Skocz do zawartości
IGNORED

JAK PRZEROBIC SONEGO DVP-S725D


laa83

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

MAM TAKI MODEL SONEGO JAK W TYTULE,TA SIE W JAKIS SPOSOB PRZEROBIC GO ABY ODTWARZAL ZWYKLE CD I MP3 NAGRYWANE W DOMU?????

LEZY ON U MNIE W SZAFIE,ZAWADZA MI TYLKO DLA TEGO ZE NIE ODTWARZA ZWYKLYCH PLYTEK,ALE KIDYS BYLEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOWLONY,JAKOSC DZWIEKU MA NAPRAWDE BARDZO OK

NIE ZALEZY MI NA OTWIERANIU DVX CZY INNYCH KODEKOW,CHCE TYLKO MIEC ZWYKLE AUDIO I WRAZIE MOZLIWOSCI MP3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze pomocy to raczej nie otrzymam,to moze inaczej podejde do tematu,jakiego moglbym kupic cd o podobnej jakosc co ten sony za kwote jaka bym otrzymal sprzedajac tego sonego i technicsa sl-ps770a???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeśli sprzętowo odtwarzacz by sobie poradził z mp3, pozostaje sprawa oprogramowania. Nie przyjmie softu z płyty (nie ma nawet takiej możliwości), a pochodzi z okresu, kiedy Sony zawzięcie walczyło z formatem mp3, bo jako potentat fonograficzny widziało w nim zagrożenie swego istnienia. Jest to odtwarzacz "niereformowalny".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu firma Sony była zagorzałym przeciwnikiem formatów skompresowanych, bo do niej należy kilka wielkich wytwórni płytowych, stąd w swoich produktach uniemożliwiała odtwarzanie tego rodzaju plików. Nie wyszło im to na zdrowie i w końcu musieli się przełamać i zaaplikować w odtwarzaczach obsługę MP3, bo spadła na pysk sprzedaż odtwarzaczy Sony, pomimo, że ich jakość była przyzwoita.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.