Skocz do zawartości
IGNORED

Rockowe monitory


marko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Wiem że temat kolumn/monitorów był wielokrotnie poruszany (czytam od jakiegoś czasu te wątki bo jestem w kłopocie).Potrzebuje kolumn do małego pomieszczenia ok.10-11m2, technicsSA AX720 i CD SL-PG390.Sprzęt jaki jest Każdy widzi więc i kolumny niepowinny być za drogie coś do 700zł czyli raczej używane.Muzyka - raczej rokowa i raczej ta 'cięższa' Purple,AC/DC po Metallice, łagodniejszą też niegardzę ale... słucham też elektronicznej J.M.Jarre, M.Oldfild itp.Z lektury tematu dowiedziałem się żeby niezawracać sobie głowy tawo i innymi kbr'ami.Bardzo często natomiast pojawiają się pochlebne opinie na temat TANNOY M2 i już miałem zalicytować aż tu, że niezabardzo nadaja sie do tego typu muzyki, wspominano coś że lepiej gra MISSION.No i uciekł mi MISSION732.Poradzcie coś marka/marki modele to zajmę się pilnowaniem aukcji a nie szukaniem informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham duzo rocka,kiedys mialem kolumny za takie pieniadze:kefy Q15,polecam,mission tez b.dobre by byly,sluchalem kiedys takich malych alr/jordan z aluminiowym glosnikiem,bardzo w porzadku a tanoje m2 to po prostu roznosily

o tannoy m1 i m2 zapomnij sa dobre w recenzjach,na papierze graja poteznym basem,duzym dzwiekiem itd.:),w rzeczywistosci jest troche inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ci sprzątnąłem te Mission 732i z Allegro :) Miałem też Tannoye m2. Nie uważam aby tannoye były gorsze - na pewno inne. Te Mission łatwiej ustawić (bassreflex z przodu). Wydają się też niec o ostrzejsze i bardziej neutralne od M2. Ale to raczej rzecz gustu. Małe Mission (słuchałem chyba 701) grają ładnie ale nadają się do bardzo małego pokuju i bas nie schodzi w nich tak nisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Markos

(Konto usunięte)

->seez ...Te Mission łatwiej ustawić (bassreflex z przodu)...

 

I między innymi dlatego miałem na nie ochotę.Niestety niemogę ustawić kolumn zbyt daleka od ściany a te z tylnym bassreflexem chyba tego wymagają? Do tych mission'ow się spóźniłem bo niemogłem znaleźć informacji i opini o nich (a wole wiedzieć co kupuje).No cóż moja strata.

 

Dzięki Wszystkim i proszę o jeszcze:)

Wiem juz czego szukać:kef,mission,paradigm

 

ps.(nie w temacie) Co to jest 3STEREO?Mam takiego cosika w amplitunerze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.