Skocz do zawartości
IGNORED

THE ALLMAN BROTHERS BAND - unknow


rykuj

Rekomendowane odpowiedzi

No, co ? takie forum a wątku o sztandarowej kapeli brak. Ponieważ forum jest profesjonalne proszę o wasze refleksje o mniej znanych płytkach. Odświeżam "Seven Turns" - oj udał się ten powrót. Świetna rzecz. Qrczę, nawet te cienkie porzednie płyty dają się jednak słuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wspanialy zespol, niesamowici instrumentalisci i przejmujacy glos Grega Allmana. Mam wrazenie,( i liczba postow do tej pory chyba ot potwierdza :) ), ze raczej niedoceniany w Polsce, podczas gdy w Stanach to kultowa kapela.

 

Duane Allman i Dickey Betts to byl genialny duet gitarowy, ale obecny sklad Warren Haynes i Derek Trucks(jak dla mnie numer 1 w gitarze slide obecnie) wcale im nie ustepuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem "Live at the Atlanta International Pop Festival: July 3 & 5, 1970".Kilkanaście lat temu czytałem o tym niezwykłym koncercie....minęło 39 lat i mogę posłuchać.Niesamowite!!!!

 

Kapela w wielkiej formie i może poprzez bardziej surowe brzmienie bardziej ją cenię od "At Fillmore East"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tez nowsze koncertowe plyty Allmanow z Derekiem Trucksem w skladzie. To naprawde geniusz gitary. Improwizacje sa jeszcze bardziej jazzowe ze wzgledu na jego udzial.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.