Skocz do zawartości
IGNORED

Cuda na forum Audiostereo 2


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

ale mogie po starej znajomosci.Jak kcesz to mozesz co dwa tygodnie nzywac sie macius albo dudus.a jak nie kcesz to przez cztery lata muls.juz mnie nudzi foxbacik twoja głupta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, jak sie tak na ciebie patrze, to przypomina mi sie scena z muzeum w filmie pt. Brunet wieczorowa pora, ta o rozpijaniu chlopow panszczyznianych :) i Redakcja nam tu takiego jednego panszczyznianego zostawila :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, rozumiem, to napoleonem bonaparte jestescie rano czy wieczorem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, ty to masz fajnie... obciach full wypas... wiesz, nie tjuninguj juz wiecej chinskich lampowcow.. to zle wplywa na twoja psychike...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej miłości wobec bliźnich w nadchodzący łyk-end wszystkim życzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język polski jest naprawdę śliczny, aczkolwiek skomplikowany - o ile słowo "reduktor" jest jak najbardziej na miejscu, to słowo "banita" nie pasuje już wcale - mimo tego, że zawiera w rdzeniu słowo "ban".

Może lepszym określeniem byłoby "banownik" - analogia do rosyjskiego "czynownik", lub "bankieter" - przez analogię chociażby do "ankietera".

Chiciaż - szczerze mówiąc - najlepszym określeniem wg mnie byłoby określenie "banner" - niemniej, niestety, zajęte przez zupełnie inny przedmiot ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość skynyrd

(Konto usunięte)

berberys, 22 Maj 2009, 23:24

 

>Chiciaż - szczerze mówiąc - najlepszym określeniem wg mnie byłoby określenie "banner" - niemniej,

>niestety, zajęte przez zupełnie inny przedmiot ;-)

 

a chiciaż to choćby "kiciarz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 22 Maj 2009, 19:41

 

>"Kurczę, Alku przeczytaj jeszcze raz ten swój tekst, może dostrzeżesz w nim coś niepokojącego..."

>

>Mówiąc ściśle chciałem powiedziec, ze na wszystkich forach w necie niegrzeczne przychrzanianie się

>do moderatora kończy się natychmiastowym banem. Uważane jest również za zachowanie głupie.

>Audiostereo pod tym względem jest bardziej liberalne, tutaj ban jest dopiero w przypadku

>uporczywości zachowania. Ale to, ze u nas jest łagodniej nie oznacza, że takie zachowanie jest mile

>widziane. Podobnie jak klonowanie.

 

Alku, bardzo proszę, za drugą próbą postaraj się jednak nie nadwyrężać mojej bardzo wysokiej opinii o Twojej błyskotliwości i erudycji i przeczytaj swój post JESZCZE RAZ. Jeśli się nie uda, to podpowiem o co mi chodzi :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A generalnie chodzi trochę o treść, trochę o to co da się wyczytać między słowami i głównie o przekaz emocjonalny :-)

 

Przyznać trzeba, że moderatorzy/admini na takim forum AudioKarma i innych forach, nie uczestniczą z dużym natężeniem w normalnych dyskusjach. W naszym przypadku admini/modzi bardzo często jednak wikłają się w przepychanki słowne itd., co było zresztą jeszcze wyraźniej widoczne w "Attack of the mods release 1.0" :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.