Skocz do zawartości
IGNORED

wadlliwy denon dvd-2800


remolmar

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

jestem tu poraz pierwszy - tak wiec - debiucik. a wiec.........jestem szczesliwym posiadaczem sprzetu denona ( lub nieszczesliwym - do konca nie moge uwierzyc ). w skladzie 3802 + 2800 + B&W CDM. w zasadzie od poczatku uzywania dvd - byly probelmy lecz chyba zafascynowany nie zauwazalem tego:(. moje dvd wiesza sie na roznych plytkach tj. oryginalnych filmach, audio nagrywanych z kompa, mp3. najczesciej zdarza sie to na nagrywanych z kompa.oryginalne filmy zacinaja sie po godzinie odtwarzania. nie jest to problem plyt porysowanych czy innych - plyty jak krysztal niezniszczone nowiutkie z marketow poporstu sie zacinaja - dodam ze nie wszystkie. a zeby utrudnic znalezienie usterki to zauwazylem nastepujaca sprawe : gdy dana plyta zacina sie czasami pomaga gdy zrobie OPEN - CLOSE i gra jakby nigdy nic sie nie stalo:) . w tej chwili sprzet jest w serwisie. koszt naprawy uhmmmm 1200zl - wymiana ukladu optycznego:) . i oto moja prosba do Was: czy ktos cookolwiek slyszal o tym czy aby ten model dvd mial wrodzone wady i usterki takie jak moje byly nagminne dla tego modelu? technik ze serwisu powiedzial iz sprawdzil numery seryjne sprzetu i jest on niby na liscie takich co niby wyszly z usterkami - wiec jesli tak jest to dlaczego by nie mial naprawaic tego denon za free? jak myslicie? naczytalem sie rowniez o jakis regulacjach Tilt ( cookolwiek by to mialo znaczy ) . jestem troche zdesperowany , bo kupilem sprzet poweidzmy dobrej marki a tu takie "krzaczki". niewiem jak tez jest z upgreadem oporgramowania?

znajomi cicho nabijaja sie ze mnie bo maja caly sprzet wartosci mojego dvd:) i nie maja problemow.

 

dzieki za opinie i wszystko co moglby mi pomoc

RM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.