Skocz do zawartości
IGNORED

Moja kolekcja amplitunerków ;)


adlibitum

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do komentowania mojej kolekcji starych analogów, która cały czas rosnie w siłę.

Od jakiegoś roku razem z ojcem dostaliśmy na tym punkcie hopa :).

Chyba podzielicie moje zdanie ze te sprzeciki graja tak ze szczeka opada a wygladaja jeszcze lepiej.

 

Zamieściłem swoją kolekcję na

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--------------------------------

 

niedługo zamieszczę kolejne 20 klasyków tylko forki porobie, mysle ze beda znacznie ciekawsze.

 

Jezeli ktoś ma ciekawe klasyki to moze sie pochwalic i zostac audiofilkiem.

Z tego co sie zorietowałem to trzeba sie zalogowac na audiofilku aby komentowac i dodawac swoje kolekcje, ale jest to proste i szybkie.

pozdrowienia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jaki problem nabyc dziadka radmora :) 400 zł tylko sie trzeba troszke rozgladnac :)...

 

tez planuje dostawic do kolecji takiego na razie mam tylko z jednym wskazniczkiem, ale to nie to samo co z 5 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie czekam zatem na kolekcje innych, chetnie pozazdroszcze i napisze jakies komentarze :). Czasem to mnie roznosi jak widze niektóre odbiorniki. Dlaczego teraz takich nie robia ???? Hm tz. robia ale trzeba miec z 10 tys. na wstepie :). czyz nie ?? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Stare sprzęty mają swój urok. Solidne obudowy, panele z grubego aluminium, toczone gałki potencjometrów i mętne podświetlanie żarówkami. A dzisiaj? Plastyk, niebieskie diody, plastyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem ostatnio onkyo 733 + onkyo 433. dwa klocki w poziomie przepiekne. Niedługo dostarcze fotki na audiofilka... i jeszcze kilka innych ciekawych egzemplarzy... sansui 7500 quadr (6 wskazników) poezja :)... marantz 4240 quadro przesliczne ... saba 9140 gra przepieknie chyba jeden z najlepiej grajacy amplitunerków w mojej kolekcji.. niedługo rowniez fotki na audiofileku

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

SABA 9250 bardzo podoba mi sie ten piekny klasyk, czytałem że jest to kawał dobrej maszyny, niestety Przegrałem licytację :(

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Prawdopodobnie "podstawiony" kupujący

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

RAczej nie wydaje mi sie zeby był podstawiony, te Saby tak oscyluja w cenie ok 300 zł, jak sa sprawne i nie zniszczone,

Ludzie powoli zaczynaja je doceniac,

Jezeli ktos chce miec sprzet który na prawde super gra i nie kosztuje bebechów a do tego wykonany jest z solidnych materiałów, to polecam te własnie saby 9140, 9240, 9241, 9250 ...

 

Smiac mi sie chce jak ludzie licytuja marantza - ceny z kosmosu, nie powiem brzmi nie najgorzej - ale tu sie chyba bardziej pałci za design który jest na prawde swietny i podoba sie bardzo a nie za brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do: adlibitum, 23 Wrz 2009, 20:19

 

Faktycznie nie był podstawiony chociaż 1 dzień po pojej przegranej aukcji sprzedający zwrócił się do mnie z prośbą:

 

okazało się, że allegrowicz XYZ :) ma tylko 1 komentarz i pochodzi z Niemiec więc jak go nie kupi to kupił by pan?)

Oczywiście, ze kupię odparłem tylko na moich warunkach :)

 

i tak minął tydzień i nic, zero kontaktu. Szkoda ale może i dobrze mogłem mieć z tą aukcją problemy (takie miałem przeczucie) chociaż bardzo podoba mi się ten specyficzny design SAB'y. Co do dzwięku to się nie wypowiem ale z tego co czytałem to naprawdę kawał AMPLITUNER'a, a i stan zewnętrzny (ze zdjęć) wyglądał na 5.

 

Pozdrawiam poławiaczy pereł

 

Wojtek vel BraWo100

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja posiadam Radmora 5412 w idealnym stanie (przestrojony). Co prawda w dzień wygląda zabójczo, to nocą królują dwa Radmory 5100 (japońskie wskaźniki) ;) Poezja dla oczu. Innych amplitunerów Radmora nie mam. Szukam nadal konstruktora, który by miał w swoim posiadaniu AT5565. Ale czy znajde? Czas pokaże...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Ja posiadam Radmora 5412 w idealnym stanie (przestrojony). Co prawda w dzień wygląda zabójczo, to nocą królują dwa Radmory 5100 (japońskie wskaźniki) ;) Poezja dla oczu. Innych amplitunerów Radmora nie mam. Szukam nadal konstruktora, który by miał w swoim posiadaniu AT5565. Ale czy znajde? Czas pokaże...

No i znalazłeś........Mam taki jeden z nielicznych egzemplarzy. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.