Jump to content
IGNORED

CARY CAD MB 500 jak zagra z B&W 802d.

Pabloso

Recommended Posts

Cary wypaliło kilka lat temu z CAD MB 500. W środku na pierwszy rzut oka wygląda lichawo,ale gra świetnie.

Czy ktoś miał okazję posłuchać takiego układu lub znając oba sprzęty potrafi postawić diagnozę: jak sprawdziłyby się monobloki Cary z Nautilusami 802d?

Myślałem o układzie z McIntosh MC501, ale wydają mi się za "spokojne".

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-> Pabloso

Mc501 raczej nie są specjalnie spokojne, powiedziałbym nawet że lubią zagrać dynamicznie i świetnie kontrolują głośniki.

Z tego, co mówili mi koledzy, którzy mieli okazję posłuchać Cary MB500, to szkoła brzmienia pod pewnymi względami przypomina 501ki (dynamika, otwartość itd.), pod pewnymi względami Cary chyba są ciekawsze, pod pewnymi mniej niż 501ki. Price/Quality ratio wygląda na korzystniejsze w przypadku Cary.

Ja bym radził zorganizować na odsłuch obu przeciwników (501 i 500), załatwić 802D i posłuchać. MC501 + 802D to podobno synergia, ale warto to sprawdzić. Być może jest synergia i z Cary, tylko ze względu na mniejszy wolumen sprzedaży monobloków Cary może nie być tak dokładnie opisana.

Sądzę, że warto przeszukać forum - są wpisy Elberoth'a i chyba PMD nt. tych Cary.

Powodzenia

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.