Skocz do zawartości
IGNORED

Kiedy w POLSCE się coś zmieni?


anastazy

Rekomendowane odpowiedzi

skoro ludzie protestują to mają powody, chyba co nie?

 

o co tu chodzi? czyżby nowe elity tak się odizolowały od narodu,

 

że nic nie rozumieją? pilnują tylko własnych stołków?

 

nie potrafią rozwiązywać problemów ani o nich mówić?

 

co się wydarzyło w moim kraju?

dlaczego ci, którzy dwadzieścia kilka lat temu stali z pałami pod kościołem Św. Brygidy,

gotowi zatłuc Wałęsę dzisiaj go bronią? czy dlatego,

 

że dokonała się zmiana elit za obopólnym tych "elit" porozumieniem? a naród dalej jest "spuszczony" jak i za komuny tak i teraz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Wiesz, protest związkowego ramienia partii komunistycznej (PPP to komuniści) wyjątkowo mnie nie wzrusza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio doczytałem się czegoś takiego

 

Ile czasu bedziemy musieli gonic kraje Europy Zachodniej, by zblizyc sie do ich sredniego poziomu zycia?

 

- Jak widac, dochód mamy w tej chwili trzy razy mniejszy od unijnej pietnastki. Irlandia weszla do EWG w 1973 roku, a osiagnela europejski poziom rozwoju po 17 latach. To nie sa szybkie procesy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzac po poziomie mentalnym czesci forumowiczow bocznicowych to jestesmy w glebokim socjalizmie i czas dojscia irlandii do jakotakiego dobrobytu trzeba dla polski co najmniej podwoic jesli nie potroic, bedziem dzielic te biede jeszcze wiele lat po rowno, az pisdractwo wymrze, mojzesz 40 lat prowadzil zeby glupole wymarli, my nie mozemy wyekspediowac socjalistow na bialorus, nie wolno....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bajki ze pisdraki,nacjonalisci czy socjalisci to jakies gamonie

to bardzo bystre chłopaki ,powiedziałbym najbystrzejsze bo polityka to tylko przykrywka ich prawdziwych dązen ,mozliwosci i biznesów ktore kreca

to co klepie sie publicznie nijak ma sie do tego co robi sie naprawde w zyciu prywatnym czas to zauwazyc i przestac ubolewac chyba ze to taki typowy wizerunek Polaka ubolewajacego od wieków juz nad Rzeczypospolita -ot swoisty folklor zwany przez nich patriotyzmem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupolami sa dla mnie ci, ktorzy z roznych powodow glosuja na socjalistow, a samo to, ze ktos skutecznie kradnie pod przykrywka pis, sld czy po nie jest dla mnie epokowym odkryciem, wogole dla mnie bardziej skuteczny zlodziej nie zasluguje na wiekszy podziw niz mniej skuteczny, socjalizm zwieksza koryto, a to co mysla politycy prywatnie i jakim bogom naprawde sluza i w co wierza nie interesuje mnie, po owocach ich , poznacie ich...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

...ze ktos skutecznie kradnie pod przykrywka pis, sld ...

A PO? Ale nie bo to PO linii...złodziejskiej...sprywatyzować służbę zdrowia i świat będzie piękny...osioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>MEDELIN, 6 Maj 2009, 21:05

 

>Tylko że Irlandia w latach 80. przeprowadziła radykalne reformy gospodarcze, a u nas na to się nie

>zanosi.

 

Przepraszam, a jakie to radykalne reformy chciałby Kolega przeprowadzać?

Gospodarka jest już głównie prywatna, więc każdy właściciel ma swoją koncepcję prowadzenia biznesu. Reformy które powinniśmy przeprowadzić dotyczą raczej sfery socjalnej czyli systemu ubezpieczeń społecznych i ochrony zdrowia.

W tym zakresie któryś tam z kolei rząd robi niewiele, bo boi się właśnie takich pseudodziałaczy-pieniaczy ze związków zawodowych których wielbi anastazy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jaro mówi, najlepiej to zapisać się do partii, zostać posłem na sejm, i można zgłaszać projekty ustaw - czyli "zmieniać" lub "reformować"

 

tak, w PRLu też tak można było...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>anastazy, 6 Maj 2009, 23:54

 

>najlepiej to zapisać się do partii, zostać posłem na sejm, i można zgłaszać

>projekty ustaw - czyli "zmieniać" lub "reformować"

 

Gdzie ja to debilu jeden napisałem? Tylko bez zwyczajowych PiSowskich wykrętów i duposkrętów ze zdjęciami Kiszczaka (jakiś twój krewny, że go tak polubiłeś?) i Tuska!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>anastazy, 7 Maj 2009, 00:29

 

>a gdzie ja zdjęcia Kiszczaka wklejałem głupku ty jeden?

 

To nie ty? Przestałem was rozróżniać Pisowskie mędziołki :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>anastazy, 7 Maj 2009, 00:35

 

>nie jestem k**wa z PiSu - jestem inteligentnym człowiekiem,

 

Nadzwyczaj się z tego cieszę. Teraz pora, żebyś to jakoś uwidocznił w swoich wpisach i odróżnił się pozytywnie od tych nasłanych politruków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sugam

(Konto usunięte)

W sferze gospodarki można np:

- uprościć podatki, wprowadzić podatek liniowy (obietnica Tuska)

- uprościć procedurę zakładania firm - słynne jedno okienko (działające)

- zbudować autostrady (obietnica Tuska)

- prowadzić "rzeczywistą walkę z korupcjcą" (obietnica Tuska)

- uszczelnić (przynajmniej) system ZUS i KRUS, żeby w konsekwencji "ulżyć" przedsiębiorcom

 

to tak na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sugam, 7 Maj 2009, 08:24

 

>W sferze gospodarki można np:

 

W jakiej strefie gospodarki? Tak jak pisałem są to problemy socjalne, prawne i polityczne, z gospodarki to może inwestycje w drogi.

Myślisz, że przy próbie reformy ZUS i KRUS "związkowcy" nie wyszliby na ulice, a Kaczyńscy nie grzmieli by o zamachu na cośtam cośtam i okradaniu ludzi z tego, co się im należy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą super hasło:

"nie jestem k**wa z PiSu - jestem inteligentnym człowiekiem" :-)))!

Tylko Koledze pogratulować!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi trochę zaczęło brakować twoich merytorycznych , ale jakże zwięzłych wpisów.

Cóż za błysk inteligencji ;-)!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 7 Maj 2009, 05:55

 

>anastazja jedno nie wyklucza drugiego.Inteligentnych k**ew, tam jakby.... najwiecej.chcesz

>tłumacza???

 

 

to rozumiem,

 

nie jestes k**wą ani nie jesteś inteligentny,

 

ty jestes głupi,

 

po prostu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sugam

(Konto usunięte)

Jaro_747, 7 Maj 2009, 08:44

 

>Już mi trochę zaczęło brakować twoich merytorycznych , ale jakże zwięzłych wpisów.

>Cóż za błysk inteligencji ;-)!

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś dalej błyskotliwie się zapierał, że nic się nie da w gospodarce zrobić.

 

A! Byłbym zapomniał. Możesz jeszcze, dla odmiany, powściekać się trochę i, z braku argumentów, rzucić parę, równie błyskotliwych, tekstów o PiSdrakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zmieni się "coś na lepsze" wtedy kiedy różni frustraci przestaną bezmyślnie stukać w klawiaturę i przelewać tu swoje kompleksy i żale, a wreszcie zaczną coś rzeczywiście robić oprócz idiotycznego zakładania nowych tematów i szkalowania w nich innych ludzi. Można np. posprzątać ogródek wokół domu, pomalować płot, zasadzić drzewo, posadzić kwiatki koło domu, przeprowadzić staruszkę przez ulicę, naprawić domofon, etc. Będzie pożyteczniej a i być może wspólnota sąsiedzka się zmieni na lepsze, a internetowy frustrat znajdzie jakiś rzeczywisty pożytek ze swojego życia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro_747, 7 Maj 2009, 00:38

 

>> uwidocznił w swoich wpisach i odróżnił się

>>pozytywnie od tych nasłanych politruków.

 

 

niestety to ty wyglądasz na nasłanego tutaj w określonym celu - propagowania określonych wartości i zwalczania innych,

 

jestes tak uparty i zatwardziały, że nie uwierzę, że to tak ot siebie,

 

 

a twoje treści są bolszewickie, i do tego bronisz zawsze Rosji

 

jak twoi koledzy z SLD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sugam

(Konto usunięte)

No i w miłości pójść do urny, pokazując światu jedność narodu zagłosować na PO, najlepiei 67 proc. w wyborach do Sejmu, oraz 51 proc. w wyborach prezydenckich. Europa by nas pochwaliła, a PO mogłoby dalej w spokoju rozwijać kraj.

 

Czuj, czuj! Czuwaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Violet, 7 Maj 2009, 08:52

 

Nie sposób się nie zgodzić. Niestety smutną spuścizną poprzedniego ustroju jest wieczne rozglądanie się za mitycznymi "onymi". Oni, Panie ukradli, oni, Panie nie zrobili, nie dopilnowali, zawalili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.