Jump to content
IGNORED

NAD i B&W DM309

mateuszek

Recommended Posts

zapadla decyzja o zmianie frontow z obecnie posiadanych gale na b&w

bylismy w sklepie i na NADzie brzmi niezle - na pewno lepiej niz moje ale nie wiem jak to bedzie u mnie w domu bo o wypozyczaniu sprzetu niestety nie ma mowy

jesli ma ktos takie polaczenie NAD T742 i te B&W DM309 to bylbyw wdzieczny za ewentualne uwagi

B&W nie maja najladniejszych niskich (krotkie i ostre) ale moj ampli. nie ma direct stereo i sub chodzi caly czas wiec nie bedzie to mi w ogole przeszkadzac a co do suba z serii gale nie mam zastrzezen

co innego natomiast jest z sporanami - naprawde robia wrazenie - sa wyrazne az do bolu - wiec obawiam sie troszke ze po wygrzaniu moga byz za ostre

czytalem inne wypowiedzi na forum o tych kolumnach i zdania sa podzielone, w niektorych magazynach tez dostaja im sie skrajnie rozne opinie. najczesciej przewijajaca sie opinia jest to, ze glownie powinny pracowac z subem bo nie radza sobie nizszymi partiami - co akurat mnie nie dotyczy

jest jeszcze w alternatywnym rozwiazaniu DALI blue 5005

dzieki za kazda sensowna opinie

specjalistą nie jestem, ale zastanawiałeś się jak te 308 B&W zagrają z posiadanym przez ciebie subem Gala?

zresztą niech sie wypowiedzą inni. ale swoją drogą kupowanie w ciemno i mieszanie bez przetestowania może być przyczyną wielu nerwic...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.