopuszczalny. Zmiany prowadzenia tych watków jakie przedstawiłem zostana wdożone, a kluby miłosników zostana przywrócone miłosnikom.

 

Do oceny nas i Prezesa AS nie bede sie odnosił. Zapytam tylko - czy to panskie indywidualne zdanie, czy przemawiał pan w imieniu swego klubu? I jeszcze jedno pytanie:

-Co pana trzyma na tym tak obmierzłym dla pana forum, prowadzonym przez idiotów?

 

No Vlado, pojechałeś trochę. Jak w taki sposób będziesz ze mną rozmawiał, to sam skontaktuj się z Goliatem i powiedz mu, że go odwołujesz ze stanowiska.

 

A Ty Michale równiez podpisujesz sie pod wypowiedzią gospodarza tego klubowego watku?

 

W.

 

@McGiver.

 

Twój lajk wpisu kolegi @goliat, dokładnie oddaje Twoja postawe na naszym forum. I Ciebie zapytam - co cie skłoniło do powrotu na to znienawidzone forum i co cię tu jeszcze trzyma? Tylko mozliwosc kontestowania i ponizania prowadzacych, czy cos jeszcze o czym nie wiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderatorze na jakiej podstawie twierdzisz , że forum jest prowadzone przez idiotów ?

Goliat nic takiego nie napisał, czyżby chodziło o ...???

 

To widać, czuć i słychać... Jakość i poziom tego portalu jest po prostu żenująca. Nie będę przytaczał kto i jak obecnie działa w redakcji audiostereo a to też jest ciekawy temat ;) Zorientowani wiedzą o czym mówię.

 

Choćby z tego cytatu w odniesieniu do oceny kompetencji Prezesa i reszty prowadzacych.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotnie interweniowałem w tego typu sytuacjach pisząc do moderatorów oraz banując danych delikwentów. Niestety to działanie było tylko tymczasowe ponieważ Ci hejterzy mają swoich "ziomali" wśród moderatorów i ich zwyczajnie odbanowywali.

 

Potwierdzam. Ale niekoniecznie musza mieć "ziomali". Sam zostalem odbanowany w jednym z typowych watkow do obrzucania sie gownem w dziale hi-end. Wcale o to nie wnioskowalem. Takze pewnie byla jakas abolicja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulą w płot, jak zwykle

 

Wybacz ale nie jesteś stroną w tym sporze, a przekomarzanie się z Toba mnie nie interesuje.

 

Potwierdzam. Ale niekoniecznie musza mieć "ziomali". Sam zostalem odbanowany w jednym z typowych watkow do obrzucania sie gownem w dziale hi-end. Wcale o to nie wnioskowalem. Takze pewnie byla jakas abolicja :)

 

Była i wszyscy o niej wiedzą oprócz tych, którym ta wiedza przeszkadza w osiagnieciu własnych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była i wszyscy o niej wiedzą oprócz tych, którym ta wiedza przeszkadza w osiagnieciu własnych celów.

 

To jest twoja teoria. Ja nie wiedzialem bo mnie to nie interesowalo w tym konkretnym watku, w ktorym chodzilo od samego poczatku tylko o jedno i juz dawno powinien wyladowac na bocznicy. Co chwila ostrzezenia, kasowanie postow, a sytuacja nadal sie nie zmienia.

 

Co do klubu AA nie interesuja mnie wojenki naganiaczy jednego i "drugiego" klubu.

Edytowane przez MarcinGD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani.

Wyszedłem do Was z propozycją oddania Wam waszego klubu do wyłacznego zarządzania przez Was samych, poprzez wyznaczonego przedstawiciela (gospodarza) klubu.

Dotychczasowy gospodarz jak sami widzicie, nie ma czasu na zajmowanie się klubem. Stad moja propozycja przemyślenia, czy nie zmienić gospodarza watku na bardziej aktywnego na forum. Wszystko co Wam przedstawiłem podtrzymuję.

Reszta nalezy do Was.

Kłótnie w tym klubie nie leza w zakresie moich zaiunteresowań, ani interesu forum.

Spokojnie poczekam na konstruktywną oferte z Waszej strony.

Pozdrawiam.

W.

 

To jest twoja teoria. Ja nie wiedzialem bo mnie to nie interesowalo w tym konkretnym watku, w ktorym chodzilo od samego poczatku tylko o jedno i juz dawno powinien wyladowac na bocznicy. Co chwila ostrzezenia, kasowanie postow, a sytuacja nadal sie nie zmienia.

 

Co do klubu AA nie interesuja mnie wojenki naganiaczy jednego i "drugiego" klubu.

 

Abolicja i tak zwany reset była na forum oficjalnie ogłoszona, zatem nie jest to moja osobista teoria jak śmiesz twierdzić. Czy o niej wiedziałes czy nie, nic a nic mnie to nie obchodzi. Co do klubu AA i reszty klubów, to ja jestem bardzo zainteresowany w tym, aby pozwolić im funkcjonowac na zasadzie klubów miłosników i żadnych wojenek naganiaczy i hejterów tolerować nie będę.

A czy to sie niektórym podoba czy nie, to w dalszym ciagu tym forum zarządzaja właściciele i administracja z moderacją i tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Michale równiez podpisujesz sie pod wypowiedzią gospodarza tego klubowego watku?

 

Jak sam napisałeś, jestem tylko klubowiczem i powinienem się podporządkować. Mimo wszystko odpowiem ci.

Tak, podpisuje się. Może teraz jest trochę lepiej i zmiany idą w dobrą stronę, ale jakiś czas temu było takie piiiiiiiiiii, którego nigdzie indziej nie widziałem na żadnym forum. Nie robiliście dosłownie nic .... przepraszam, ułatwialiście tylko hejtownie tym, którzy byli po odpowiedniej stronie barykady. Myślę, że nadszedł czas na zmiany, ale tych zmian raczej nie zaczyna się od próby zrzucenia odpowiedzialności na gospodarza wątku. Zmiany należy zacząć od siebie, czyli od góry.

 

Mimo iż nie darzę Rocha specjalną sympatią, to jednak może być on wzorem do naśladowania. Kilka dni temu w pewnym wątku Szymon znów zaczął swoją krucjatę przeciwko mnie. Na drugi dzień wpadł Rochu, wszystko posprzątał i rozdał bany. Takiej właśnie reakcji wszyscy się spodziewamy. Mało tego. Szymon, który zaczął hejtować zrobił to w jednym wpisie, gdzie część tego wpisu dotyczyła normalnej dyskusji - tę część Rochu zostawił. I tak powinno być, także bierz z niego przykład Vlado a nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje i próbę znalezienia nowego gospodarza klubu, bo to nie w tym rzecz.

 

No i swoją drogą, taki Szymon za swoje występki na innym forum, dawno by z niego wyleciał.

Edytowane przez rochu
wulgaryzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i swoją drogą, taki Szymon za swoje występki na innym forum, dawno by z niego wyleciał.

 

Jest tu miejsce i dla Szymona i dla Ciebie i dla wszystkich, którzy cos wnoszą swą obecnoscia na forum w sensie pozytywnym. Nikt nie jest permanentnie zły w swym postępowaniu. Niepotrzebnie to napisałeś.

Ja nie zrzucam swych powinności na prowadzacych watki. Ja chcę umozliwić Autorom watków poczucie sprawowania nad nimi kontroli i odpowiedzialnosci za utrzymanie formy i celu jaki sobie w danym watku załozyli. Bo to oni, nie moderatorzy, najlepiej wiedzą co chcieli osiagnac zakładając dany watek.

Masz błedne pojecie o moderacji na tym forum. Tutaj nie ma zawodowych moderatorów, odpowiedzialnych za pilnowanie każdego wpisu na forum. Dlatego mnie zalezy, aby obudzic w Uzytkownikach poczucie odpowiedzialności za to, co i w jaki sposób publikują na AS.

Wtedy działania moderacyjne sprowadza sie do likwidacji prawdziwych trolli i hejterów, których celem jest wyłacznie destrukcja każdego forum.

Moderator @Rochu dokladnie i sumiennie ( bo to jest powazny człowiek) wypełnia swe powinności jako moderator.

Ale kiedy trzeba natychmiast go wspieram. Dzisiaj na słuszny wniosek kolegi z tego klubu, zaatakowanego w haniebny sposób, usunałem z forum usera który nigdy nie powinien sie tutaj znaleźć.

Twierdzisz, że dyskusje o powołanie nowego aktywnego gospodarza tego klubu są zbędne?

Cóż, niech to potwierdzą uczestnicy tego klubu, a jak widze jest ich wielu.

Powtórzę:

- nam prowadzacym to forum, bardzo zalezy na udziale wszystkich ludzi zwiazanych z branżą audio. To chyba oczywiste. Jednak na udziale w nim na zasadach fair play.

Co do mojej dyskusji jako moderatora na otwartym forum, to masz rację. NIGDY to żadnemu z nas nie wyszło na dobre. Bez wzgledu jak dobrze bysmy dla Was chcieli.

Zatem, czekam wyłacznie na decyzję w sprawie, czy Wasz gospodarz ma byc dalej ten sam, czy zdecydujecie inaczej.

I to wszystko z mojej strony.

Pozdrawiam.

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Szymon znów robi swoje:

 

http://www.audiostereo.pl/forum-funkcjonalnosc_111979.html/page__st__9360

 

Vlado,

 

Tak naprawdę to poszło o jeden mały wpis użytkownika plastik1989 a ty nie potrzebnie zrobiłeś z tego dużą sprawę.

Co do tego wpisu, to były zgłoszenia za pośrednictwem przycisku "Zgłoś". Reakcja była prawidłowa a ja z Goliatem ustaliłem, że nie będziemy gościa banować, bo jesteśmy dobroduszni i damy mu szansę. Taka była nasza decyzja i moim zdaniem temat powinien być zamknięty.

 

Jeszcze co do Szymona. Tak patrze na ten jego wpis w tym podanym linku i za cholere nie mogę dojść czemu ma to służyć?

To jest taki jakby gówniarski donos, ale okraszony trochę hejtem w stosunku do mojej firmy, bo występuje tam zwrot mierne wyroby. Czy musiał tak napisać?

Edytowane przez Audio Academy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co panowie moderatorzy, tak ma wyglądać naprawianie forum?

Około 20:00 Vlado mówi - Kochani! A o 22:30 widzimy jaka jest prawda.

i co panie producencie tak ma wyglądac pana watek klubowy ? jest coś usunięte tu w watku klubowym ?

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest coś usunięte tu w watku klubowym ?

został usunięty post, będący odpowiedzią na atak Szymon1, bezpośrednio powiązany z wątkiem klubowym. nie rozumiem tego pytania moderatora - fakt jest faktem i czekamy na wyjaśnienie a nie odpowiedzi pytaniami na pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.