Jump to content
IGNORED

Pytanie do pamiętliwych

Bronco

Recommended Posts

Witam pozytywnie zakręconych

Mam pytanko - na Audio Show '2001 był pewien systemik, który mnie powalił. O ile dobrze pamiętam - AudioPhysic Avanti III napędzane GamuTem i AudioAero Capitol, połączone kablami Fadela. Dźwięk był lekko schłodzony, doskonale kontrolowany, miał w sobie chyba troszkę więcej niż to coś, o przestrzeni nawet nie wspominam.

Może znajdzie się ktoś, kto również się tym zauroczył (lub lubi taki charakter brzmienia, bo tych co pamiętają akurat tamten dźwięk to pewnie na palcach lewej bądź prawej...a może się mylę?) i próbował później odnaleźć dużą namiastkę takiego brzmienia w systemie za "ludzkie" pieniądze? Nie wiem, może byłem wtedy w lekkim szoku, ale jakąkolwiek muzę tam zagrano, wszystko chłonąłem jak gruba gąbka (a lubię różnie - od ostro (Tool) przez jazzowo (Scofield) po delikatnie (C. Wilson)). W każdym razie - będę wdzięczny za wszelkie"kompleksowe" sugestie (powiedzmy 12-15 tys. zusammen, bez kabli:) do pokoju 20 m2, które brzmieniem nawiązywałyby do tego co opisałem powyżej...

Pomożecie?

pozdr

jf

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.