Skocz do zawartości
IGNORED

Ampli Denon 2309 czy 2809?


sp_1976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

może ktoś na forum miał podobny dylemat? Wg porównania na stronie Denona wynika, że różnica jest głównie w temacie końcówek mocy. Różnica zaś w cenie jest 1000 zł. Czy ktoś zna argumenty dlaczego ten 1000 zł warto dorzucić?

 

Mam jeszcze pytanie do użytkowników Denona: możecie napisać czy korzystacie z opcji max. volume? Czy w trybie - 20db jest głośność akceptowalna? Mam małe dziecko, które zaczyna raczkować i chciałbym w ten sposób zabezpieczyć słuch mojego synka gdyby nagle chciał narozrabiać z głośnością :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

różnica pomiędzy AVR-2309 i AVR-2809 to przede wszystkim brzmienie systemu. Jeśli duży nacisk kładziesz na jakość dźwięku i będziesz słuchał dużo muzyki, pomyśl o AVR-2809. Ponadto w AVR-2809 jest lepiej zbudowane zasilanie co przy trudniejszych do wysterowania kolumnach może wpływać na znacznie lepszą jakość dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don111, 7 Maj 2009, 19:07

 

>za różnicę w cenie między nimi lepiej do 2309 dokupić jakiś wzmacniacz, wyjdzie z tego o wiele

>lepsze brzmienie od samego 2809

 

już tak u mnie działa zestaw. Z Denona po pre-out wypuszczę dźwięk z frontów do wzmacniacza stereo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,co do ceny to na pewno jakość dźwięku będzie lepsza z 2809.

A pytanie o ustawienie volume,to wszystkie parametry są do ustawienia w taki sposób aby twojej pociesze nic złego się nie stało.

Czy na ograniczeniu -20 db jest głośno,względnie tak ale tak jak wspomniałem wszystko do ustawienia.

Mam ten sprzęt w domu,sprawia mi dużo radości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.