Skocz do zawartości
IGNORED

Co zrobić z drugim wzmacniaczem?


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o poradę w takiej sprawie do swojej Yamahy 730 mam podłączony wzmacniacz Kenwooda Ka 1030 (do wyjść pre-out) ,który służy mi jako końcówka mocy obsługująca przody ,w najbliższym czasie planuję zakup lepszego wzmacniacza,który będzie pełnił rolę obecnego Kenwooda.Zastanawiam się w związku z tym do czego mógłbym wykorzystać jeszcze stary wzmacniacz czy może podłączyć go do wyjść pre-out obsługujących głośniki tylne a może centralne lub dać spokój z kombinowaniem i go sprzedać.Wdzięczny będę za wszelkie porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chciałbyś wykorzystać tego kenwooda do głośników tylnych, to raczej potrzebowałbyś takiego samego wzmacniacza na przód. Końcówki mocy powinny być identyczne, zeby zwyczajnie dzwięk nie różnił się od siebie na poszczególnych kanałach. Dodatkowym problemem może być odpowiednie nastawienie głośności, ale po paru eksperymentach raczej napewno uda Ci się dostosować optymalną.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jezeli chcesz kupic lepsze AV kup sobie z obsluga stref. Wtedy bedziesz mogl np w stolowych sluchac DVD, a w sypialni radia, a wszystko bedzie sterowane z poziomu jednego amplitunera i cala wieza moze stac kolo siebie. Ten drugi wzmacniacz mozesz wtedy wykorzystac wlasnie do tej drugiej strefy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo nie dawalo mi to spokoju, az przypomnialo mi sie sensowne zastosowanie tego kenwooda -> naped do BASS SHAKER. Co prawda na tym forum sie jeszcze z tym nie spotkalem (moze ta fala jeszcze do Polski nie dotarla) ale zagramanica wszyscy powazni posiadacze KD zabudowuja do podestow, foteli albo kanap Bass Shaker i naperdzaja je starymi wzmakami

 

xajas

_______________

www.jaschiks.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.