Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z preampem


Piasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałem się włascicielem preampu Yamaha CX-830, fajny model i długo go szukałem ale: sprzet musiałem oddać do naprawy ponieważ po włączeniu wszystko wygląda prawidłowo (świecą się kontrolki) ale nie gra, całkowita cisza i na słuchawkach i na wyjściu na końcówkę. Może ktoś coś podpowie czy szykuje się coś poważnego?

 

I jeszcze jedno. po włączeniu cały czas jest włączone Muting -20db, problem jest taki że można to chyba tylko wyłączyć z pilota a pilota nie posiadam. Nie wiem czy jest jakiś inny sposób żeby to wyłączyć? Dziekuje za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś powiedzieć czy Mute nie powinno się wyłączyć po wyłączeniu zasilania przedzwmacniacza? czy może sprzęt może zapamietać włączenie tej funkcji czy może uszkodzony jest układ sterujący? MOże ktoś miał taki preamp i mi pomoże? Z góry dziekuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.