Skocz do zawartości
IGNORED

Rega - odsłuch systemu marzeń


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Witam serdecznie

chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na odsłuch opisywanego na łamach HI-FI CHOICE systemu marzeń REGI link do recenzji: http://hfc.com.pl/?id=artykuly&nr=7

 

w skład systemu wchodzi:

 

CD REGA APOLLO

Wzmacniacz REGA BRIO 3

Kolumny podłogowe RS3

 

odsłuch planowany jest w Warszawie na sobotę 9 maja ilość miejsc ograniczona startujemy około 20, w przypadku większej liczy zainteresowanych będą organizowane kolejne odsłuchy, będzie także możliwość odsłuchania systemu w Koszalinie.

 

wszystkich chętnych zapraszam

Arek

[email protected]

tel 609-500-575

post-23478-100006463 1240927281_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zdziwiła taka nazwa, bo czyich marzeń, biednego audiofila? Ale wydaje się, że to wymyślił producent/recenzent, a tutaj zostało tylko powtórzone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

system REGI był opisywany w rubryce system marzeń stąd nazwa a czy marzeń każdego pewnie nie, każdy ma inne wyobrażenia o swoim systemie marzeń, ten system jest po prostu dobry i samo umieszczenie jego testu w tej rubryce w pewnym sensie potwierdza jego jakość a że przy tym nie kosztuję 100 razy mniej to tylko na jego korzyść.

 

pzdr.

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja spoko. A z ciekawości - podaj cos na temat warunków odsłuchu - pokój (ile m2?) przystosowany?

 

Jest już cena tego zestawu w zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

A tak w ogóle to dlaczego Kolega zakłada ten wątek w tej zakładce a nie w Sponsorowanych.

Przecież rzeczony odsłuch ma za zadanie nagonić ewentualnych kupujących.

Przecież Kolega jednoznacznie zdefiniował się w innym wątku jako handlujący wytworami Regi.

Nawet jakąś gwarancję od swojego znajomego Kolega proponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

odsłuch to odsłuch chce się podzielić tym co mam a jeśli ktoś będzie zainteresowany może i kupi a może nie w tym wątku nic nie sprzedaję informuję jedynie o odsłuchu.

ceny mogę podać wyłącznie na priv

gwarancja jest pełna i nie od kolegi tylko polska firmowa, ale o szczegóły proszę na priv

 

pozdrawiam

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Pkój nie jest zaadaptowany dla potrzeb Audio (choć dla mnie wystarczy) tym bardziej przed systemem wyzwanie zobaczymy czy sprosta :)

 

pokój ma 20 m2 i jest normalnie urządzony sofa mebelki i gruby dywan (zasłony są :))

pozdrawiam

Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 28 Kwi 2009, 18:02

 

>A tak w ogóle to dlaczego Kolega zakłada ten wątek w tej zakładce a nie w Sponsorowanych.

>Przecież rzeczony odsłuch ma za zadanie nagonić ewentualnych kupujących.

>Przecież Kolega jednoznacznie zdefiniował się w innym wątku jako handlujący wytworami Regi.

>Nawet jakąś gwarancję od swojego znajomego Kolega proponował.

 

Rochu, uważaj, bo to może być kolega McGyvera, albo nawet sam McG i za takie pisanie bana dostaniesz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Spoko nie ma obawy :) nie znam ich osobiście

jestem pozytywnie zakręcony i zafascynowany audio no i szukam rożnych ciekawych marek i tak się natknąłem się na REGE zaryzykowałem ściągam cały system a jak ktoś podzieli moją fascynacje tego rodzaju dźwiękiem to napawano się dogadamy ot tyle nikogo nie namawiam a swoją drogą lepiej słucha się w gronie tak samo zakręconych :) niż samemu :)

pozdrawiam serdecznie

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesują was ceny sprzętu REGI to w Wawie to firma TRIMEX zajmuje się dystrybucją tej marki.

Sprzedaż prowadzi salon "MINISTERSTWO DŻWIĘKU" na ul.Tamka 47.

I tu i tu posłuchać też chyba można. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.