Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie wybrać M73i czy M74i


Iro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam yamache RXV 540 +DVD540 mam zamiar kupić głośniki do 20m i teraz mam dylemat jakie wybrać żeby nie przesadzić z wielkością i mocą głośników.Moimi wybrańcem jest MISSION m73 lub m74. Słucham raczej spokojnej muzyki ale lubie jak od czasu do czasu potrzęsie chałupą! Na razie moje kino pojedzie tylko na przodach ze względu na wybor tego zestawu, no niestety nie jest tani ale coś za coś.W przyszłości chcę dobrać pozostałe głośniki ale to pozostawmy na potem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Ja bym się nie zastanawiał i wybrał M74i. M73i nie jest zbyt wydajną konstrukcją i 20m to dla niego nieco więcej niż optymalne pomieszczenie, a biorąc pod uwagę to że będziesz korzystał tylko z 2 kanałów i twoje wymagania to M73 mogą się nie spisać.

 

Dodam jeszcze tyle że odradzam ci zakup i kompletowanie na raty. Sam tak planowałem a Mission wycofał serię 700 i nie było szans kupić głośnika centralnego. Podejrzewam że wkrótce i seria M73 zniknie, a z tego co wiem to już są kłopoty z zakupem M73 i M7c2, natomiast np M71 można spotkać na wyprzedażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemski mam m74 stary jakiego one mają kopa sub jest zbędny! Poterafią naprawde potrzepać nogawkwmi !!!W KINIE AKCJI JEST ZAJEBIŚCIE !!!! TEN BAS PO PROSTU WCISKA W FOTEL!!! Nawet nie zabieram głosu tam przy sprzeczkach odnośnie Tonsilków , tak jak oni byłem zachwycony opisami i gwiazdkami jakie dostały od "fachowców", ciekawe za ile ....!?Po przeczytaniu artykułu byłem zachwycony ich możliwościami!!!!???Poszedłem szybko przesłuchać ten fenomen tonsilkowy- fokusy 240 .Mają taki dzwięk że powaliło mnie po pierwszych sekundach!To jest muzyka środka !!! Ja niewiem za co te gwiazdki !!! Może z subem!!!

 

Kupcie sobie ,a jak nie to posłuchajcie wszyscy GŁOŚNIKIÓW pt . MISSION m74i i będziecie więcej niż zadowoleni!!!!!

 

Przyjemnego słuchania!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.