Skocz do zawartości
IGNORED

Bezwiatrakowy transport do DAC-a


lenar_87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szanownych kolegow,

 

od dluzszego czasu przymierzam sie do zmiany zrodla dla mojego Beresforda. Szukam czegos o pojemnosci 500gb, bezglosnego z logicznie pomyslanym systemem sterowania. Na poczatek zaznacze, ze nie ma opcji wyrzucenia takowego zrodla poza pokoj odsluchowy. Coz w tym momencie moim najwiekszym problemem jest minimalny szum dochodzacy z komputera i fakt, ze za kazdym razem musze wstawac z fotela oddalonego od komputera o wiecej niz zasieg ramion aby cokolwiek zmienic w playliscie. Najchetniej widzialbym urzadzonko ktore pusciloby sygnal przez USB. Myslalem o Popcorn Hour a110 ale problem jest jeden - nie wyobrazam sobie aby za kazdym razem przy sluchaniu muzyki miec non stop wlaczony telewizor. Myslalem o SB Duet + jakies serwer plikow... problem w tym, ze 1200zl na SB + kolejny tysiac na serwer skutecznie wybija mi ten pomysl z glowy. Byl pomysl zbudowania czegos na atomie ale problem ze sterowaniem takim ustrojstwem by pozostal. Podsumowujac - czy znacie jakies propozycje bezglosnego transportu z hdd po usb z sensownym systemem sterowania (moze wlasnie pilot z wyswietlaczem?). Pulap cenowy niewielki - okolo 1,5 kzl. Jak sie nie uda inaczej to ewentualnie popcorn + monitor LCD ale choroba to tez nie jest w 100% pociagajace mnie rozwiazanie.

 

Pozdrawiam,

JL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Tani używany notebook, dysk zewnętrzny USB, pilot do peceta na USB z allegro.

Albo używany Mac Mini. Ma pilota na wyposażeniu.

W obydwu przypadkach powinieneś zmieścić się w założonej kwocie.

Obydwa urządzenia mają co prawda wentylatory ale przy odtwarzaniu audio nie powinny się włączać w ogóle lub co najwyżej bardzo sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zamiast SB Philips NP 1100 lub NP 2500 z ekranem LCD cena nizsza , a dzialanie podobne lub lub NP 2500 z ekranem LCD (nie znam ceny) i do tego wspomnainy serwer.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zdalny sterownik z wyświetlaczem do nawigacji po folderach, plikach i playlistach. Gniazda USB i SPDIF, a bogatsze wersje LAN i WiFi. Cena od 130 Euro.

 

Może ktoś kupi i opisze? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rochu

 

moj blad - zapomnialem dodac - jakos nie moge sie przyzwyczaic do mysli o zewnetrznym dysku, boje sie, ze bedzie halasowal za bardzo w tych mizernych obudowach a poza tym... wolalbym zeby to sie ograniczylo do jednego urzadzenia (wbudowany hdd)

 

> kichanadeta

 

ten philips nie ma USB

 

> wiatrak

 

myslalem o tym i... zastrzezenie to samo co kilka zdan wyzej - trzeba podlaczac dysk zewnetrzny

 

Chyba mam za duze wymagania i za malo pieniedzy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas z dysku zewnętrznego? Hmmm... Ja używam Trekstora DataStation maxi g.u. 1TB (nie wiem co siedzi w środku) i jeszcze go nie przyłapałem na odgłosach pracy... Może SSD skubany jest? ;) A zestaw twardziel plus odtwarzacz można upchnąć byle gdzie, nawet w wygłuszonej szufladzie... ;) :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można komputer wyciszyć... Chłodzenie wodne albo pasywne (na procesor są takie b. duże radiatory do 200 PLN), do tego można znaleźć zasilacz z chłodzeniem pasywnym, dysk umieścić w specjalnej obudowie wyłożonej gąbką tłumiącą i już?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pc audio ma trochę wad, które trudno wyeliminować. Sterowanie zdalne i dobre bezgłośne zasilanie bardzo podnoszą koszty względem dedykowanych playerow. Przerabiam ten temat. Kompa poskładałem ale sterowanie.... problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja, a raczej będzie. Ino pamięci masowej wewnątrz mało...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojaja, brakuje edit.

Jeszcze kwestia wyjścia SPDIF w przypadku EEE Keyboard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz... widze ze chyba pozostaje mi zakupic ladna obudowe HTPC i pasywna zasilke. Jeszcze tylko wymyslec jakis poroniony pomysl na sterowanie tym ustrojstwem i trzeba byc szczesliwym. BTW - ze tez jeszcze nikt nie wymyslil minikomputerka opartego chocby na atomie z pilotem wyposazonym w LCD zamiast myszki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Zasilacz pasywny -tak.

Obudowa HTPC, to dla mnie już problematyczne.

Na Atoma lub Via Epia - to może się sprawdzić.

Natomiast w przypadku innych konfiguracji może się okazać, że wszystko w takiej obudowie się grzeje i trzeba dokładać kolejne wentylatory.

W temacie HTPC przeżyłem dwie obudowy Silversona i jedną Thermaltake. Już z C2D E4300 nie było różowo, a co dopiero z bardziej wydajnymi procesorami.

Inna sprawa, że w moim przypadku chodziło o uzyskanie absolutnej ciszy z odległości ok 50 cm od obudowy, co okazało się sprawą nie łatwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz Squeezeboxa receivera (bez pilota) za 600 zł.

Wyrywasz na Allegro najtańszego Ipoda Touch (wystarczy 1 generacja 8GB) - powinieneś wyrwać za ok. 500 zł.

Jedyny problem to cichy serwerem na squeezecenter.

Możesz tymczasowo postawić jakiegoś taniego PC albo dołożyć coś ponad Twój budżet i za 800zł poskładać mini PC na platformie Intel Atom.

Reasumując:

1. SB Receiver 600zł

2. Ipod Touch 500zł

3. mini PC na Intel Atom (2GB RAM, Dysk 500GB, obudowa) - 800 zł

 

Do konfiguracji sieciowej receivera będziesz potrzebował na chwilę PC aby odpalić skrypt konfigurujący sieć na receiverze (bo nie masz pilota od zestawu Duet)

 

Przekraczasz budżet o 400zł, ale masz fajny zestawik - wiem co mówię bo sam taki poskładałem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co da nam w tym zestawieniu squeezebox skoro będzie już komputer? Odpalić soft squezeecenter na pc i łączyć sie bezpośrednio z nim z iphone a pc do zewnętrznego daca połaczyć wyjściem cyfrowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ze squeeze nie ma wyjscia USB... jak z jakoscia wyjsc cyfrowych w tych ustrojstwach? poza tym mirhon - jakbym mial do wyboru SB duet (1150) + atom (800zl) lub Twoj pomysl chyba bym sie zdecydowal na ten pierwszy. a moze ktos zna magiczny sposob sterowania popcorn hour np. przez ipoda lub inne urzadzonko? :)

 

PS. mirhon - sam skladales atoma czy kupiles cos na modle tego co oferuja na allegro? tam jest jakis wiatraczek - jak on dziala?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buti, 15 Maj 2009, 10:35

 

>A co da nam w tym zestawieniu squeezebox skoro będzie już komputer? Odpalić soft squezeecenter na

>pc i łączyć sie bezpośrednio z nim z iphone a pc do zewnętrznego daca połaczyć wyjściem cyfrowym.

 

 

Squeezebox jako transport SPDIF bije na głowę pc - chyba, że zainwestujęsz w jakąś bardzo dobrą kartę. O prądożerności, wymiarach takiego PC nie wspomnę...

Zwykły PC jako transport po USB jest cienki. Wiem co mówię bo mam Beresforda TC-7520, który ma USB i SPDIF. Testowałem go z PC po USB i z Squeezboxem po optyku - powiem krótko - PC jest cienki i to słychać bez problemu.

 

@lenar_87

 

Tak sam składałem PC na atomie. Do zestawu dołożyłem jeszcze przejściówke CF/IDE oraz kartę CF 4GB, na której mam system z squeezecenter. Całość wyszła mnie 800 zł - wszystko nowe.

Wymieniłem tylko wentylator na chipsecie bo orginał Intela był głośny. Teraz tylko czasem poterkocze dysk :-)

 

IHMO i wg opini wielu ludzi w necie squeezebox jest bardzo dobrym transportem i chcąc uzyskać podobną jakość z PC wydacie znacznie więcej. Receivera można mieć za 600 zł ... a Classica (wyświetlacz i prosty pilot) za 800 zł.

Tak czy siak efekt końcowy zależy przede wszystkim od zewnętrznego DACa (ja mam Beresa) a jak ktoś chcę naprawdę mieć max jakość to zawsze może rozważyć jakiś GDL pomiędzy SB a DACiem:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zwykły PC jako transport po USB jest cienki.

 

co to znaczy zwykly PC? :) nie znam takiego okreslenia, akurat to chyba zalezy od karty dzwiekowej? czyz nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Squeezebox jako transport SPDIF bije na głowę pc - chyba, że zainwestujęsz w jakąś bardzo dobrą kartę. O prądożerności, wymiarach takiego PC nie wspomnę...

Zwykły PC jako transport po USB jest cienki. Wiem co mówię bo mam Beresforda TC-7520, który ma USB i SPDIF. Testowałem go z PC po USB i z Squeezboxem po optyku - powiem krótko - PC jest cienki i to słychać bez problemu."

 

To się kupy nie trzyma. Sqezeebox + pc = większe zużycie energii niż sam PC. Twierdzisz, że każdy PC jest cienki. Poza tym chyba porównanie powinno dotyczyć wyjść cyfrowych. Jeśli weźmiesz pc audio na atomie w obudowie z jakimś cienkim zasilaczem i do tego na usb podepniesz daca to chyba nie wróży nic dobrego jak jest zasilany również zportu usb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

mirhon, 15 Maj 2009, 14:36

 

>Squeezebox jako transport SPDIF bije na głowę pc - chyba, że zainwestujęsz w jakąś bardzo dobrą

>kartę. O prądożerności, wymiarach takiego PC nie wspomnę...

>Zwykły PC jako transport po USB jest cienki. Wiem co mówię bo mam Beresforda TC-7520, który ma USB i

>SPDIF. Testowałem go z PC po USB i z Squeezboxem po optyku - powiem krótko - PC jest cienki i to

>słychać bez problemu.

 

Miałem przez pół roku dwóch egzemplarzy SB jako transportów i pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.

Próbowałem kilku rozwiązań dla SB-servera /XP, Vista, FreeBSD, różnej maści Linuxy/.

Próbowałem po WiFi i po kablu, próbowałem podpinać serwer i odbiornik przez UPS jaki przez separowane wyjście w kondycjonerze.

Zawsze w porównaniu z moim pecetem /spdif i optyk/ było gorzej.

Czasami bardziej, czasami mniej, ale zawsze SB wypadał gorzej.

A konkurencja wcale nie była taka mocna - M-Audio Audiophile 9624 i RMR Digi 96/8 wyrwany na Allegro za 400zł. Kable - Kimber D-60 i Vdh Optocoupler.

 

A co do USB.

Właśnie mam M-Audio Transit bez jakichkolwiek modyfikacji prócz podpięcia przez zewnętrzny hub posiadający własne zasilanie.

Co prawda na początku miałem wątpliwości, nie mniej dodanie zewnętrznego zasilania bardzo poprawiło sprawę. Słucha się tego dobrze, bardzo dobrze. Na tyle dobrze, iż od dwóch tygodni nie przełączyłem się na moją RME z Kimber D-60.

Wcześniej miałem pożyczony przez chwilę Benchmark DAC-1 na USB i porównywałem sygnał z peceta po USB z sygnałem z transportu PS Audio /CDM9 Pro/ idącym po coax i AES/EBU.

Nie było wcale gorzej. Słuchało się tego na prawdę doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu

odpalales to M-Audio Transit pod jakims linuxem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu,

 

Z jakiego hub'a korzystasz?

Z jakich sterowników i ustawień (bufor)?

 

PS

Mówiłem, że zasilanie ma tu kluczowe znaczenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na post brałem przede wszystkim wymagania:

 

1. Budżet - 1500 zł

2. Sensowne sterowanie (raczej chyba bez monitora :-) )

3. Bezgłośna praca

 

Zestaw Squeezbox Classic + mini Pc na bazie Intel Atom spełnia praktycznie wszystkie w/w wymagania, przekraczając budżet o ok 100 zł.

 

Bardzo jestem ciekaw czy zbudujecie PC w tej cenie spełniający w/w warunki grający lepiej od mojej propozycji ;-)

 

@foxbat

 

zwykły PC - miałem na myśli bez dedykowanej dobrej karty dźwiękowej, na zwykłym zasilaczu

 

@buti

 

Jeśli zbudujesz transpor w oparciu o jakąś energooszczędną platformę kompatybilą z Intelem (np. Atom, lub VIA EPIA C3/C7) to faktycznie może to być bardziej oszczędne niż duet mini PC na Atomie + SB. Ale podejrzewam, że raczej przekroczysz budżet i nie zapomnnij o sensownym sterowaniu :-) ...

 

@rochu

 

Chciałbym zobaczyć a raczej usłyszeć PC za 1500 zł, który zagra lepiej jako transport niż SB ...

A co ze sterowaniem tego PC ?

 

Co do zasilania ja wywaliłem tani impulsowy zasilacz od mojego Classica (mam jeszcze receiverea) i podpiałem go do porządnego zasilacza liniowego od dużego switcha. Różnica na wyjściach audio analog z SB była bardzo duża. Zgaduję że może się to również przełożyć na wyjścia cyfrowe...

Jak podmienię zasilacz w moim receiverze to sprawdzę tą teorię :-) w stosunku do firmowego zasilacza impulsowego, który jest faktycznie dość badziewny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

mirhon, 15 Maj 2009, 17:54

 

>Chciałbym zobaczyć a raczej usłyszeć PC za 1500 zł, który zagra lepiej jako transport niż SB ...

>A co ze sterowaniem tego PC ?

 

Zapraszam, to posłuchasz.

Mój co prawda kosztował nieco więcej niż 1500zł, nie mniej istnieje też wersja budżetowa która mieści się spokojnie w tym budżecie.

Co do sterowania, mam dotykowy monitor LCD, gdzieś nawet mam pilota na USB do peceta.

 

 

Marcin_gps, 15 Maj 2009, 16:05

 

>Z jakiego hub'a korzystasz?

>Z jakich sterowników i ustawień (bufor)?

 

Jakiś najtańszy Pentagrm, takiego znalazłem gdzieś w jakimś pudle w domu.

Używam Foobara z ASIO, bufor ustawiony na jak najniższą wartość, natomiast ostatnio bawię się funkcją "full file buffering up to".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, jakim kablem moge połaczyc PC z amplitunerem, ze bym uzyskal najlepsza jakosc? moze jakies propozycje ? prosze o pomoc koledzy :) pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się także takie ustrojstwo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wyjście optyczne i koaksjalne, wejście USB i LAN, WiFi, radio internetowe/UKF/DAB, odtwarza pliki po sieci i z USB. Jedyne czego brak to nagrywanie z radia netowego, za to cena od 118 EUR za Odrą (bywa w Tesco lub Real... ;) ).

Pasuje do wieży! :) A w obudowie sporo miejsca, i pewnie dałoby się upchać HDD z mostkiem IDE/USB plus przełącznik USB (radyjko/komp) do zgrywania materiału...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Jeśli chodzi o PopcornHour, nowe firmware do wersji EGreat z wyświetlaczem pozwala na nawigację po plikach i ich odtwarzanie tylko przy użyciu wyświetlacza, bez odpalania TV/projektora. Egrat jest droższy od kukurydzy, ale rzecz godna rozwagi, szczególnie że przyda się także do video.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak wszystko wspaniale tylko ze ten egreat z wyswietlaczem ma wiatrak :)... trudno sie mowi - nie ma dla mnie rozwiazania :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.