Skocz do zawartości
IGNORED

ARCAM DIVA A90 vs. ARCAM FMJ A38 pytanie


voivod

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem niedawno możność odsłuchu wzmacniacza ARCAM DIVA A90 w zastępstwie ARCAM-a FMJ A38 którego nie było na stanie sklepu.

Sprzedawca twierdził że gra typowym Arcam-owskim dźwiękiem podobnie do A38 a nawet lepiej.

Czy to prawda ?

Różnica w cenie to blisko 2500 zł na korzyść A90.

I tu mam prośbę do forumowiczów

Jeśli ktoś odsłuchiwał oba wzmacniacze to czego na + lub na - mogę się spodziewać po A38 w stosunku do A90

 

Wzmacniacz ma grać raczej cicho na 12m2 z monitorami Paradigm Studio 20v4 szeroko pojęty rock, metal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

niestety ARCAM serii DIVA model A90 to inna półka klasowa w stosunku do ARCAM FMJ A38. Zdecydowanie bardziej A90 można porównać do FMJ A28, chociaż brzmieniowo wolałbym A28. Zdecydowanie zwróć uwagę na najnowszą serię FMJ, w połączeniu z Twoimi kolumnami Studio 20v4 model ARCAM FMJ A38 będzie optymalnym połączeniem, chociaż zdecydowanie sugeruję odsłuch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.