Skocz do zawartości
IGNORED

Marek Jackowski & The Goodboys - szukam.


Jacekk011

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Szukam już kilka dni w necie i nic nie ma nt nowej płyty Marka Jackowskiego, słyszałem w radio Chioago utwór - Motyli noc - tak mi się spodobał, ale nigdzie go znaleść nie mogę. Czy może ktoś wie, czy tą płytę można kupić ? nikt nic nie wie? Jeśli nie - to kiedy będzie - dla mnie świetna ,prawdziwa gitarowa muzyka - dawno nic tak mnie nie wzięło. Może coś wiecie na ten temat.Będę wdzięczny za jakieś wiadomości.Pozdrawiam - Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nigdzie nie ma precyzyjnie określonej daty wydania płyty. Wszędzie jest jeszcze stara informacja, że płyta ukaże się na wiosnę 2009...Na oficjalnej stronie www.goodboys.eu jest kontakt do manago zespołu - choć wątpię czy udzieli takiej informacji.

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ma być na Opole '09

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie będzie na Barbórkę 2010

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.